Seks sa bivšom devojkom

Svevlad

Zainteresovan član
Poruka
473
Imao sam pre oko godinu dana odličan seks sa bivšom devojkom, dok sam trenutno u višegodišnjoj vezi. Našli smo se nekoliko puta i dobrano se povaljali, ponovili gradivo. Taj seks bio mi je bolji nego s nekom koju opalim sa strane. Šta vi mislite o tome i imate li slično iskustvo?
 
Zavisi kakav si čovek... I pre svega, zašto bismo mi išta mislili o tome? Ako to tebi tako odgovara, onda super! Ako radiš protiv svojih principa i uverenja, e onda ne valja...
Ja bih npr. trenutno bio raspoložen za takvu kombinaciju, ali ne i uvek.
 
Kurt2:
I pre svega, zašto bismo mi išta mislili o tome?
Kurt (Kobejn ili Rasel,koji od da si...:lol: ) dao si mi shlagvort (sto bi rekli ovi na televiZORU) sa ovim pitanjem.
Mnogo njih dolazi ovde da pita za ispravnost nekih svojih postupaka,pa mu ovo vise dodje kao ispovedaonica nego forum. Lepo si rekao...zasto bi neko uopste ramzmisljao o ovoj i nekim slicnim temama i njihoim akterima?
Kao da traze neki blagoslov okoline. Neko odobravanje. Kakva nesigurnost.Ili bi samo da se pohvale?
Pa jos ...obavezno pitanje "jel imao neko slicna iskustva"? Ne vidim nikakav smisao u svemu tome. Baljezganje...
 
Svevlad:
Imao sam pre oko godinu dana odličan seks sa bivšom devojkom, dok sam trenutno u višegodišnjoj vezi. Našli smo se nekoliko puta i dobrano se povaljali, ponovili gradivo. Taj seks bio mi je bolji nego s nekom koju opalim sa strane. Šta vi mislite o tome i imate li slično iskustvo?
Ma ti si ***** broj 1!Kad toliko ***** morao bi sam da znas.
 
Svevlad:
Imao sam pre oko godinu dana odličan seks sa bivšom devojkom, dok sam trenutno u višegodišnjoj vezi. Našli smo se nekoliko puta i dobrano se povaljali, ponovili gradivo. Taj seks bio mi je bolji nego s nekom koju opalim sa strane. Šta vi mislite o tome i imate li slično iskustvo?
Znaci ebes i bivsu i neke sa strane...zanimljivo... bas zalim tvoju devojku....
 
Svevlad:
Imao sam pre oko godinu dana odličan seks sa bivšom devojkom, dok sam trenutno u višegodišnjoj vezi. QUOTE]


nista novo!!! zaista ne znam, ali to u srbiji kao da je u trendu!! imam ortake koji su takdoje u duzim vezama, ali im tako tesko dodje da zadrze SPIKE-a u lonama kada naidje neka sa strane!!!!

da li moze neki muskarac jasno da mi kaze U CEMU JE BRE FORA? sta propustam??

fala:D
 
PLESsitnihDEMONA:
Kurt (Kobejn ili Rasel,koji od da si...:lol: ) dao si mi shlagvort (sto bi rekli ovi na televiZORU) sa ovim pitanjem.
Mnogo njih dolazi ovde da pita za ispravnost nekih svojih postupaka,pa mu ovo vise dodje kao ispovedaonica nego forum. Lepo si rekao...zasto bi neko uopste ramzmisljao o ovoj i nekim slicnim temama i njihoim akterima?
Kao da traze neki blagoslov okoline. Neko odobravanje. Kakva nesigurnost.Ili bi samo da se pohvale?
Pa jos ...obavezno pitanje "jel imao neko slicna iskustva"? Ne vidim nikakav smisao u svemu tome. Baljezganje...

Uopšte nisam pitao za ispravnost mog postupka, nego pitam druge da li je i njima bio dobar seks sa bivšom/bivšim i šta misle zbog čega je to tako... mislim da nisi shvatio šta sam pitao, ali nema veze. S druge strane, forumi i postoje zbog diskusije, pitanja u vezi vlastitih postupaka, hvalisanja, svađanja, preispitivanja, itd. Tako da ja ne znam šta ćeš ti ovde, kad ne shvataš zašto si ovde.
 
CICIRIPI:
Svevlad:
Imao sam pre oko godinu dana odličan seks sa bivšom devojkom, dok sam trenutno u višegodišnjoj vezi.

hey svevlad i tvoja devojka je necija bivsa ...;-)

Ma jok bre... ja sam bio taj koji ju je prvi raskupusao... bilo je krvi do kolena, doslovno... mala je bila u šoku nekoliko dana... naravno, sada se kara ko štuka, a možda i drugima poduva, ko zna... tako je to...
 

Back
Top