Ankete o forumasima????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
Koliko su vam interesantne uvrede kao sto je napisana o meni????


Da li su vam to cool teme ili ne???
Da li mislite da je lepo da se sallite na tudj racuna????
Da li mislite da je lepo da uvaljujete forumasima ovde????


da cujem koliko nas uziva u ponizavanju forumasa ovde ?????/


[zbunjena
bar2-l.gif
bar2.gif
bar2-r.gif
00%luda
bar3-l.gif
bar3.gif
bar3-r.gif
150,00%oboje pomalo
bar4-l.gif
bar4.gif
bar4-r.gif
00%oboje poprilično
bar5-l.gif
bar5.gif
bar5-r.gif
150,00%ne hebe tri posto ;)
bar6-l.gif
bar6.gif
bar6-r.gif
00%Glasači: 2. Već ste glasali na ovu anketu


 
Bobo ,procitala sam i ne znam sta da ti kazem .....bas se lose osecam...ljudi nisu svesni koliko je lepse VOLETI ..ne mrzeti ...da li su to frustracije ,da li je to problem "identiteta" ..poima nemam...Nemoj da se sekiras....i molim te ,zadrzi svoj "Bosanski" ....on je lep !!!
 
bobba:
znam
zato i nisam otisla tamo nikada vise
ali evo i ovde je to tako ocito
Bobbo, sad sam prošetao do one teme, ne vidim da je mnogo toga upućeno direktno tebi, ali verujem da su te pogodile one gluposti koje tamo pišu. Nemoj se obazirati na iskompleksirane kenj*tore, ti si jedno dobro i pametno luče i oni ti nisu ni do kolena, budi svesna toga i onda te neće pogadjati svaki idiotluk.
Ugledaj se na Gazdaricu, ona spada u ispljuvanu grupu, dala je jedan ozbiljan komentar, par puta se prozezala, pokazala koliko je iznad te priče i iznad onih koji to pričaju i ostavila paćenike da se dave sami.

P.S. samo 8) 8) 8)
A ja odoh tamo da malo izvredjam neke i nayebem im se ...
 
Sad procitah temu. Sama si trazila. I onda ne izigravaj zrtveno jagnje vec se suoci sa tim. I mani se fore ja sam divna, dobra i sa svima lepo, jer je jako folirantska. Meni da je neko udario na poreklo tema bi imala bar 50 strana. A opste je poznato sta ljudi po BG pa i NS-u misle o Crnogorcima i Bosancima. I ako nesto znas ne cackaj mecku.
 
E al ova krsta utice na dobijanje cira. Odem ja na BG da pogledam doticnu temu, pa mi se malo digne kiselina u zeluca. Pa iz nekog razloga zavrsim na politici. Sad vec mislim da mi gastritis ozbiljno radi. Ako krenem po drugim forumima ne gine mi cir.
 
...Sad sam procitala delic teme...zao mi je sto ranije nisam dosla...a sad odo da procitam i da dam neki odgovor posto vidim da su se Beogradjani digli na noge i pokazali svoj pravi seljacki karakter!
...pitam se samo koliko ima ljudi koju su cisti Beogradjani ...ne znam da li na prste mogu da se prebroje..ovo je sramota... :shock:
...Bobbo nemoj da se nerviras ...postoje ljudi koji definitivno nisu vredni ...
 
nekada iz najbezazlenijih tema potece krv - to ovde nije novost:roll:
najvaznije je da se covek ne obazire mnogo na provokacije 8)
i da ga zbog ovog i li onog ne boli stomak ili glava - sab me gabri:p
ljudi, druzite se, cemu svadje i ruzne reci
jeste da je nekad zanimljivo kad se dvoje troje zakace:twisted: - bilo bi monotono da je sve ko po loju - ali je glupo ici iz krajnosti u krajnost:idea:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top