sve ili nista...

a npr, kad imate cokoladu... jel je 'otrsite' odma' ili ostavite malo i za kasnije? ja sam kao klinac sve jeo istog trenutka, pa mi posle bilo krivo sto ostali imaju a ja sam moju vec pojeo... a vidis, danas retko i probam cokoladu...
 
greska... idi gledaj mlad... ma nema veze... sad ozbiljno! zanima me da li kod vas emocije imaju presudnu ulogu u nekim odlukama ili odlucujete hladne glave? npr, redov... kladio se na S&M zato sto su 'nasi' iako je bilo ocigledno da cemo puci...
 
batka_mija:
a npr, kad imate cokoladu... jel je 'otrsite' odma' ili ostavite malo i za kasnije? ja sam kao klinac sve jeo istog trenutka, pa mi posle bilo krivo sto ostali imaju a ja sam moju vec pojeo... a vidis, danas retko i probam cokoladu...

Uvek je ostavim za kasnije. :wink:
 
e, a zasto ostavljate za kasnije? meni se cini, u tom slucaju, kao da i prvi i drugi put uzivam samo na pola... ovako, odjednom i posle sam srecan... sto ljudi sto cudi... znate kako poslovica ide dalje... :D
 
batka_mija:
greska... idi gledaj mlad... ma nema veze... sad ozbiljno! zanima me da li kod vas emocije imaju presudnu ulogu u nekim odlukama ili odlucujete hladne glave? npr, redov... kladio se na S&M zato sto su 'nasi' iako je bilo ocigledno da cemo puci...


Ne penzos kladio sam se zato sto su do sada non stop Holandjani nas pobedjivali , rekoh sada je odlican trenutak da to okrenemo u nasu korist , mislio sam da je ipak Zigic i Kezman tandem koji ce da daje golove ,ali nista od toga !!! :roll:
 

Back
Top