Matorka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

levrone

Domaćin
Poruka
4.131
Pre neki vikend bio sam u društvu jedne... matorke. Naime, riba je imala 32 i baš mi je bila gotivna...
Šta mislite, kako bi npr. izgledala veza matorke(30-40) i studenta... Ono, kao... jesam ja mlad i neiživljen, ali ponašam se kao da sam... iživljen. Ti tripovi, jeste da imam 23, ali ozbiljan sam, držimo se za ruke, izlazimo....:lol:...
Šta vi mislite o matorkama, zgodnim matorkama?:D
 
matorka 32? :confused: blago tebi
ima jedna devojka kojoj su matorci od 28 paaaa mislim da bi bilo lepo da se upoznate;)
kad ti sad dodju matorke:lol:
 
Matorke su zakon! Ko će bre da se zajebava sa ovim klinkama... Uhvatiš neku dobru matorku i uživaš u životu, to je bre zrela žena koja zna šta hoće...:D Mislio sam da su klinke one ispod dvadeset, ali iskusio sam glupe dečije igrice i sa devojkom od 24. Prema tome,.... :D
 
haha , mene pre neki dan muvao klinac od 17,5 :lol: i bash mi bilo zabavno
prvo mi persirao, pa onda na moju molbu da me ne zayebava sa persiranjem rekao iju 28 ? pa mozhesh dva puta mama da mi budesh, e a kad sam pripretila da cu da ga izudaram onda se opustio, pa krenusmo normalno da caskamo :lol:
 
raindog:
haha , mene pre neki dan muvao klinac od 17,5 :lol: i bash mi bilo zabavno
prvo mi persirao, pa onda na moju molbu da me ne zayebava sa persiranjem rekao iju 28 ? pa mozhesh dva puta mama da mi budesh, e a kad sam pripretila da cu da ga izudaram onda se opustio, pa krenusmo normalno da caskamo :lol:
ja ih pustam da mi persiraju:mrgreen:
 
pa... davno beshe... ali bejah sa jednom "matorkom" u studenskom dobu... ja mladjan, 24 leta, a ona u pravim godinama; 34... mislim da bi moglo da funkcionishe ako si "ne izivljen", jer u vecjini sluchajeva, one koje se odluche na bilo kakvo "funkcionisanje" sa dosta mladjim od sebe, upravo traze te osobine...
zacljuchak: bilo je fino, sex je bio mnogo dobar... i kao i svaka zena sa kojom sam bio, pomogla mi je da se izgradim u "dechkonju" ...
 
a meni dosao jedan na praksu i kao ja se brinem o njemu klinac al visok 2m i samo ide okolo i pita gde sam.ne muva me al se osecam kao mama
 
ma ja ipak glasam za ove oko 25, vec deceniju sam na toj cifri :lol: a vec sam pisala negde chini mi se, nije neizhivljeno, zna shta radi, ima snage volje zhelje i mogucnosti + neoptereceno hipotekama, problemima na poslu & stuff ( mislim kako ko jel )
 
levrone:
Matorke su zakon! Ko će bre da se zajebava sa ovim klinkama... Uhvatiš neku dobru matorku i uživaš u životu, to je bre zrela žena koja zna šta hoće...:D Mislio sam da su klinke one ispod dvadeset, ali iskusio sam glupe dečije igrice i sa devojkom od 24. Prema tome,.... :D


U pravu si!

Gari, nece ti biti lose, to je sigurno! ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top