ZAR TO NIJE CUDNO???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

shaddow

Iskusan
Poruka
5.155
Neko vam obećava kule i gradove. Onda vas uvede u rat. Prvo sa susedima, a onda sa celim svetom. Pri tome podstiče kriminal, korupciju, rušenje svakog traga pravne države, pa onda inflaciju, pljačkanje naroda, otimanje društvene imovine od strane pojedinaca koji pripadaju vladajućem režimu. Na kraju izgubi sve ratove, deo teritorije za koji je prethodno govorio da tu "neće kročiti strana čizma", pa onda sve to proslavlja i proglašava pobedom, dovede zemlju na dno Evrope, u jad i bedu.
E sad onaj "glavni" argument: Za sve to su krivi drugi, Evropa, susedi, svet, marsovci, "domaći izdajnici i strani plaćenici", "horde drogiranih studenata", i šta ja znam ko još. Samo su oni jadni naivni i nevini?!?!?
E sad ti "jadni i nevini", nafatirani parama, slikaju za novine svoje luksuzne stanove od x kvadrata, a narod sve to gleda i kaže: "Jeste oni su pošteni, glasaću ponovno za njih".

Pa gde je tu logika ili zdrav razum??? :shock:

E da, sve ovo pada u vodu kada se iznese najveći argument, a to je da su drugi loši. To što smo mi krali, pljačkali, ubijali, upropastili generacije, to je OK, ali vidi ti sad ovu vlast, nešto su mi sumnjivi?!? :shock: :shock: :shock:


PS: Ajd da dodam kako bi se ovi "naivni i nevini" mogli prepoznati. Dakle, radi se o
SOCIJALISTIMA, JULOVCIMA i naravno RADIKALIMA.
 
shaddow:
E sad onaj "glavni" argument: Za sve to su krivi drugi, Evropa, susedi, svet, marsovci, "domaći izdajnici i strani plaćenici", "horde drogiranih studenata", i šta ja znam ko još. Samo su oni jadni naivni i nevini?!?!?
E sad ti "jadni i nevini", nafatirani parama, slikaju za novine svoje luksuzne stanove od x kvadrata, a narod sve to gleda i kaže: "Jeste oni su pošteni, glasaću ponovno za njih".

Pa gde je tu logika ili zdrav razum??? :shock:

E da, sve ovo pada u vodu kada se iznese najveći argument, a to je da su drugi loši. To što smo mi krali, pljačkali, ubijali, upropastili generacije, to je OK, ali vidi ti sad ovu vlast, nešto su mi sumnjivi?!? :shock: :shock: :shock:

Sve je sasvim logično u zemlji zaborava. Naši ljudi, čini se, imaju lošu memoriju i neverovatan talenat da iz tačnih polaznih premisa izvode sasvim pogrešne zaključke.
A o krivici Marsovaca tek će se raspravljati.....
 
shaddow:
Neko vam obećava kule i gradove. Onda vas uvede u rat. Prvo sa susedima, a onda sa celim svetom. Pri tome podstiče kriminal, korupciju, rušenje svakog traga pravne države, pa onda inflaciju, pljačkanje naroda, otimanje društvene imovine od strane pojedinaca koji pripadaju vladajućem režimu. Na kraju izgubi sve ratove, deo teritorije za koji je prethodno govorio da tu "neće kročiti strana čizma", pa onda sve to proslavlja i proglašava pobedom, dovede zemlju na dno Evrope, u jad i bedu.
E sad onaj "glavni" argument: Za sve to su krivi drugi, Evropa, susedi, svet, marsovci, "domaći izdajnici i strani plaćenici", "horde drogiranih studenata", i šta ja znam ko još. Samo su oni jadni naivni i nevini?!?!?
E sad ti "jadni i nevini", nafatirani parama, slikaju za novine svoje luksuzne stanove od x kvadrata, a narod sve to gleda i kaže: "Jeste oni su pošteni, glasaću ponovno za njih".

Pa gde je tu logika ili zdrav razum??? :shock:

E da, sve ovo pada u vodu kada se iznese najveći argument, a to je da su drugi loši. To što smo mi krali, pljačkali, ubijali, upropastili generacije, to je OK, ali vidi ti sad ovu vlast, nešto su mi sumnjivi?!? :shock: :shock: :shock:
AFERIM....
 
shaddow:
Neko vam obećava kule i gradove. Onda vas uvede u rat. Prvo sa susedima, a onda sa celim svetom. Pri tome podstiče kriminal, korupciju, rušenje svakog traga pravne države, pa onda inflaciju, pljačkanje naroda, otimanje društvene imovine od strane pojedinaca koji pripadaju vladajućem režimu. Na kraju izgubi sve ratove, deo teritorije za koji je prethodno govorio da tu "neće kročiti strana čizma", pa onda sve to proslavlja i proglašava pobedom, dovede zemlju na dno Evrope, u jad i bedu.
E sad onaj "glavni" argument: Za sve to su krivi drugi, Evropa, susedi, svet, marsovci, "domaći izdajnici i strani plaćenici", "horde drogiranih studenata", i šta ja znam ko još. Samo su oni jadni naivni i nevini?!?!?
E sad ti "jadni i nevini", nafatirani parama, slikaju za novine svoje luksuzne stanove od x kvadrata, a narod sve to gleda i kaže: "Jeste oni su pošteni, glasaću ponovno za njih".

