KOLIKO VAM JE TREBALO DA ZABEBITE

2 meseca i to u 38. godini! To je bas individualno, meni je moj dr rekao da je normalno godinu dana REDOVNOG sexa, posle toga se rade ispitivanja.Ako se sumnja,prvo suprug odlazi da mu se uradi spermogram, jer je muski sterilitet sada jako chest, a i lakse je da odmah otklonite tu sumnju, a kasnije (ako bude trebalo) da krece i zena na ispitivanja.Naravno, ne zelim da te plasim, a nema ni potrebe jer je to kratko vreme koliko pokusavate i iskreno verujem da ce uskoro jedna mala beba da i vama dodje! :D
 
Са првим дететом одмах, а са другим 6 месеци! Друго смо мало форсирали, па сам била под притиском због тога. Још имате времена, без панике и само опуштено. Срећно!
 
baki 75:
e zene stvarno, koliko psiha ima uticaja na ostajanje u drugom stanju?
Nisam nikakav strucnjak, ali znam za jedan slucaj.
Moja drugarica i njen muz su jako zeleli da imaju bebu i radili su i radili na tome i nista. I ode on na pregled - sve OK, ode ona sve OK. Onda pocnu sa nekom terapijom i opet nista. U medjuvremenu ona pokupi neku sitnu infekciju i kao, dok se ne ocisti, prestaju sa tom terapijom, pa ce nastaviti. U tom periodu oni opusteno i ona ostane trudna!
To je bio prvi put.
Drugi put bez ikakvih problema.
Nama je trebalo 2 meseca i nije bilo nista drugacije - u smislu cesce, tempiranje plodnih dana i sl, osim sto se, jel, nismo vise cuvali. Cak mislim da je u tom periodu bilo i redje, jer smo oboje radili ko konjine!
U svakom slucaju, to je individualno, ali samo opusteno!
 
Goscica:
2 meseca i to u 38. godini! To je bas individualno, meni je moj dr rekao da je normalno godinu dana REDOVNOG sexa, posle toga se rade ispitivanja.Ako se sumnja,prvo suprug odlazi da mu se uradi spermogram, jer je muski sterilitet sada jako chest, a i lakse je da odmah otklonite tu sumnju, a kasnije (ako bude trebalo) da krece i zena na ispitivanja.Naravno, ne zelim da te plasim, a nema ni potrebe jer je to kratko vreme koliko pokusavate i iskreno verujem da ce uskoro jedna mala beba da i vama dodje! :D
čekaj bre ti...
jel ti to hoćeš da kažeš da si ti?:p
 
Goscica:
Ahaa! :D Evo 12. nedelja! ;)
Cestitamoooooooooooooooooo
e025.gif
 
Nama je trebalo 2-3 meseca u mojoj 32oj god, s tim da su mi ciklusi fenomenalni: 30-45 dana i jos sve to sa 2-3 "volenja" mesecno (muz radio u drugom gradu). Sad kad pomislim, pa to je ravno naucnoj fantastici. Ali eto ti zivog dokaza da je to pravo cudo prirode
Zato opusteno bez brojanja dana i sati i nervoze, sto se vise opterecujes manje su sanse
Posle "***" noge uza zid da mali coveculjci stignu gde treba. Ne znam da li to ima veze ali eto meni je upalilo
 
Hvala na odgovorima. Mi smo malo hipohondricni, pa kad nije uspelo iz prve, smislili smo milion i jedan razlog...

Е, ајд не стварајте себи проблем тамо где га нема!
Ми смо прво чекали две године, а друго је ''упало'' 4 ипо месеца после рођења првог!

Не размишљајте о томе, кад то радите водите љубав, немојте да ''правите децу''!!!
Психа је чудо, страшно је колико уме да блокира физиолошке процесе!
 

Back
Top