Ciscenje ekrana

Postoje specijalne vlazne maramice.Bolje je da ekran bude prljav negoli brisanje ekrana sa svime i svacime.
Ja koristim vlazne maramice koje sam kupio u Office 1 Superstore,firma je beogradska(uvoznik)a mora da ima i u prodavnicama gde ima kompijutera.
Na kutiji pise ovako(kutija je plastican okrugla) WET WIPER for TFT/Screen cleaning.
Da ne ispadne reklama ali znam kakav je ekran moga druga koji je brisao ekran svime i svacime.
 
Alkoholom(ne za pitje,nego onim iz apoteke)natopish papirnu maramicu i brishesh,i NARAVNO ne palish dok se ne osushi.

editujem:Nisam video da je LCD u pitanju,pa ne znam dal bi njemu skodilo....ja imam"klasican"od 17 inca i ovako brishem i zadovoljan sam.:|
 
Samo pazi sta kupujes. Moji druga su svojevremeno pravili razne buckurise i to prodavali kao sredstvo za ciscenje mobilnih telefona. Namlatili se para. Nije iskljuce da to isto sada neko radi samo sa tecnoscu za ciscenje monitora.
 
cak i vodom blago nakvasena krpa zna da napravi fleke koje ostaju nepovratno na uredjajima ...a kamoli alkohol ili kako neko rece rakija...samo suha magicna krpa i to je to...ne vjerujem kakvih retardirano-debilnih ideja ima???????????
 

Back
Top