Pa gde je tu logika ili zdrav razum??? :shock:

E da, sve ovo pada u vodu kada se iznese najveći argument, a to je da su drugi loši. To što smo mi krali, pljačkali, ubijali, upropastili generacije, to je OK, ali vidi ti sad ovu vlast, nešto su mi sumnjivi?!? :shock: :shock: :shock:


PS: Ajd da dodam kako bi se ovi "naivni i nevini" mogli prepoznati. Dakle, radi se o
SOCIJALISTIMA, JULOVCIMA i naravno RADIKALIMA.

Ja reko ti pricas o USA i Klintonu.

Dao narodu obecanje o poslu i boljitku, pa zbog sopstvenog *urca zapoceo rat.

ko bi rekao
 
shaddow:
Neko vam obećava kule i gradove. Onda vas uvede u rat. Prvo sa susedima, a onda sa celim svetom. Pri tome podstiče kriminal, korupciju, rušenje svakog traga pravne države, pa onda inflaciju, pljačkanje naroda, otimanje društvene imovine od strane pojedinaca koji pripadaju vladajućem režimu. Na kraju izgubi sve ratove, deo teritorije za koji je prethodno govorio da tu "neće kročiti strana čizma", pa onda sve to proslavlja i proglašava pobedom, dovede zemlju na dno Evrope, u jad i bedu.
E sad onaj "glavni" argument: Za sve to su krivi drugi, Evropa, susedi, svet, marsovci, "domaći izdajnici i strani plaćenici", "horde drogiranih studenata", i šta ja znam ko još. Samo su oni jadni naivni i nevini?!?!?
E sad ti "jadni i nevini", nafatirani parama, slikaju za novine svoje luksuzne stanove od x kvadrata, a narod sve to gleda i kaže: "Jeste oni su pošteni, glasaću ponovno za njih".

Pa gde je tu logika ili zdrav razum??? :shock:

E da, sve ovo pada u vodu kada se iznese najveći argument, a to je da su drugi loši. To što smo mi krali, pljačkali, ubijali, upropastili generacije, to je OK, ali vidi ti sad ovu vlast, nešto su mi sumnjivi?!? :shock: :shock: :shock:


PS: Ajd da dodam kako bi se ovi "naivni i nevini" mogli prepoznati. Dakle, radi se o
SOCIJALISTIMA, JULOVCIMA i naravno RADIKALIMA.


Potpisujem!

Za 100 godina će naši potomci učiti o mračnom dobu pod radikalima, socijalistima i JUlovcima u Srbiji.

Nema veće nesreće po Srbiju od radikala.
 
Neispavana:
Sve je sasvim logično u zemlji zaborava. Naši ljudi, čini se, imaju lošu memoriju i neverovatan talenat da iz tačnih polaznih premisa izvode sasvim pogrešne zaključke.
A o krivici Marsovaca tek će se raspravljati.....
Ма овај народ стварно има дугачак фитиљ када је могао да издржи све ово под ДОС-овцима. Много јак желудац има када је могао овако дуго да их вари! Али, свему има крај, па када је догорело до никата онда народ схвати да је једини излаз и мање зло довести понови СРС на власт! Много су поштенији и мање имају мрља на својој радикалској души! Ова пљачка, названа ТРАНЗИЦИЈА (да се сакрије лоповлук!), дефинитивно је отворила очи народу!
 
shaddow:
Pa dobro, s obzirom da u Srbiji ima 70% funkiconalno nepismenih....... razumem te! :)
Наравно, у тих 70% убрајаш и себе, јер су ти постови примитивни и имају неку тежину само када цитираш некога, али тада си толико досадан у својој опширности да то јасно говори о твом IQ!
 
Fincher:
Potpisujem!

Za 100 godina će naši potomci učiti o mračnom dobu pod radikalima, socijalistima i JUlovcima u Srbiji.

Nema veće nesreće po Srbiju od radikala.
Шта ти потписујеш нешто што нећеш доживети, а и када би доживео са таквом памећу и излапелошћу, која неминовно прати све па и вас са мањом интелигенцијом, ти не би препознао ово што причаш!
 
paola:
Ма овај народ стварно има дугачак фитиљ када је могао да издржи све ово под ДОС-овцима. Много јак желудац има када је могао овако дуго да их вари! Али, свему има крај, па када је догорело до никата онда народ схвати да је једини излаз и мање зло довести понови СРС на власт! Много су поштенији и мање имају мрља на својој радикалској души! Ова пљачка, названа ТРАНЗИЦИЈА (да се сакрије лоповлук!), дефинитивно је отворила очи народу!

A колики је тек фитиљ народ имао кад је издржао Тита и партију! Па онда С.М. и "др" Мира М.

Будимо реални. А шта су учинили комунисти 1945. и надаље? Радили су у "име народа", а учинили су 1 000 000 пута горе ствари него ови сада.
 
Alekasandar2:
Ja reko ti pricas o USA i Klintonu.

