Веља Илић

Зато га лично веома ценим......ови што га нападају могу да му "пљуну под прозор".......
гањају јединог Србина у Влади - ваљда само усташе треба да преузму власт.
 
eremita:
Зато га лично веома ценим......ови што га нападају могу да му "пљуну под прозор".......
гањају јединог Србина у Влади - ваљда само усташе треба да преузму власт.
koje bre ustase? pa ustase su nestale pre 60 godina. koji ste vi ludaci,jebale vas ustase,smarate vise sa tim ustasama i glupavo zvuci kad pominjete nekakve ustase. u pravu su bili neki pametni ljudi,kada su tvrdili da srpski nacionalisti posle odlaska CG krecu u obracun sa neistomisljenicima u srbiji.koje ste vi dileje,*jebale vas ustase.bas da vas jebale ustase.idioti nacionalisticki.koje ste vi dilejeeeeeee
 
bex:
koje bre ustase? pa ustase su nestale pre 60 godina. koji ste vi ludaci,jebale vas ustase,smarate vise sa tim ustasama i glupavo zvuci kad pominjete nekakve ustase. u pravu su bili neki pametni ljudi,kada su tvrdili da srpski nacionalisti posle odlaska CG krecu u obracun sa neistomisljenicima u srbiji.koje ste vi dileje,*jebale vas ustase.bas da vas jebale ustase.idioti nacionalisticki.koje ste vi dilejeeeeeee

У лингвистици се тачно зна шта данас у Србији подразумева појам УСТАША ! Могло би се рећи да дословно значи:ПРОТИВНИК СРПСКОГ НАРОДА, АНТИСРБИН, ИЗДАЈНИК... и сл.

Иначе у правом смислу речи из ратних сукоба на територији НДХ - усташе су паравојна Туђманова формација, прецизније речено ЗЕНГЕ 8-) - а о детаљима се распитај код оних који су
преживели "Бљесак" и "Олују" - а има их око 250 000........


п.с. *ебале тебе усташе (ако је то лепо тако се обраћати) и тебе, и тату ти, и маму ти...
 
eremita:
У лингвистици се тачно зна шта данас у Србији подразумева појам УСТАША ! Могло би се рећи да дословно значи:ПРОТИВНИК СРПСКОГ НАРОДА, АНТИСРБИН, ИЗДАЈНИК... и сл.

Иначе у правом смислу речи из ратних сукоба на територији НДХ - усташе су паравојна Туђманова формација, прецизније речено ЗЕНГЕ 8-) - а о детаљима се распитај код оних који су
преживели "Бљесак" и "Олују" - а има их око 250 000........


п.с. *ебале тебе усташе (ако је то лепо тако се обраћати) и тебе, и тату ти, и маму ти...
koji si ti glupan.bem te balvana
 
bex:
ako sam nesto naucio do sad,to je da sa radikalima moras da razgovaras isto ko i sa marvom. samo taj jezik razumeju

Ако те баш занима,рецимо ја нисам радикал ...
Али прочитај шта пишеш.Вређаш па се све пуши.
Да,ја са,м рецимо присталица СЧП...и?
 
L.1:
Ако те баш занима,рецимо ја нисам радикал ...
Али прочитај шта пишеш.Вређаш па се све пуши.
Да,ја са,м рецимо присталица СЧП...и?
cudan si ti covek.nigde te nema kad govore za nas demokrate da smo ustase,a ovamo se kao vredjas na moj post upucen ko zna kome. sto imas dvostruke arsine.
 
Ни један министар у овој Влади није поднео подробнији извештај о утрошеним средствима.
Уосталом његови резултати су видљиви,зар не?
 
L.1:
Ни један министар у овој Влади није поднео подробнији извештај о утрошеним средствима.
Уосталом његови резултати су видљиви,зар не?
manje vise,velja selja je ok po meni. istina je da radi,istina je i da mulja za sebe i ekipu,da se ne lazemo. danas mi se narocito svideo kad je isprozivao onu grobinu radikalsku. sve u svemu kod mene velja selja ima prelaznu ocenu
 
L.1:
Опет вређаш...човек је министар у Влади,ко ти даје то право да га називаш погрдним именима?
i ivana dulic je ministar pa je svi nazivate ustasom. ja ga tako zovem odmila,simpatican mi klasican seljak veseljak. sta tu ima uvredljivo? covek je sa sela,veseljak.
 
Дакле,Веља и његов поштен однос према повереним пословима омогући ће развој путне привреде,грађевинарства....
 
@eremita
У лингвистици се тачно зна шта данас у Србији подразумева појам УСТАША ! Могло би се рећи да дословно значи:ПРОТИВНИК СРПСКОГ НАРОДА, АНТИСРБИН, ИЗДАЈНИК... и сл.


yeaheowza1ch.gif


U lingvistici, ustasa znaci antisrbin, izdajnik?????????


Ma, ti si shampion :D :D :D
 

Back
Top