Nestrpljivost vs hladnoca

Petar_Pan2

Zainteresovan član
Poruka
279
Daklem poznato nam je da pri iscekivanju nekog sexa ljudi umeju razlicito da se ponasaju. Neki su nestrpljivi zavisno od povecanje zelje za dogadjajem i ne zeleti cekati ni momenta vise... ponekad budu nervozni i brzaju stvari previse... ponekad i naprave greske pri tome, ali opet tad je njihova zelja nesporiva...

I imamo drugi slucaj kad je neko cool ili se pravi cool i mirno i strpljivo ceka zeljeni momenat... Ovakvo ponasanje je dobro jer odaje neku sigurnost i kobojagi rutinski radjen posao... a sa druge strane je los jel suprotna strana moze da posumnja u iskrenu zelju i dovoljnu zainteresovanost...

E sad koliko ste vi strpljivi ili nestrpljivi... Sta mislite koja je metoda bolja i uopsteno sve sta mislite na tu temu...
 
bojna:
nisam bas toliko strpljiva koliko me okolnosti nateraju na to. treba biti strpljiv ali prvo znat osetiti koliko vredi.
Jap slazem se da treba prvo saznati dovoljno o nekoj osobi da znamo jel zelimo ili ne... Ali pod pretpostavkom da zelimo onda kako reagujemo... Nestrpljivo ili cool... Kapiram da bi ti glasala za nestrpljivo u tim hipotetickim situacijama...
 
DjuraMornar:
Nisam strpljiva....a sto ? ;)
Mislim sto bi bila....
Ponekad zbog nase nestrpljivosti odajemo utisak nezrelosti... Nasa zelja i strast koja vice "daj, daj, daj... sta cekas vise ludo jedna..." je mozda izazvana i temperamentom osobe... da li je moguce da i genetika tu igra ulogu ili je to ipak vise vezano za "obrazovanje" i vaspitanje... Nekad se ponasaju kao da im je poslednji put... sad il nikad...
 
I onda ti nestrpljivi pevuse pesmicu....S.S.S.S. :lol:

Dajte nam malo hleba seksa i igara
Tamne naocare na oci ne treba nam para
Nama je dosta mi smo skromni ljudi
Šta te cudi , samo me ne budi
Molim te volim te
Pusti me da spavam lepo sanjam
Cele noci novog slona autoputem ganjam
Ali nije plavi slon metalik plavi
Uradicu sve što želiš
Samo me ne gnjavi
Danas nisam na travi i potpuno sam svestan
da nisam pri svesti bicu jako besan
kada me probudiš bolje idi dalje
nekom drugom daj za dobrotu medalje
dobre ribe svaki put mi dolaze u san
zato držim oci zatvorene i noc i dan
kada otvorim oci vidim tebe boli me glava
shvatam samo sex Srbina spasava :
Cetri slova es od pamtiveka stoje
Više razlicitih mišljenja ovo je moje
Samo sex Srbina spasava
Sam sex
Nam je ravno sve iako reljef nije takav
Ko da živimo do jaja život cupav i dlakav
Ali sve je više hrabrih što ce da probaju od nule
Predrasude trule
Price vec se cule : ovde imam samo nju
Ona ima samo mene
Život slabo da nas mazi više baca nas pod stene
Zato siguran sam pored nje , kupim prnje što pre
I ostavljam sve
Ni na nebu ni na zemlji nisam
Kao da ceo život veslo sisam
Kao da živim pored ociju slep
Kao da ne vidim da život mi je lep
Ali ona je tu uzlu u zlu
Da me podigne kad padam ka dnu ka dnu
Vrati me gore i obori na krevet od pet do devet :
Cetri slova es od pamtiveka stoje
Više razlicitih mišljenja ovo je moje
Samo sex Srbina spasava
Samo sex
Licim na rota sam sebi
Što je vezan cvrstim lancem
a hteo bi da beži zato reži
Ali dosta mu je svega
Dosta mi je svega hocu život
U maloj prodavnici straha uvek ima puno robe
Hajde robe ti dobro trpiš zlobe
Ali dosta je bilo neka trpi neko drugi
Meni su ti dani bili previše dugi
Ljut sam na ceo svet jer ništa nemam
Više nemam strpljenja sada se spremam
Za velika dela
Sreca me nije htela
Auu brate kakva je ***** pored mene sela
I zaboravi na planove zaboravi loše
Shvatam takve stvari samo energiju mi troše
Vratim se na pravi put ona vidi da je gledam
Od tri do sedam :
Cetri slova es od pamtiveka stoje
Više razlicitih mišljenja ovo je moje
Samo sex Srbina spasava
Samo sex
 