Dao narodu obecanje o poslu i boljitku, pa zbog sopstvenog *urca zapoceo rat.

ko bi rekao

Ala ti lupas ko otvoren prozor...
-Ajd da te malko uputim. Za vreme Klintonove administracije Americki federalni budzet je prvi put bio balansiran (nije bilo deficita) od 1963 godina kada je Lindon B. Dzonson bio predsednik.
-Drugo posle Regana i Busa koji su stvorili najveci deficit i dug ikada, bila je predvidjena duga ekonomska recesija, koja je cak mogla da predje u ekon. depresiju. Zahvaljujuci Klintonovoj administraciji do te recesije nije doslo.
-Trece ekonomska reforma 1993 olaksava porez siromasnima i srednjoj klasi, a taksira bogate. Zahvaljuci jakoj srednjoj klasi ekonomija raste neverovatno dobro.... Sve do Busa juniora...
-Cetvrto stopa nezaposlenosti je bila ispod 5%, sto se smatra punom zaposlenoscu.
-Peto takozvani .com Boom.
-Itd...

E sad druga je stvar sto ga mi mrzimo, sto je za vreme njega bilo bombardovanje, sto je nasrtao na Moniku. Ako pricas o Americkom narodu, Klinton je nesto najbolje sto im se desilo..
 
paola:
Наравно, у тих 70% убрајаш и себе, јер су ти постови примитивни и имају неку тежину само када цитираш некога, али тада си толико досадан у својој опширности да то јасно говори о твом IQ!

E baš interesantno kako se glupaci pozivaju na inteligenciju. Ćuti bre i porkij se ušima. Post ti je toliko besmislen da mislim da ga ni sam ne razumeš.
 
Ајде ти ниси наиван.Реци како је препоштени Чеда стекао силно богатство.Одакле му паре за онолке телохранитеље.И џипове.Где је он то толико радио и зарадио.Ако знаш реци да и ми то исто урадимо,па да се не патимо више.Ал води рачуна да је легално.И наведи неку доказану пљачку радикала,немој ко покварена плоча да вртиш једно исто,а да немаш основа.
 
Fincher:
Potpisujem!

Za 100 godina će naši potomci učiti o mračnom dobu pod radikalima, socijalistima i JUlovcima u Srbiji.

Nema veće nesreće po Srbiju od radikala.

za sto godina nece ni biti nasih potomaka.nazalost :(
deca ce u skolama u drugim zemljama imati posebno poglavlje pod nazivom "srbija-propast jednog naroda"(podnaslov:"dokle dovodi filozofija lenjosti")
 
Mile_renta_bubreg:
Ајде ти ниси наиван.Реци како је препоштени Чеда стекао силно богатство.Одакле му паре за онолке телохранитеље.И џипове.Где је он то толико радио и зарадио.Ако знаш реци да и ми то исто урадимо,па да се не патимо више.Ал води рачуна да је легално.И наведи неку доказану пљачку радикала,немој ко покварена плоча да вртиш једно исто,а да немаш основа.

Ceda nije posten u smislu kako prosecan srpski glasac shvata posetenje politicara.
Niti je Ceda niti je bilo ko na politickoj sceni jer da je takav ne bi ni stigao da bude tu gde je jer bi ga druge ajkule vec odavno pojele...
Radikali su problem zbog nerazumevanja svetskih pricesa i neprihvatljivosti za okruzenje,EU i USA.
I takodje zbog anticivilizaicjskih ideja i metoda delovanja.
 
Mile_renta_bubreg:
Ајде ти ниси наиван.Реци како је препоштени Чеда стекао силно богатство.Одакле му паре за онолке телохранитеље.И џипове.Где је он то толико радио и зарадио...........

Evo, ovo je klasična ZAMENA TEZA. Kada nisi u pravu, a ti onda lepo zameni temu, pa počni da pričaš o nečemu drugom. Kakav bre Čeda? Ko o njemu priča? Boli te da prihvatiš istinu o radikalima???? :confused:

Ajd sad malo ZDRAVOG RAZUMA (ako je to moguće). To što Čeda ima džip, ne znači da su oprani svi zločini radikala. Ruke su vam i dalje krvave.
 
bex:
za sto godina nece ni biti nasih potomaka.nazalost :(
deca ce u skolama u drugim zemljama imati posebno poglavlje pod nazivom "srbija-propast jednog naroda"(podnaslov:"dokle dovodi filozofija lenjosti")


да,зато људи памету у главу,продајте још ово мало земље што нам је остало.Не будите лењи,продајте,продајте.Чеда већ за багателу нуди Косово.
 
shaddow:
Evo, ovo je klasična ZAMENA TEZA. Kada nisi u pravu, a ti onda lepo zameni temu, pa počni da pričaš o nečemu drugom. Kakav bre Čeda? Ko o njemu priča? Boli te da prihvatiš istinu o radikalima???? :confused:

Ajd sad malo ZDRAVOG RAZUMA (ako je to moguće). To što Čeda ima džip, ne znači da su oprani svi zločini radikala. Ruke su vam i dalje krvave.


крваве?о чему причаш?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top