Dobise Crnu Goru nezavisnu i sva prava u Srbiji

(ово је мој коментар са теме Граница, па пошто си отворио посебну, ево)

Данас је Влада донела опет штетне одлуке за Србију - ДА СВИ СТУДЕНТИ ИЗ ЦГ ЏАБЕ СТУДИРАЈУ ОВДЕ - па то је скандал, 'еботе, као да Србија нема милион својих проблема, милион незапослених и ко зна колико сиромашних, па имамо само 70 000 ратних војних инвалида... а они се разбацују са ловом коју су нама одрали са леђа и поклањају Црногорцима да би када овде џабе заврше школе и буду џабе на доброј храни и у дому - МОГЛИ ШТО БОЉЕ ДА НАС ПЉУЈУ. Тотално су ме и дефинитивно разочарали ------------тотално !

С којим правом на терет порреских обвезника Србије опет да се Црногорци наклате, ово прелази све границе, с којим правом да све буде КО ХОЋЕ, па тако лепо ко хоће од Црногораца а он хоп - па у Војску Србије - па хоп па у Београд, па хоп - па тражи стан, па плату.........ЕЈЈЈЈЈЈЈЈЈ !!!!!!!! ДОС-та више јахања Србије. а да не причам о милионима долара које Србија сваког месеца отплаћује Шиптарима за Космет - а тамо Срби не смеју да присмрде - ово заиста више нема смисла........
 
Dvadeset dve hiljade vojnih beskucnika zivi po kasarnama, supama i ostalim lagerima vec 14. godina.
Joksimovic direktno prozvao vladu Srbije koja ne dozvoljava da se visak imovina, koju poseduje vojska, usmeri na zbrinjavanje svojih pripadnika koji sa 30 i vise godina sluzbe po tadasnjoj Jugoslaviji sada zive ispod svakog normalnog nivoa. Direktno je i optuzio Dinkica i Go17+ jos koji vitamin, da direktno ucestvuju u pljacki iste.
Za resavanje ovakvih problema G-din Tadic i ostali leprsavi nemaju vremena, jer da imaju, sta bi im rekao zapad, verovatno bi se ljutili sto resavaju problem onih koji su se istima suprostavili zrtvujuci i porodicu i zivot ........

PS
CG je resila problem vojnih beskucnika i od prosle godine svi su dobili stanove tako sto je vlada CG od viska sredstava vojne imovine na teritoriji CG kupila i izgradila stanove.
 
lider SNS u montenegru dobrilo dedejic najavio inicijativu te stranke da se svi oni koji se u CG izjasnjavaju kao srbi prijave u srpsku narodnu stranku ako zele da dobiju drzavljanstvo srbije.pitanje za forumase> treba li srbiji i taj kamen o vratu ako je vlada srbije vec najavila mogucnost da onih 250 hiljada drzavljana CG koji zive u srbiji, ako zele, dobiju drzavljanstvo nase republike. ti dedejici i slicni ubedjivali su nas da ce pobediti na referendumu i sad potuceni do nogu traze zastitu u srbiji...dokle ce na srbiju polagati vece pravo srbi iz preka od starosedelaca srbije...
 
Strela:
Немам шта да кажем, осим да је ова одлука Владе Србије - СКАНДАЛ!
Ja sam prvo pomislila da nisam dobro cula :shock:
Pitam ostale ukucanje, custe li vi dobro :confused:
Chusmo, bolje da ne chusmo.
Ovo nigde nema, ja ne znam sta treba da nam ucine da se dozovemo pameti?
I treba nam, a ja neki dan citam u stampi, kaze tamo neki njhov faktor (crnogorski) da sto se tice ove letnje sezone, njima "Srbi nece nedostajati" , pa na zaprepascen pogled novinara dodade: "Nama su Srbi donosili malu zaradu, mi vise dobijamo od gradjana EU, i na njih se baziramo"!
Lepo, a meni su naplacivali sve u evrima, pa jos moram da budem malo ponizna ne bi li usluga bila bolja (i brza) a one iz EU su dvorili, koliko Crnogorci uopste mogu koga da dvore.
E, neces ga, majcin sine, od mene vise ni evra, ma vam bio sir k'o kajmak :evil: :evil:
 
pilgrim_kg:
Izvini, da li mozes da mi navedes jedno pravo koje imaju "svi", a nema maticni narod?
Pa, draga piligrim, ima slucajeva. Ovde se stalno potencira pitanje manjina, njihova prava i obaveze, i to je u redu, kada ne bi ta ista neretko uskracivana Srbima.
Ako bismo mi odbili da sada, kada je Crna Gora nezavisna drzava, samim tim i njeni studenti ne bi trebali biti tretirani isto kao i domaci, nego kao strani studenti.Taman posla da nije tako, imali bi da nas ispljuju svi pocev od NVO i njima slicnih orgaizacija, do Havijera Solae i Kristine Galjak, pa sto dalje sto blize u svetu.

