Slike lepih i popularnih u vshim avatarima. Zbog chega?

Pa, verovano im se svidja ta osoba ili nalaze neku zajednicu crtu sa tom osobom koju su stavili na avatar. Meni licno to ne smeta. Svoju sliku svejedno nikad ne bi stavila na avatar (da se vidi lice, a pogotovo ne neku golisavu :D )
Ja sada na avataru imam jedan sladak par, samo sto se nisu poljubili. Bilo mi to nekako slatko, pa sam stavila.... Toliko od mene :D
 
cLick - OR - Die:
Pa da vidimo. .zanimaju me mi$ljenja onih koji to rade i onih koji to ne rade.

Zbog chega stavljate u svoje avatre slike poznatih i popularnih glumaca, fudbalera, crnaca :) Da li ste nekada o tome razmi$ljali?

I $ta vi koji imate mace, kuce i ostale peverzije mislite o osobama koje stavljaju holivudsku sirotinju za svoj avatar?


Moj avatar je nesto sto predstavlja moju bolesnu psihu , moj nadimak u privatnom zivotu je whitenicky i to pise na avataru :))))

Oni sto stavljaju slike poznatih glumaca , glumica sanjaju da jednog dana budu lepi ili lepe kao oni , a mace i kuce to obicno stavljaju ljudi koji su ludi za kucnim ljubimcima , ali mislim da je avatar cisto neka simbolika osobe koja je po njemu prepoznatljiva !!! :wink:
 
whitenicky:
Moj avatar je nesto sto predstavlja moju bolesnu psihu , moj nadimak u privatnom zivotu je whitenicky i to pise na avataru :))))

Oni sto stavljaju slike poznatih glumaca , glumica sanjaju da jednog dana budu lepi ili lepe kao oni , a mace i kuce to obicno stavljaju ljudi koji su ludi za kucnim ljubimcima , ali mislim da je avatar cisto neka simbolika osobe koja je po njemu prepoznatljiva !!! :wink:
ja ne zelim da budem lep kao moj avatar... :D zasto sam stavio ovu sliku? jel si mene pitao>?
 
cLick - OR - Die:
Pa da vidimo. .zanimaju me mi$ljenja onih koji to rade i onih koji to ne rade.

Zbog chega stavljate u svoje avatre slike poznatih i popularnih glumaca, fudbalera, crnaca :) Da li ste nekada o tome razmi$ljali?

I $ta vi koji imate mace, kuce i ostale peverzije mislite o osobama koje stavljaju holivudsku sirotinju za svoj avatar?


meni je moj avatar jako dobar
ide sa mnom nekako
vamp lady
licno ne volim popularne licnosti da stavljam i nepoistovecujem se sa njima

ja sam ja
 

Back
Top