марко

оцена за овај ауто


  • Ukupno glasova
    5
  • Anketa je zatvorena .

C BLUE

Početnik
Poruka
45
можда ја грешима али ово је одлично направљен ауто, за оне који нису били на сајму, ево слика

значи шта могу да ураде проширени рубови, фелне, широке гуме, лепа фарба, сајтне и топ за спољни изглед кеца или голфа, а то је око 700-800 евра улагање

незнам коју би ви оцену дали за овај аутомобил од један до пет
 

Prilozi

  • 014.jpg
    014.jpg
    59 KB · Pregleda: 27
Ali pazi za tako nesto je potrebno mnogo vise od 700-800 eura, ti si video moj BMW a samo za to mi je bilo potrebno 780 eura i to nije bio jeftin Fandjo rad nego bolja verzija a i preko nekih kobinacija. za taj golf je ulozeno bez farbe i felni minimum 1500
 
не мислио сам да за проширивање рубова, металик фарбу,фелне и гуме треба толико пара бар за кеца
 
ok treba ti oko 700 -800 evra za проширивање рубова, металик фарбу,фелне и гуме za keca ali naicices na dodatne troskove zato planiraj ako vec ulazis u tako nesto da bez 1000 eura nezapocnes nesto jer ce ti auto stajati dok se to nesto ne ispavi
 
можда грешим али ја планирам да купим прво фелне за 100-150 евра, а онда да скупим око 600 евра или 700 за фарбање и лимарију, а после да купим гуме колико већ коштају, али можда и изађе 1000 евра незнам
 
mozes da kupis sasvim ok polovne felne sa gumama za 150 eura, kada budes dosao do toga kazi mi mozda cu moci da ti pomognem jer znam par likova koji prodaju takve felne za normalnu cenu a naravno nisu ukradene, a sto se tice limarije i farbe mogu da te uputim kod jednog decka koja mu je specijalnost bas prosirivanje rubova, lambo vrata i luda farba a koji je takodje realan sa cenama
 
а да ли би могао да ми даш телефоне од тих мајстора пошто ће ми требати
и хтео сам још да питам, на пример купим оне бравице за подизање прозора, које светле или незнам шта, не мислим на електронске, а незнам ја сам да их уградим, коме да се обратим
 
C BLUE:
а да ли би могао да ми даш телефоне од тих мајстора пошто ће ми требати
и хтео сам још да питам, на пример купим оне бравице за подизање прозора, које светле или незнам шта, не мислим на електронске, а незнам ја сам да их уградим, коме да се обратим

to moze da odradi taj decko sa limarijom. Telefon mogu da ti dam sutra jer mi je kuci na papiru a sada mogu da ti kazem gde je, na samoj okretnici 46 u mirijevu kuca pored teretane, videces u dvoristu belog golfa keca sa prosirenim rubovima i lambo vratima, a i znam da je isto limarijski modifikovao jednu belu zastavu 101 koja je ispala super, on takodje ima i modifikovane branike
 
е одлично, али ја треба да радим и неке друге делове на лимарији који су сјебани, имам неког лимара који ми је ту у комшилуку али неморам код њега а нисам га ни питао за рубове да ли зна да ради то, вероватно да зна
 
C BLUE:
е одлично, али ја треба да радим и неке друге делове на лимарији који су сјебани, имам неког лимара који ми је ту у комшилуку али неморам код њега а нисам га ни питао за рубове да ли зна да ради то, вероватно да зна

Brate, slobodna zemlja :-) idi tamo gde imas vise poverenje i ko ti vise odgovara, radi se o tvom novcu.
 
немам поверења ни у једног ни у другог ни у трећег ал се надам да неће узети да ради неко оно што незна и што није никада радио, а доброг мајстора небих жалио да платим
 
znam i ja sam u istom tripu, ali ja sam dao tom decku da radi moj BMW (instaliranje svih onih spojlera i neki limarijski deo) i nemogu da gresim dusu ali ja sam zadovoljan i radom i cenom
 

Back
Top