KAKO SE NA HRVATSKOM KAZE......

  • Začetnik teme Sisoje iz Sapca
  • Datum pokretanja
Bozo:
SRPKINJA:
MOGU SAMO DA TI KAZEM DA SI JADNA

Postovana korisnice,

do sada su vase poruke bilo samo brisane zbog diskriminacije na nacionalnoj osnovi.

Sada ce vam biti zabranjen pristup forumu.

Pozdrav

srpkinja je rekla zagrepčanki da je jadna, i zato je izbačena sa foruma. no, zanima me ako ja (kao zagrepčanac) kažem zagrepčanki da je jadna, da li ću ja biti izbačen na temelju diskriminacije na nacionalnoj osnovi?
 
zagrepčanka:
gost iz zagreba:
ja sam isto iz zagreba (hrvat sam) i moram reći da nikad za ovo nisam čuo jer se kod nas tako ne govori, ali stvarno su vam super provale. stvarno sam se dobro nasmijao. samo tako. kod nas se govori slično kao i kod vas, ali provala je dobra, nema šta... moram reći da je ona zagrepčanka krivo rekla, za cd kažemo cd, a samo picajzle (poput nje) govore nosač zvuka...
na vašim forumima čovjek se uvijek najbolje nasmije
o glupane to je bila šala.tako govore samo na televiziji pa ne moraš vrijeđati a to poručujem svima koji nisu shvatili dosjetku.da si iz hrvatske to bi i ćuo!picajzla ti mama!


A rec "glupan" ti je toliko bliska, da se uvredom to ne moze smatrati, jel`te?

A u skladu sa tvojim razmisljanjem verovatno si i "picajzlu", shvatila bukvalno, a ne kao karakternu osobinu.


" Ko istinu gudi, gudalom ga po prstima biju"- Vuk Karadzic
 
zagrepćanka:
nije uopće duhovito. ja sam iz zagreba i tak se ne kaže,prijatelji moji.naprotiv,govori se isto kao i kod vas. jedino se avion kaže zrakoplov ili cd-nosač zvuka ili sport-šport. a i to ovisi o onom ko to želi govoriti.
Ocevidno de veleuvazena gđa.ne zna ćimbenićko stanje glede jezika u Hrvata.Iz sredstava javnog priopćavanja te tijekom prelistavanja dnevnih tiskovina razvidno je postojanje domoljubnog jezika.Ako setate setnicom,posebice u prognanićko-povratnićko-stradalnićko-umirovljenićkim sredinama ili se,pak,bavite gombanjem ili tijelovjezbom zurno si mozete staviti na nauk novorijek.Svekoliko pućanstvo tamo govori naludjom inacicom novorijeka i paze na izricaj.Samo ne znam ko poteze stegovni postupak i pred kojim povjerenstvom.
AKO NISTA NISTE RAZUMELI-PISTE PREVEST CU VAM NA NEKI OD RAZUMLJIVIH JEZIKA!!!






 
zagrepčanka:
gost iz zagreba:
ja sam isto iz zagreba (hrvat sam) i moram reći da nikad za ovo nisam čuo jer se kod nas tako ne govori, ali stvarno su vam super provale. stvarno sam se dobro nasmijao. samo tako. kod nas se govori slično kao i kod vas, ali provala je dobra, nema šta... moram reći da je ona zagrepčanka krivo rekla, za cd kažemo cd, a samo picajzle (poput nje) govore nosač zvuka...
na vašim forumima čovjek se uvijek najbolje nasmije
o glupane to je bila šala.tako govore samo na televiziji pa ne moraš vrijeđati a to poručujem svima koji nisu shvatili dosjetku.da si iz hrvatske to bi i ćuo!picajzla ti mama!

prvo, ja sam iz hrvatske. drugo: iz kojeg si ti djela zagreba? iz vrapča možda??? doimaš se tako.
 
zagrepčanka:
gost iz zagreba:
ja sam isto iz zagreba (hrvat sam) i moram reći da nikad za ovo nisam čuo jer se kod nas tako ne govori, ali stvarno su vam super provale. stvarno sam se dobro nasmijao. samo tako. kod nas se govori slično kao i kod vas, ali provala je dobra, nema šta... moram reći da je ona zagrepčanka krivo rekla, za cd kažemo cd, a samo picajzle (poput nje) govore nosač zvuka...
na vašim forumima čovjek se uvijek najbolje nasmije
o glupane to je bila šala.tako govore samo na televiziji pa ne moraš vrijeđati a to poručujem svima koji nisu shvatili dosjetku.da si iz hrvatske to bi i ćuo!picajzla ti mama!

CCC zagrepcanko.Zar i familiju???!!!Strasno!!
 
:twisted: alo bre pacenice sav si jadan sa tim definicijama. to sta bi ja je moja stvar . ljuti se na tatu sto te je tako vaspitao. voleo bih da se sretnemo da vidis pacenika. ti mozes samo sanjati o tako necem. ma da imas komp. verovatno u nekom internet kafeu. a zagrepcanku nediraj jer je ona veliki srbin.........[/b]
 

Back
Top