Граница!!!

Да ли РС (са Босанском крајном), РСК и ЦГ треба да буду с

  • ДА

  • НЕ

  • НЕОДЛУЧАН-а


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Bullitt13

Iskusan
Poruka
5.846
Пошто се мање више препознаје по невиђеном препуцавању у оквиру овог форума ко је присталица које странке и дали је неко више или мање или није уопште западно орјентисан, јако ме интересује ово питање и наравно пожељно је образложење уз одговор јер сматрам да те ствари и нису толико повезане, мада с друге стране можда и јесу! Будите љубазни и не претерујте са нападима једни на друге, јер је пожељно да на питање одговори што већи број корисника!
пошто реченица није могла да стане поновићу у целини!

ДА ЛИ РЕПУБЛИКА СРПСКА (СА БОСАНСКОМ КРАЈИНОМ), РС КРАЈИНА И ЦРНА ГОРА ТРЕБА ДА БУДУ САСТАВНИ ДЕО СРПСКЕ ДРЖАВЕ?
 
Од тога нема ништа. Срба тамо има јако мало, ти крајеви су тотално неразвијени, јер Хрвати тамо не улажу, сем путева ка мору.
 
Булит13, како, бре, да Црна Гора БУДЕ САСТАВНИ ДЕО - А ОНА ПРЕ НЕКИ ДАН ПОСТАЛА РАСТАВНИ ДЕО....а како су нас само напљували, никада више са ЦГ.

Данас је Влада донела опет штетне одлуке за Србију - ДА СВИ СТУДЕНТИ ИЗ ЦГ ЏАБЕ СТУДИРАЈУ ОВДЕ - па то је скандал, 'еботе, као да Србија нема милион својих проблема, милион незапослених и ко зна колико сиромашних, па имамо само 70 000 ратних војних инвалида... а они се разбацују са ловом коју су нама одрали са леђа и поклањају Црногорцима да би када овде џабе заврше школе и буду џабе на доброј храни и у дому - МОГЛИ ШТО БОЉЕ ДА НАС ПЉУЈУ. Тотално су ме и дефинитивно разочарали ------------тотално ! :evil:
 
Еремије бураз тамо има око 180 000 Срба, па стога ти људи који не воле режим Титових пулена, могу да се боре за неку аутономију, а после ко зна! У сваком случају Србија не треба то олако да заборави! А што се тиче студената ја мислим да то важи само за оне који имају пребивалиште овде, тј који су га засновали пре референдума!!!
 
Bullitt13:
Еремије бураз тамо има око 180 000 Срба, па стога ти људи који не воле режим Титових пулена, могу да се боре за неку аутономију, а после ко зна! У сваком случају Србија не треба то олако да заборави! А што се тиче студената ја мислим да то важи само за оне који имају пребивалиште овде, тј који су га засновали пре референдума!!!

Потпуно разумем твој резон, и ја мислим да Србија не треба да заборави на тих
180.000 Срба, јер државе се стварају да трају вековима.
А ово са статусом студената из ЦГ је скандал невиђени, јер су у питању страни држављани, који нашим студентима одузимају место!
 
Ovo sto se desava sa odlukama i uredbama vlade, po pitanjima dvojnog drzavljanstva, ne ukidanjem ministara vojske i inost.posl.,preuzimanje komande nad vojskom i kreiranje iste po uzusima mentora uz cinizam rasturaca iste i to da se zove srpska, a u sustini bi ce ponajmanje srpska, pojasnjava razlog odlaska u SAD g-dina Tadica, kokus pomaze, ,............TRT.......... a instrukcije kroz dela sve govore,.................
 
Ne!

To su bolesne velikosrpske ideje koje su najviše koštale upravo Srbe.
Srbija je tolika kolika je i nema potrebe podgrevati pretenzije na teritorije susednih država.

Austrija je "nemačka država" pa je nezavisna.
U Švajcarskoj postoji italijanski deo koji Italija ne pokušava da pripoji sebi.
Strazburg je grad u Francuskoj.

Srbijay treba da se koncentriše na razvoj, demokratizaciju i ekonomiju. Oni koji guraju ovakve ideje nemaju pojma kako da reše probleme u samoj Srbiji te insistiraju na ovim besmislicama.
 
A uuuuuu shta Fincher napisa za kratko vreme??????????
Jeli a otkud ti znash da Austrija nema pretenzije prema Tirolu ili Nemachka da joj se vrate Alzas i Lorena????
Odakle ti te informacije......jesi li bio tamo pa mozda znash?
Wake up man........
 
uus srebro:
A zbog čega? Jesam li možda upotrebljavao reči "stoko" , "majmune" ,"imbecilu" kao tvoj štićenik eremita?

"Мајмуне"?!! Не сећам се... ако некад употребим увреду она је само узвраћање на већ упућену увреду и то у случају када админ. иако затражим да реагује то пропусти.

Имаш ли неки проблем са мном ? Ало, "Хелсинки" .......... 8-)
 
Plan je ovaj:
RS čim pre ujediniti sa maticom. Zatim Kosovo i 'šiptarsko' pitanje, onda se mogu i Đetići vratiti ako se predomisle, pa rešiti 'muslimansko' pitanje u BiH, tj. konačno raskrstiti sa AVNOJ-granicama......Na kraju, dok god postoji ovakva 'federacija' nema logike ni smisla ujedinjavati i RSK
 
Моје мишљење је да ће Милови дечки убрзо кад заигра мечка пред њиховом кућом поново да се позивају на Његоша и Српство! Једино је проблем што ће они све то да распродају дотле!!!
 
Strela:
Потпуно разумем твој резон, и ја мислим да Србија не треба да заборави на тих
180.000 Срба, јер државе се стварају да трају вековима.
А ово са статусом студената из ЦГ је скандал невиђени, јер су у питању страни држављани, који нашим студентима одузимају место!

Potpunosi u pravu, sto su ovi cgovci bolji od Grka.
 
Bullitt13:
Пошто се мање више препознаје по невиђеном препуцавању у оквиру овог форума ко је присталица које странке и дали је неко више или мање или није уопште западно орјентисан, јако ме интересује ово питање и наравно пожељно је образложење уз одговор јер сматрам да те ствари и нису толико повезане, мада с друге стране можда и јесу! Будите љубазни и не претерујте са нападима једни на друге, јер је пожељно да на питање одговори што већи број корисника!
пошто реченица није могла да стане поновићу у целини!

ДА ЛИ РЕПУБЛИКА СРПСКА (СА БОСАНСКОМ КРАЈИНОМ), РС КРАЈИНА И ЦРНА ГОРА ТРЕБА ДА БУДУ САСТАВНИ ДЕО СРПСКЕ ДРЖАВЕ?

Propast je nastala onog trenutka kada je životinjski nagon preovladao u čoveku (teritorija)
 
Гвоздене, брацо мили, како да схватимо то у загради? Као твој глас или превод животињског нагона? Искрено волео бих више да је ово прво!!!
Поздрав
 

Back
Top