Patoloska ljubomora

Bg8333

Ističe se
Poruka
2.383
Evo malo teme druge vrste sa moje strane. Primetio sam da medju nasim parovima vlada bukvalno patoloska ljubomora. Brat kad ima devojku a ima cesto, kad god ode negde i ova njegova zove na moje da je zvala obavezno ide pitanje "Sta si rekao gde sam?" sta da kazem gde je. Otkud ja znam gde je on. Jel ako ne kazem da je u prodavnici onda ce ova da pomisli nesto pa tu onda krece ljubomora.

U glavnom mi danas pukne film, pa ga pitam "Koji je ***** bitno gde si" mislim svako treba da ima svoj zivot. Naravno postavio je standardno pitanje "Sta si rekao gde sam?" kao da je bitno. Jos sam mu rekao da se serem na takvu vezu.

U glavnom 99% parova koje poznajem su u tom fazonu, stalno nesto kriju jedni od druih, niko nikom nista ne veruje i ostale fore. Samo neke kontrole i neka ljubomora.

Ono iskreno na takve veze im se pokenjam sa oprostenjem.
 
Danas ova njegova zove posto su se videli pre pola sata (da vidi sta joj dragi radi) a ovaj otiso negde do prodavnice valjda , ja nisam ni video kad je izasao i kazem ovoj pojama nemam gde je. KATASTROFA!!! Sto nisam rekao da je u prodavnici. Sta ce ona sada da pomisli o ostala sranja.
 
lol...stvarno strasno, jadan on :D

pazi sada moju pricu....ortakinja mi je toliko ljubomorna da je i to zaista za pricu! ne da decku da pogleda video spot na TV-u a kamoli na telefonu ili gde vec...onda, ako su u gradu ne sme da gleda u devojku o kojoj ostatak drustva komentarise, niti da da komentar...#3, ako je on u gradu sa drustvom i ona onako slucajno izadje i vidi ga, on mora da se vrati kuci sa njom...jeste da je malo crazy sa te . gledista, ali je mnogo dobra drugarica i sve bi za tebe...

ja vise spadam u tipove onih koji vole da prokomentarisu kada prodje neka cura....gotivim da im se pridruzim ili kazem.."e pazi sad ovu" lol....sto se tice ljubomore, nisam...ali ako me nagazis, onda se cuvaj!

:D
 
imam jednu drugaricu ciji decko ne sme da prokomentarise zgodnu devojku na tv-u. jednom prilikom je rekao za neku glumicu iz spanske serije koju ona prati da je lepa, a ova da pukne. rekla mu je, tebi je ova rugoba lepa! nije pricala ceo dan sa njim i meni se pozalila kao kakav ukus on ima. svasta!!! ja sam joj rekla da je luda.
 
Millena:
imam jednu drugaricu ciji decko ne sme da prokomentarise zgodnu devojku na tv-u. jednom prilikom je rekao za neku glumicu iz spanske serije koju ona prati da je lepa, a ova da pukne. rekla mu je, tebi je ova rugoba lepa! nije pricala ceo dan sa njim i meni se pozalila kao kakav ukus on ima. svasta!!! ja sam joj rekla da je luda.


pa isti slucaj i kod moje drugarice! nisi procitala predhodnu prk...tsk tsk..lol
 
Ne razumem stvarno te ljude,mala doza ljubomore je normalna ali to preterivanje stvarno STRASNO.Ako si sa nekim u vezi treba da imas poverenje u njega, a ne da ga pratis u stopu i proveravas gde je bio,sta je radio,ne znam kako ti momci trpe takve stvari,verovatno zbog ljubavi ali sto je preterano PRETERANO je...............
 
imam i ja jedan slucaj, malo me nervira ali ne znam da li je to dobro ili lose.

evo, ovako...decko moj mi se uvek javlja gde ide, sta radi, skim ide....kada se vrati kuci obavezno obavesti...i sve tako. ja to zaista ne podnosim....mrzim da polazem nekome racune! sta njega zanima sve i svasta? kao sto mene briga. ja njemu ne pricam nista tako detaljno. 100x sam mu rekla "ZAISTA NEMA POTREBE SVE DETALJNO DA MI GOVORIS" ali jok...ne konta kada mu kazes, enough is enough...i sta ja sada da radim? meni to zaista, ali BAS smeta..

zajedno smo vec god dana....i on je takav od prvog dana...i sve nesto u fazonu " ja volim da ti sve znas"...lol

maybe sam i ja crazy:D
 
Patoloska ljubomora je mnogo gora od svega navedenog. Ona je za lecenje. Ide dotle da patoloski ljubomoran covek izmislja stvari i svasta je u stanju da uradi...Treba izbegavaati takve ljudi jer kad ih to uhvati oni ne znaju sta rade... :-( Ja s mojim dragim nemam tih problema! ;)
 

Back
Top