+SEPARE+

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Beli Luk

Zainteresovan član
Poruka
331
kutak za razonodu,lupanje,muvanje...coskarenje...cisto da se ne visi po stepenicama,ima mesta za sve i svakoga,sve dozvoljeno i nema limita...Svedski sto,pice po zelji,kafe dovoljno pa da pocnemo sa...?
 
Beli Luk:
kutak za razonodu,lupanje,muvanje...coskarenje...cisto da se ne visi po stepenicama,ima mesta za sve i svakoga,sve dozvoljeno i nema limita...Svedski sto,pice po zelji,kafe dovoljno pa da pocnemo sa...?

Bravo..to..ziveo svedski sto....hm..sta prvo da probam....cek prvo da vidim cega sve ima....divota.....ajde drustvo .navalite....ima svega za sve.....
 
turkey-1.jpg

NIIIIISAM GLADNA.....SAMO IZVOLITE!
 
twigy:
7889e574-1.jpg

Ovo na stolu je za ovde,a ono ispod sheshira za poneti,znaci gustiraj polako,ja cu se vec nekako snaci!

Sve razumela....malo cu da gustiram....a kad podjem.onda cu poneti.....ne brini...necu pobrkati...sta je zasta....srce si, bas ti hvala za ove slatkise....ajd' sad da pocnem da gustiram.....
 
Beli Luk:
Znaci tebe nije uvatila BaBomanija,polako,neces odoleti iskusenju.

Iskušenje jeste veliko, naročito ona ogromna veza Belog Luka, ali izdržaće se nekako! Doduše, nisam baš sigurna da će odolevanje dugo da traje, ali, videćemo, možda i zamolim Babu da me nauči kako da "skinem" tu vezu luka pa da uživam kadgod mi se ćefne.
 
snezana01:
Iskušenje jeste veliko, naročito ona ogromna veza Belog Luka, ali izdržaće se nekako! Doduše, nisam baš sigurna da će odolevanje dugo da traje, ali, videćemo, možda i zamolim Babu da me nauči kako da "skinem" tu vezu luka pa da uživam kadgod mi se ćefne.

Hm,za lukac sam ja nadlezan,u svakoj varijanti moraces svojski da se potrudis da ga "skines" pa onda uzivaj do mile volje.
 
Beli Luk:
Hm,za lukac sam ja nadlezan,u svakoj varijanti moraces svojski da se potrudis da ga "skines" pa onda uzivaj do mile volje.

Lako ga je skinuti.....treba samo paziti, mislim na lukac....moze jako zdravo da se oguli...ondak se izgubidu svi vitamini.....a bez vitamina.....se ne mere.....!
 
Baba???:
Može!!
U petak, pošto je to dan za ........ ovaj, opuštanje.......ufffff, al se zalećoH!!
Opušteno.....naglašavam, opušteno sedim kraj terena, srčem produženu expresaču ('ebi ga, ne kuhaju onu crnicu), čitam Blic, jal Gnevnik, zavisi šta je gazda doneo, i povremeno gledam mog starijeg kak teroriše rekLet!!

Tebi je to na .....pljucomet, mo'š i u pap'cama da dojdeš :lol: :lol: !!

Moze !!! Donecu ti ja i novine, koje oces, i crnu kaficu, veliki lonac ako treba.....mogu i ja starijeg sina da dovedem pa nek se deca zabavljadu i nesto naucu.
A , da umalo da zaboravim.....odgovara mi bas petak.....naradim se do petka ...pa da se malo opustim......to bas deluje smirujuce.....to mislim kad , ovaj ....ucis da skidas slicice....
 
Beli Luk:
Hm,za lukac sam ja nadlezan,u svakoj varijanti moraces svojski da se potrudis da ga "skines" pa onda uzivaj do mile volje.

Uopšte ne sumnjam da ćeš biti strpljiv učitelj i očekujem u roku od odmah instrukcije: šta, kako i gde da kliknem da bih "skinula" onu primamljivu vezu Belog Luka, pa da je ja smestim na moj Desktop, i da uživam kadgod uključim ovo Čudo. Unapred ti hvala, do neba, a uz zahvaljivanje idu i palačinke samo mi reci čime da ih filujem. Ja naj volim sa Plazmom i Eurokremom, hoćeš da probaš?
 
Eeeee...svi se separatishu...ccc.... ;)
Ja cu za shak da se smestim..tu mi je najbrzha usluga..a i pregled mi je bolji... 8) :D
Samo jos da vidim jesam li za pelinkovac sa puuno pomorandze i leda ili za bejlis... :roll:


Samo..moram mog chuvara da smestim iza ledja..mora neko da pazi na mene da ne napravim lom..))
 
lily66:
Eeeee...svi se separatishu...ccc.... ;)
Ja cu za shak da se smestim..tu mi je najbrzha usluga..a i pregled mi je bolji... 8) :D
Samo jos da vidim jesam li za pelinkovac sa puuno pomorandze i leda ili za bejlis... :roll:

Ma, Snezana, kakvo separatisanje..al' vidis nije ti to lose....za sank, pa dobar pregled, sve smeknes.....i onda odaberes ono sto ti najvise odgovara.......mozda i ja veceras zauzmem mesto za sankom......narucim jedan campari s' djusom........malo smeknem.......pa na svedski sto.....tu ima svega i svacega.......za svaciji ukus.......pozz........
 
Ispravka.......ovo za separatisanje......je za lily, a ne za Snezanu........a Snezani, ja ako budes pravila palacinke......napravi koju i za ostale......moze i koja s' pekmezom od kajsija........ako nemas domaci pekmez.....ja cu ti ga doturiti nekako.....imam pun spaiz.......domaci , pravi.......prste da polizes......javi samo........
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top