Psiholog

  • Začetnik teme studentkinja
  • Datum pokretanja
S

studentkinja

Gost
Potreban mi je psiholog.Ne znam gde i kome da se obratim posto od skoro zivim u Beogradu.Imam vojnu zdravstvenu knjizicu.Hvala unapred.
 
Javi se nadleznom vmc u kome imas karton,lekaru opste prakse.VMC ti se nalazi na Novom Beogradu,Slaviji,Ceraku a imas i manje ambulante po gradu.Sve zavisi gde zivis.Lekar opste prakse ce te uputiti sa uputom na VMA psihologu,odnosno prvo kod psihjatra pa on ce te dalje uputiti psihologu.
Ne brini doktor koji radi u psihjatrijskoj ambulanti je sjajan kao i psihologinja.Nemas cega da se bojis.
Pozdrav!
P.S.ako nemas karton vrlo lako ces ga otvoriti samo sa vojnom zdravstvenom i licnom kartom,to nije nikakav problem
 
Ukoliko si student idi do studentske poliklinike koja se nalazi blizu Bul. Kralja Aleksandra u Krunskoj ulici. Tamo kao student uz indeks ce ti otvoriti karton, i imaces kompletnu zdravstvenu zastitu ukljucujuci i psihologa. Kao jednu dobru institciju sa veoma dobrim psiholozima i psihoanaliticarima bih ti preporucila institut za mentalno zdravlje u Palmoticevoj ulici.
Nadam se da sam ovim informacijama uspela bar malo da ti pomognem
 
Cela tvoja prica je ok ali kad dobije uput od studentske nece je primiti nadlezna ustanova jer ima vojno osiguranje i samim tim ima gde da sprovede potrebno lecenje.
To ja iz iskustva.
Pozdrav!
 

Back
Top