<MODA>

Da li kupujete firmiranu robu?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

glam_in

Početnik
Poruka
25
MODA Od danas owde cemo imati temu o kojoj cemo komentarisati? A danasnja je MODA 90tih!!!!
 

Prilozi

  • D&G wallpaper 1.jpg
    D&G wallpaper 1.jpg
    52,8 KB · Pregleda: 34
glam_in:
VARAS SE OBLACENJE JE STWAR MODE A NE UKUSA!!!!

super... sad poshto je boldovano, ispisano velikim slovima i ima 3 uzvichnika na kraju, treba da prihvatim da si ti u pravu, a da ja greshim... lepo sam rekao za mene... za tebe moze da bude shta ocjesh, ali bi bilo lepo kada bi mi makar objasnio sta je moda ondaK...
dobro ogreshih se, kloniran si... super... zajsta ne znam zashto to ljudi rade, al' ajd'..
 
sad' kada si mi lepo objasnio, sve mi je jasno... mada sam trebao odmah da shavatim... ovo je dakle normalno... ili je to objashnjenje za modu?... hm... a mozesh li mi onda objasniti shta je nenormalo oblachenje?
 
Moderno NIJE normalno,moze biti ali i ne mora.Normalno ne postoji.Svakom je nesto drugo normalno u svemu pa i u oblacenju.Moderno je samo trenutno popularno.

@glam,si ti mushko ili zensko?
 
glam_in:
Dragi moj postovalace ono na slici je moda!!!!!!!!!!!!! MODA=NORMALNO OBLACENJE !!!
nemoj da mi kachih stvari... nisam tvoj poshtovalac... lepo sam te pitao... nisam te uvredio... nema potrebe za sarkazmom...

mislish, u skladu sa normama, koje propisuju velike modne kucje?... e odoh da gledam fudbal, a ti smisli odgovor...
 
e pa nekim ljudima mije ,i oni samo navuku neshto (izm.ost. i shta su moglli da priushte) ..i vole druge stvari - shta je tu cudno ...mislim i ja se uvek trudim da kao obucem neshto shto me predstavlja ,ako moda moze moda da se definishe i kao slika drushtv.realnosti ... shta ti si kreator? ...ne svidja mi se ona jakna
 
Molim ne kompetentne osobe da ne komentarisu!!!!!!!!!!!!! Gdja Monro ce se slogirati od vas!!!!!!!!!!!!
 

Prilozi

  • red_main.jpg
    red_main.jpg
    10,2 KB · Pregleda: 6
  • f1_fix.gif
    f1_fix.gif
    3,1 KB · Pregleda: 73
glam_in:
NEMAM ZIWACA ZA TAKO PLITKE LJUDE AKO DODJE NEKO KO SE RAZUME U MODU ILI KOME TREBA SAWET NEKA MI SE JAWI!
evo o5 mene :D... sto si izmenio prvi post?...
ja se ne razumem u modu...jel smem da pitam?... valjda nisi za mene mislio da sam plitak... evo ja se trudim da razumem :D
kazesh da si umetnik... umetnik u pracjenju mode... ili cjesh nas udostojiti i pokazati nam neki svoj rad?
 

Back
Top