Podela na radikale i demokrate

absonic

Domaćin
Poruka
3.197
Zar sam ja na ovom forumu usamljen u verovanju da je podela na radikale i demokrate besmislena?
Zasto ne radikali?
Zato sto su jajare. Pricaju ono sto narod zeli da cuje i tako nabijaju poene. Svaki dan smo zasuti pricom da ce srusiti vladu, ali od toga nista, ne zato sto ne mogu vec zato sto nece.
Zasto ne demokrate? Ovo se moze objasniti u tri reci: LOPUZE i CEPULJE.
A evo i specijalno za LDP-ovce, zasto ne LDP - zato sto su to narkomani. I ovo nisu nagadjanja, pa pogledajte im samo vodju, Cedu Drogiranog...
 
absonic:
Zar sam ja na ovom forumu usamljen u verovanju da je podela na radikale i demokrate besmislena?
Zasto ne radikali?
Zato sto su jajare. Pricaju ono sto narod zeli da cuje i tako nabijaju poene. Svaki dan smo zasuti pricom da ce srusiti vladu, ali od toga nista, ne zato sto ne mogu vec zato sto nece.
Zasto ne demokrate? Ovo se moze objasniti u tri reci: LOPUZE i CEPULJE.
A evo i specijalno za LDP-ovce, zasto ne LDP - zato sto su to narkomani. I ovo nisu nagadjanja, pa pogledajte im samo vodju, Cedu Drogiranog...
Vidi da ti deda kaze meni se taj momak upste ne svidja ,mufljuz jedan mali,i sa one oci bas ko Djincica mi kao coveka ipak zao,nije Toma mislio ono za nogu stvarno on se salio pa ispalo sta ispalo,posle ga napali znao je,nije,srpski domacin nije seoska ciganka zadnja da kune nikog a Toma je pravi domacin i Sumadinac!

IZMENA by Iron Lord:
Jedno "političko mišljenje" sam vam obrisao a ovo drugo nek vam na čas'
 
A što kao SRS se idejno razlikuje od SPS i kao SRS nije bio u koaliciji sa SPSom u najgora vremena (bombardovanje Srbije i gubitak Kosova)? SRS nije imao svoje borce za belu tehniku po Hrvatskoj i bosni koji su prvi zapalili za Srbiju kada su prestali da lete televizori i počeli meci? ;)
Isto je to. Ima jedna narodna o s... i pakovanju.
 
Fincher:
A što kao SRS se idejno razlikuje od SPS i kao SRS nije bio u koaliciji sa SPSom u najgora vremena (bombardovanje Srbije i gubitak Kosova)? SRS nije imao svoje borce za belu tehniku po Hrvatskoj i bosni koji su prvi zapalili za Srbiju kada su prestali da lete televizori i počeli meci? ;)
Isto je to. Ima jedna narodna o s... i pakovanju.

Nabroji mi stranke koje su nastale uoči raspada SFRJ a koje nisu bile u "političkoj ljubavi" sa SPS-om bar tri meseca?
Ko nije išao kod pokojnog S. Miloševića na čašicu razgovora?
 
A pa nije to isto.
SRS je ideološki bio najbliži SPSu, čak i radikalniji u SPSovim najnegativnijim elementima.
sve stranke su išle na čašicu, ali samo je SRS ostajao u sali za sastanke i vodio državu.
Gde ju je odveo to smo videli.

Zato ta dva ne treba izjednačavati.

EDIT:
Nije išao GSS koji je najmanji što opet govori o Srbiji.
Vole Srbi Miloševića i dan danas.
 
Fincher:
A pa nije to isto.
SRS je ideološki bio najbliži SPSu, čak i radikalniji u SPSovim najnegativnijim elementima.
sve stranke su išle na čašicu, ali samo je SRS ostajao u sali za sastanke i vodio državu.
Gde ju je odveo to smo videli.

Zato ta dva ne treba izjednačavati.

EDIT:
Nije išao GSS koji je najmanji što opet govori o Srbiji.
Vole Srbi Miloševića i dan danas.

Nije isto?
Pa čim si u vlasti "makar malo" onda si u vlasti.
Možda nisi obavio posao do kraja ali si bio...
Nema sada kajanja
:mrgreen:
 
Не бих рекао да је само СРС био у власти са СПС-ом. Колико памтим, од 2000. па на овамо су промењене две власти, даће Бог да мењамо и ову. Оно што забрињава јако јесте да је Г17+ партиципирала у обе. Тачније, за време оне прве власти од 2000-2003 то није била легална политичка партија, али су партиципирали у власти. Сетимо се да је Динкић са све калашњиковим упадао у банке. Па је садас нашао да прича о некој демократији. Шта је било са кризним штабовима? Ни тога није било до 2000. Па добро.
Но, ја знам да је вама криво, али СРС долази на власт. Тога сте сви свесни, па управо из тог разлога правите поделу на радикале и демократе. Ако је ово демократија коју демократе пружају (мислим на период од 200'0-2006), хвала али ја нисам демократа.
 
no_problem:
Не бих рекао да је само СРС био у власти са СПС-ом. Колико памтим, од 2000. па на овамо су промењене две власти, даће Бог да мењамо и ову. Оно што забрињава јако јесте да је Г17+ партиципирала у обе. Тачније, за време оне прве власти од 2000-2003 то није била легална политичка партија, али су партиципирали у власти. Сетимо се да је Динкић са све калашњиковим упадао у банке. Па је садас нашао да прича о некој демократији. Шта је било са кризним штабовима? Ни тога није било до 2000. Па добро.
Но, ја знам да је вама криво, али СРС долази на власт. Тога сте сви свесни, па управо из тог разлога правите поделу на радикале и демократе. Ако је ово демократија коју демократе пружају (мислим на период од 200'0-2006), хвала али ја нисам демократа.

Dinkić nije držao kalašnjikov u rukama za razliku od nekih koji su vitlali "manjim kalibrom"...
Dalje, setimo se SPO-a koji je takodje bio u ljubavi.
A ovamo Ravna Gora trt-mrt...
 

Back
Top