Ili, ako se negde potuku dvojica razlicitih nacionalnosti (jedan je Srbin) onda se odmah oglase opet NVO i njima slicne organizacije pa do Kristine Galjak i tako dalje..
Tako se ponekad stvori i veshtacki losa situacija i "ugrozenost manjina" u Srbiji. Kad na Kosmetu ubiju Srbina, to jedva da i nasi mediji proprate, kamoli da to neko u Evropi i objavi.
Zamislite da to objavi CNN :roll:
REkose da je Island prvi priznao Crnu Goru, a meni doslo da pitam, da li oni uopste znaju gde je to, i da li se mozda nisu zabunili :razz:
 
_Milanche_:
Zasto ste protiv toga da drzavljani Crne Gore koji vole Srbiju i vecinom se izjasnjavaju kao Srbi a zele ovde da zive imaju prava kao i Srbi koji zive u maticnoj drzavi????
Crnogorci koji ne vole Srbiji svakako nece dolaziti.
Zato što će se neko izjasniti kao Srbin i da voli Srbiju, čak i da je glasao za zajednicu, samo da dođe do cilja...
 
Moje izvinjenje unapred, osobito ženskom delu foruma. A što da nam ga ne zavuku kad smo sami svukli gaće pa još i podmazali. Pola mojih sa posla se i dalje pakuje da ide dole na more, kao jbg, naš narod (smejurija), naš jezik (kad nećeš da učiš, onda nek te trpaju), more miriše (da, ali na *ovna) etc...Mazohizam, nego šta.
 
Deco,mnogo ste naivni,ko zna koji je poso tu pogodjen izmedju rukovodstva u Srbiju i Crnu Goru,evo zovem ceo dan Velju na mobilni u vezi ovu temu ali je nedostupan,da ga pitam sta on misli,ne sme Velja mene da laze,po ocima mu vidim,trazio sam ga dok sam bio u radovi ali tamo mi daleko antena od telekom pa i moj nedostupan ali cucu se sa njim pa cu vam napisem sta on veli u vezi Crnogorci sto se vi ljutite.
 
Plava Bilja:
Pa, draga piligrim, ima slucajeva. Ovde se stalno potencira pitanje manjina, njihova prava i obaveze, i to je u redu, kada ne bi ta ista neretko uskracivana Srbima.
Ako bismo mi odbili da sada, kada je Crna Gora nezavisna drzava, samim tim i njeni studenti ne bi trebali biti tretirani isto kao i domaci, nego kao strani studenti.Taman posla da nije tako, imali bi da nas ispljuju svi pocev od NVO i njima slicnih orgaizacija, do Havijera Solae i Kristine Galjak, pa sto dalje sto blize u svetu.

Ili, ako se negde potuku dvojica razlicitih nacionalnosti (jedan je Srbin) onda se odmah oglase opet NVO i njima slicne organizacije pa do Kristine Galjak i tako dalje..
Tako se ponekad stvori i veshtacki losa situacija i "ugrozenost manjina" u Srbiji. Kad na Kosmetu ubiju Srbina, to jedva da i nasi mediji proprate, kamoli da to neko u Evropi i objavi.
Zamislite da to objavi CNN :roll:
REkose da je Island prvi priznao Crnu Goru, a meni doslo da pitam, da li oni uopste znaju gde je to, i da li se mozda nisu zabunili :razz:
i da uzmemo da je sve tacno, ali samo sa vecim delom mogu da se slozim.
Pitanje je bilo sta to ima pristalica neke manjine u Srbiji a da nema Srbin u Srbiji?
 
Strela:
Немам шта да кажем, осим да је ова одлука Владе Србије - СКАНДАЛ!
По мени треба да имају сва ПРАВА, Срби из Ц.Г, а ********* за њих ВИЗА да се уведе.
10p4mis.jpg
 

Back
Top