Svastara Tour

i..pogadjate sta je bilo...dogovor je propao, a dara je prevrsila meru...sastao se trust forumskih mozgova i doneo istorijsku odluku - da se otvori podforum "svastara" na kome ce ljudi moci da raspravljaju o stvarima koje ne potpadaju ni u jedan forum...sastali su se moderatori sa ljisa i poceli da prebacuju sve smece sa ljisa na svastaru..ja sam ih posmatrao i zaebavao ih..tako sam i ja usao u istoriju
 
c029.gif
 
uh...
bile su to zime,vruce i teshke,mrtvak na konju jahao je peshke,sa sobom je vodio crnkinju plavu,kosa joj visi niz celavu glavu...onda dodje jedan penzioner(godinama opterecen,umno poremecen,sexualno rasterecen,novcano ugrozen,vremenom pregazhen,dosadom zarazhen,tekstilno unakazhen,uvek drema,zube nema,smezhurana lica,retka stolica,sve mu smeta,svakoga grdi,hoda i prdi,na beli luk smrdi,prava je beda,niko ga ne gleda,ledja pognuta,stomaka naduta,dupe sve manje,noge sve tanje,kita viseca,totalna nesreca!!),i reshi da otvori podforum svashtaru...
onda sam ja bano,banovali me 2 puta,dali mi moda na sf-u i sada me svi ovde znaju po tome shto volim sarme ;p
 
i svashtara je postala vukoyebina zaduzhena za gajenje tema tipa *shta radite dok kucate ovaj post* *shta ste radili dok ste kucali proshli post* i *shta cete raditi dok budete kucali sledeci post* ...
onda je doshla lilu,i nabanovala se vishe nego shto ima banova na svim forumima u srbiji,pa je doshao tjalac i pobrisao sve to...
 
ma svi ste vi za ... moderatori i sl

imajte na umu autokratski rezhimi ne opstaju dugo a to vazi i za firme.
ok... opstaju

ne znam ko vodi sve ovo nekako kao da ste se svi ukakili u gace. da li vam je sezampro uzor donekle mislim da jeste?
mada mislim da se suvise usporilo novim softverom heh
 

Back
Top