Petar_Pan2:
Ponekad zbog nase nestrpljivosti odajemo utisak nezrelosti... Nasa zelja i strast koja vice "daj, daj, daj... sta cekas vise ludo jedna..." je mozda izazvana i temperamentom osobe... da li je moguce da i genetika tu igra ulogu ili je to ipak vise vezano za "obrazovanje" i vaspitanje... Nekad se ponasaju kao da im je poslednji put... sad il nikad...
Pa samo treba imati stila...a da li ce do toga doci "odma ili sada" nebitno...
 
Petar_Pan2:
Ponekad zbog nase nestrpljivosti odajemo utisak nezrelosti... Nasa zelja i strast koja vice "daj, daj, daj... sta cekas vise ludo jedna..." je mozda izazvana i temperamentom osobe... da li je moguce da i genetika tu igra ulogu ili je to ipak vise vezano za "obrazovanje" i vaspitanje... Nekad se ponasaju kao da im je poslednji put... sad il nikad...


Bravo Pero otkrio si strast. Sad jos samo da je razumes. Ima vremena.
 
Pa nekad sam nestpljiv, ali kada je sex u pitanju tu zaista volim da gustiram. Pravi sam sladokusac. Volim da potpuno zadovoljim svoju devojku, da joj ispunim sve želje, sa saznam šta joj prija. Prosto uživam u tome. Naravno, na kraju je sve to mnogo dinamičnije i brže.

PS: Ovo što sam napisao odnosi se na sexualni odnos.
 
Ja sam bas bas bas strpljiva.Ta strpljivost mi cak vrlo prija.Upravo to vreme ispunjeno strpljenjem je upravo ono vreme koje sluzi da se nesto na miru zapetlja, ima se vremena da se prozovu i pozovu jos neki ljudi da se zakomplikuje taj seks,ta veza, a za to vreme niko ti ne smeta i niko ne zna sta radis, zato sto se ti pravis da si preokupiran cekanjem.Tako je bilo do sad, kako ce biti od sad ne znam, sve mi se cini da su mi sad zapali sve neki konkretni momci a devojke su ispale iz igre pa ne znam sad kako ce sve biti, da li cu ja tu nesto komplikovati.Cini mi se, necu vise tako.
 
Mislim da je zelja za seksom u funkciji od vremena moze da se nacrta bas kao Gausova kriva...Hocu reci, raste pa intenzivno opada...
Ja sam bio sa jednom ribom koju za dva meseca nisam uspeo da kresnem, i nisam je kresnuo... Sad je ne bih ni za kintu, ni za brdo krem bananica, ni za kilometar strudle,.... "ma, da mi ponude 1000000000, ni tad je ne bi' jeb'o, je.bem li joj seljacku familiju u dupe...."....:lol:
 
Petar_Pan2:
Daklem poznato nam je da pri iscekivanju nekog sexa ljudi umeju razlicito da se ponasaju. Neki su nestrpljivi zavisno od povecanje zelje za dogadjajem i ne zeleti cekati ni momenta vise... ponekad budu nervozni i brzaju stvari previse... ponekad i naprave greske pri tome, ali opet tad je njihova zelja nesporiva...

I imamo drugi slucaj kad je neko cool ili se pravi cool i mirno i strpljivo ceka zeljeni momenat... Ovakvo ponasanje je dobro jer odaje neku sigurnost i kobojagi rutinski radjen posao... a sa druge strane je los jel suprotna strana moze da posumnja u iskrenu zelju i dovoljnu zainteresovanost...

E sad koliko ste vi strpljivi ili nestrpljivi... Sta mislite koja je metoda bolja i uopsteno sve sta mislite na tu temu...


Pa nekako kad želim sex, a već sam u situaciji da ga imam .. po meni se to vidi ... nisam nešto preterano nestrpljiva, jer znam da će ga biti .. ali ne volim kad neko coolira i izigrava ''ludilo''.

Najlepše je kada želju i vidiš i osetiš ....
 

Back
Top