Gde ce te na letovanje?

Ja sam uplatio Stavros...190 evra smestaj+prevoz....izgleda ovako nekako
STAVROS.jpg
 
Da budem iskren bio sam u Bugarskoj i to je to...Mozda odem za jedno 15 godina ponovo, kada se malo kultivise lokalno stanovnistvo, koje je jos zarobljeno u proslosti...ko kod nas u 90-im... Mafijasi sa kajlama i te fore...drugo more u Nesebaru je odvratno ko bara...Ne znam Bugarska mi je za osnovce i srednjoskolce zeljne izivljavanja i brlajvljenja...ali opet to je moje misljenje...
 
Guru_NS:
Da budem iskren bio sam u Bugarskoj i to je to...Mozda odem za jedno 15 godina ponovo, kada se malo kultivise lokalno stanovnistvo, koje je jos zarobljeno u proslosti...ko kod nas u 90-im... Mafijasi sa kajlama i te fore...drugo more u Nesebaru je odvratno ko bara...Ne znam Bugarska mi je za osnovce i srednjoskolce zeljne izivljavanja i brlajvljenja...ali opet to je moje misljenje...
a gde ste se vi to kupali u nesebaru kad vam je more bilo odvratno ?
ili mozda da pitam : kada ? :shock:
cudim se , stvarno
ja sam isla pocetkom avgusta i kupala sam se na onoj dugackoj plazi sto se proteze do s brega i voda je bila KRISTALNO cista, prozirna, bez algi, meduza itd
plaza savrseno cista, bez guzve.............., usluga extra
bugari svuda extra ljubazni i profesionalni
da li je moguce da sam ja imala toliko srece, tj vi nesrece ? :confused:

i, da ne zaboravim, nisam isla tamo da se izivljavam, naprotiv, isla da se odmorim u pravom smislu te reci ;)
 

Back
Top