narodna skupstina

U kafani se g-din V.Ilic kulturnije ponasa pa cak i kada prima uvrede, nego u Skupstini Srbije,vidi se sta mu vise lezi na srcu, drugo volim sto je slikovito prikazao unutrasnje stanje duha u ovom vremenu i nacin na koji on posmatra i sagledava narod i probleme istog.......
SRS je odgovorila na nivou koji on jedino razume, da li su isti, to je pitanje.............razlika je do neba......
 
opanak:
U kafani se g-din V.Ilic kulturnije ponasa pa cak i kada prima uvrede, nego u Skupstini Srbije,vidi se sta mu vise lezi na srcu, drugo volim sto je slikovito prikazao unutrasnje stanje duha u ovom vremenu i nacin na koji on posmatra i sagledava narod i probleme istog.......
SRS je odgovorila na nivou koji on jedino razume, da li su isti, to je pitanje.............razlika je do neba......
pogresio si SRS je odgovorila na svom nivou...
 
Већ у свом познатом сељачом стилу, пијаног, кафанског ђилкоша, рекао је неке увреде и посланицима у целини (докони, беспослени) и посланицима СРС (с ког је дуда пала у Србију, упућено Вјерици Радети), и затим кад су послници хтели да му реплицирају, кренуо напоље, а Вјерица му добацила: "Где ћеш мајмунчино!", а он је брже боље кренуо ка говорници (деловало је као да хоће да је бије), па је онда одустао и изашао напоље не сачекавши реплике посланика....
 
bila je zanimljiva vjerica radeta posle...

kaže nešto u stilu ‚‚kad dođemo na vlast zahtevaćemo od sudstva i policije da razreši sve korupcionaške afere i pohapsi lopove,ali naravno nećemo uticati na organe koji su nezavisni od izvršne vlasti..." :lol:

mis'im,ispod kog kamena su nju našli... :roll:
 
UVJEK ISTA PRIČA

kosa mi se na glavi diže i strašno me ljuti
kada vidim da idioti postaju cijenjeni ljudi
u novinama neki frajer glasno trubi
zaboga recite narodu da se javnost buni
kažite mi tko je podoban
kažite mi tko je opasan
uvijek ista priča

slobodnih mjesta ima samo gdje šljakeri rade
svi bi u birokraciju tamo su bolje plaće
produktivnost ima svoje ekonomsko opravdanje
zašto da proljevam znoj kada dobijem manje
kažite mi tko je podoban
kažite mi tko je opasan
uvijek ista priča

pijem kavu danas barem dvadeset puta
a efektivno radno vrijeme mi nije ni pet minuta
ne nerviram se mnogo učim dikciju
sa odgovornima ću sprovesti jednu dnevnu akciju
kažite mi tko je podoban
kažite mi tko je opasan
uvijek ista priča

by, Džoni Štulić
 
:D :D :D :D :D

Већ у свом познатом сељачом стилу, пијаног, кафанског ђилкоша, рекао је неке увреде и посланицима у целини

:D :D :D ....Ja mislio da se radi o istupu nekog radikala, kako je poceo tekst :D

Kad, ono..........Velja, novi idol Srbije, bije Vadikale njihovim oruzjem :D :D :D
 
opanak:
U kafani se g-din V.Ilic kulturnije ponasa pa cak i kada prima uvrede, nego u Skupstini Srbije,vidi se sta mu vise lezi na srcu, drugo volim sto je slikovito prikazao unutrasnje stanje duha u ovom vremenu i nacin na koji on posmatra i sagledava narod i probleme istog.......
SRS je odgovorila na nivou koji on jedino razume, da li su isti, to je pitanje.............razlika je do neba......

O chemu bre velja moze da pricha???
nemoj si smeshan!

vidish, taj tvoj velja je bratu poverio renoviranje carigradskog druma (bar veci deo) iliti Nis-Ploche-Palanka. to trajalo godinu dana, svih 20 km

pa onda reshio da njegov brat proshiri 400 m tunela (magistralni put) za 20-50 cm,
to traje vec 8 meseci


da si meni dao kashichicu da sam obavim taj posao, verovatno bi zavrshio pre par meseci

a kako stvari stoje, nece da bude gotovo ni u narednih osam meseci.

do tada, prva veljina investicija lagano uzima svoj danak!
poshto je poznat kao poshtenjachina i domacin, asfalt na onom prvopomenutom putu je striktno 1cm debljine (a trebalo bi 5 cm)
posle par meseci koriscenja,
taj pu izgleda mnoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooogo gore od onog u Pariz-Dakar. al mnogo gore! mislim... prosto ne postoji stvar sa kojom bi uporedio!

e sad, kad morash da putujesh, ti u startu birash izmedju

1) da krenesh kroz sicevachku klisuru i 40 km prodjesh za min 4 sata, ali manje - vishe bezbedno
ili
2) da se upustish u avanturu i rizikujush da te transportuju do mrtvachnuce u odvojenom pakovanju od mozga, kao ono jadno dete proshlog vikenda :(

a do tada, ovakvi veljovojisavljevici ce svaki dan da pominju i hvale veljina dostignuca u izgradnji zemlje :-x :-x :-x :twisted: :twisted:
:twisted: :twisted: :twisted:

uz to da pomenem da, na tenderu za ovaj poso, se javila i neka nemachka firma koja je htela da sve to zavrshi za mesec dana

al poshto veljin bran nije nemac, to nije moglo.

iskreno, malo je ljudi koji su gori od radikala u srbiji,
a mi ih sve imamo u vlasti :(
 
opanak:
U kafani se g-din V.Ilic kulturnije ponasa pa cak i kada prima uvrede, nego u Skupstini Srbije,vidi se sta mu vise lezi na srcu, drugo volim sto je slikovito prikazao unutrasnje stanje duha u ovom vremenu i nacin na koji on posmatra i sagledava narod i probleme istog.......
SRS je odgovorila na nivou koji on jedino razume, da li su isti, to je pitanje.............razlika je do neba......
:confused: :p :shock:
 
Strelo sta lupas,pa Velja ne pije ;)
 

Prilozi

  • balega.jpg
    balega.jpg
    27,2 KB · Pregleda: 3

Back
Top