O kablovskom internetu: Evo najjednostavnije.

N

NICS

Gost
O kablovskom internetu: Evo najjednostavnije.
Protok od 128bps i 256 bps je sgurna komunikacija od tvog racunara do servera a od servera pa do recimo negde u francuskoj nije ta veza tako su nemi objasnili u KDS-u. sto se tice samih cena naravno da je skupo jedino se isplati za chat i download a za surfovanje i gledanje nekih animacija npr flash io ostalih ako i ima i neki prenos u izvi je strava skuppo jer "popije" za stvarno kratko vreme recimo 4 minute i do 8MB a imas recimo minimum za mesec 100MB. Znam upao sam u masinu i sada treba da cutim jer ne umeju da objasne u KDS na bilo koje postavljeno pitanje, jedini argument im je sigurna veza brza veza (ovih dana bas i nemam stalnu vezu i ot se dogadja jer malo radi malo ne radi naravno kablovski navodno Telekom sabotira neki link (opet su mi u KDS-u dali takvo objasnjenje pa ko veruje neka verujie).
Da rezimiram SKUPO za normalan surf po ovim kriteirjumima mail box je 4MB ako je nekom bitno tako da ne mozes ni normalnu intalaciju dasam sebi posaljes, e da jedino je jeftino ako imas nekog isto sa kablovskim pa da se zezate downloadovanja ili picite igrice to je jeftino jer ima koeficijent 0.1
Pa sretno sa koriscenjem. Predlazem a mozda i upali da napisemo peticiju da smanje cene KO je ZA To
 

Back
Top