Internet explorer

T

trachara

Gost
e ljudi!
ne mogu nijednu internet stranicu da otvorim, a imam konekciju ... stalno mi pokazuje ono page can not be displayed...
imam isdn prikljucak koji sam uninstalirala, pa ponovo instalirala i opet nece...
sta predlazete?
 
Pogledaj u Tools --> Internet options --> Connections da li stoji "Never dial a connection" (promeni ako stoji). {Naravno, File -->"Work offline" treba da je odčekirano".} Da li ti mejl radi? Da li radi surf sa drugim veb-čitačem?
 
tu sam, tu sam!
(juce samo nisam bila tu, imala sam uzasnu zubobolju!)

hvala sorlaag, ti si se jedini potrudio, ali ni to mi nije pomoglo!
isla sam na help and support, i tamo mi je ponudjeno da se chekira konekcija...i prijavi mi da nemam konekciju...a ja imam ona dva mala kompjutercica koji kazu da sam konektovana!
 
Nije mi tesko, samo sto neznam koji koristis, evo ti na primjeru windowsovog firewalla.
Poterbno je dakle da ga otvoris, i u general tabu cekiraj ON (mada je vjerovatno vec cekirano) i obavezno uncekiraj don't allow exceptions. E onda klikni na tab exceptions i na listu postavi programe kojima dozvoljavas pristup internetu, prije svih IBrowser i klinki kvacicu pored imena programa.
 
Sucur:
Nije mi tesko, samo sto neznam koji koristis, evo ti na primjeru windowsovog firewalla.
Poterbno je dakle da ga otvoris, i u general tabu cekiraj ON (mada je vjerovatno vec cekirano) i obavezno uncekiraj don't allow exceptions. E onda klikni na tab exceptions i na listu postavi programe kojima dozvoljavas pristup internetu, prije svih IBrowser i klinki kvacicu pored imena programa.


ovo sam u radila, i nista se nije promenilo!
onda sam download-ovala IE 7 na cd, i na mom comp. mi je pisalo da ne moze da se instalira taj paket?!?!?
zasto sad pa to?
a da ja ipak download-ujem tu OPERU?
 
trachara:
ovo sam u radila, i nista se nije promenilo!
onda sam download-ovala IE 7 na cd, i na mom comp. mi je pisalo da ne moze da se instalira taj paket?!?!?
zasto sad pa to?
a da ja ipak download-ujem tu OPERU?
Biće da ti Windows nije legalan... Ma, imaš Seamonkey, Operu, Firefox... Bar za veb-čitač nije problem...
 

Back
Top