CACANSKI TRG

ma daj trg je tuga...chachak je tuga...
bitno da je retardirani velimir prodo trg zlikovcu velimirovitju da shiri svoju kriminalnu imperiju...da naseli popove i advokate...nek svi umru od raka kostiju !
 
nije problem samo trg... već i zgrada Doma kulture koja je katastofalno ružna, zatim ona zgrada na samom trgu (ruglo grada), pa zgrada iznad Volksbanke. Sve ružnije do ružnijeg. Ne bi bilo loše da urade nešto i sa ovim fasadama, da nabace neku svežu bojicu, veseliju, a ne ovo sad.... sivo da sivlje ne može biti. Ne znam kakvo sunce da je, kad god sam u centru deluje mi nekako sumorno......fujjj.
 
Pa jeste!
I te zgrade su ruglo. Nije neka velika investicija osveziti im fasade nego niko da se seti ili da da pare!
A i Velimirovic propao i nikako da se zavrse zgrade (lokali) preko puta poste odnosno kod baste "Prvog maja"!
Jos malo pa cemo ici u ribarskim cizmama ili kondurama kroz centar!
Sramota da grad kao sto je nas grad ima takav centar!
Videcomo sta ce biti posle price koju su izneli opstinari?!
 
što se tiče pomenutih lokala, možda bi se dosad i pozavršavali, ali je problem što je skoro svaki lokal koji je prazan u sporu, jer su po nekoliko puta prodavani raznim licima i sad se konačno ne zna ko je vlasnik, pa se vode kilometarski sudski sporovi. Jedino što se zna jeste ko je uzeo lovu.
 
Sve je to super-strava sa fasadama,trebalo bi ih srediti,ali nikako kao zgradu opstine!Roze,FUJ!!!!!Stvarno mi nije jasno kome je ono palo na pamet!!!Bas nam je GEJ opstina,zar ne?!
 
ne znash shta je najbolje...kad je +33c a u galiji i svim onim kafitjima kod poshte sedi hrpa ljudi...a ispred njih prashinchina uzhas jedan...prodje chovek peshke i podigne obal...a oni svi kao uzhivaju pijuckaju sokitje...koja smo mi selendra majko mila...
 
AntunTun:
ne znash shta je najbolje...kad je +33c a u galiji i svim onim kafitjima kod poshte sedi hrpa ljudi...a ispred njih prashinchina uzhas jedan...prodje chovek peshke i podigne obal...a oni svi kao uzhivaju pijuckaju sokitje...koja smo mi selendra majko mila...
ma nije selendra! sta ces kad moraju seljaci da sidju u grad... :roll:
 

Back
Top