Kako se slazete sa jarcem?

evo ja, evo ja!
ja sam jarac!
i mnogoo sam jedna fina i dobra, ma prosto bozanstvena! :p
salim se... zlopamtilo sam! uzasno zlopamtilo!
i moj muz kaze da sam osetljiva, u smislu da nista "ne sme" da mi se kaze ... odmah se nadurim! :roll:
(ali misljenje mog muza se ne vazi! ;) )
 
Bolje sa jaricama, uglavnom mi se svidjaju, imaju neke osobine koje jako cijenim, dok su muskarci u tom znaku malo preteski za mene.
Zabavljala sam se s dvojicom,s jednim prilicno dugo, i bili su teski k'o crna zemlja.
Tjeraju svoje i gotovo ih je nemoguce ubijediti da nisu u pravu.
 
ja sam jarica... i slazem se da su jarice malko fleksibilnije od jarceva...
ne bih bas rekla da sam tvrdoglava... mozda je to zbog podznaka...
cvrsto stojim na zemlji sa sve cetiri, stvarno na svetu najvise volim pravdu, istinu i iskrenost (ne pokusavaj da slazes jarca, lose ces se provesti, nece ti oprostiti nikad!) a ponekad umem da ispravljam krive drine... :D
i mislim da sam jako dobar prijatelj, odanost na prvom mestu :D
 
Ja mushke jarcheve ne volim i kad chujem da je neko jarac,gledam da shto pre zapalim,...bez ljutnje,ali mushki jarchevi ...ma nikada nikako!A zenski,ok...najbolja drugarica mi je jarac,stvarno je fleksibilnija od mushkih,slazemo se,svadjale smo se,ali brzo i mirile,opstajemo dugo godina i tu mi je uvek kao i ja njoj...

A opekla sam se na jarchevima zbog brata rodjenog,on je jarac/devica....ne d'o Bog nikome da zivi sa njim li da ga poznaje! :evil: Prodao me je,zario mi noz u ledja,ubio je svu moju ljubav prema njemu i jednostavno sad je duh za mene,...zavrshio je u mom zivotu...Znam kakvi su jarchevi(mushki),materijalisti,misle samo na sebe,sebichni,...ma mogu da nabrajam do sutra,al' mi muka od pomisli na njih

Poshtovanje zenskim jarchevima,sa njima se slazem i sve je ok,...ali mushke ne podnosim i bezim k'o djavo od krsta!
 
Muški da...ženski ne baš, jednostavno su mi antipatične...
Mene je jedan jarac svojom ljubavlju i podrškom digao iz mrtvih i večito sam mu zahvalna na tome. Najlepša slika mog života...
Nismo uspeli, jer sam bila glupača koja je pustila da se drugi mešaju u našu vezu. A kod njih je jedna greška i kraj. Nije mi dao drugu šansu...
 
A ja pa znam jednog koji je ziveo sa tri zene (do sada :lol: ) Svakoj od njih je pricao istu pricu. Kako ih voli kao Boga, kako ga je (eto!) razocarala, svakoj od njih nabio krivicu da je bas ona kriva za sve, i svaku je ostavio. Njega bi najradije na pusto ostrvo.
 
Zana:
A ja pa znam jednog koji je ziveo sa tri zene (do sada :lol: ) Svakoj od njih je pricao istu pricu. Kako ih voli kao Boga, kako ga je (eto!) razocarala, svakoj od njih nabio krivicu da je bas ona kriva za sve, i svaku je ostavio. Njega bi najradije na pusto ostrvo.

Isto radi moj brat a pritom ima zenu,a i ona njega vara,...ona je rak/vaga...Meni je naneo toliko zla,a rodjeni mi je brat,nije imao milosti,a nisam kriva bila,bila sam u pravu za sve u zivotu,za mene je mrtav kao i svi jarchevi..mushki,..A zenske su ok,...mada sve isto zavisi od visheg i nizeg tipa znaka kao i od podznaka...
 

Back
Top