StA DaLjE...

ZalePniCa

Obećava
Poruka
79
Ne znam jel ova tema za ovaj pod forum "ljubav i seks"... ako nije prebacite je.

E problem mi je sledeci:
Kada sam s nekom ribom, znaci fora upoznavanje itd...(startujes je) i sve lepo tece razgovor malo muvanje, pitanje po pitanje i te fore... i kad se sve sazna ili ti sve znamo jedno o drugom sta onda? o cemu oda da predjem na temu? sta da je pita... ne prijatno je kada pricate i od jednom nemas sta da joj kazes i onda tako da ne kazem cutis i lupis nesto deseti:) Kako vi izlazite na kraj s tim problemom? neko bolje neko teze... ja licno nisam imo ranije problema ali u novije doba (mozda mesec dana ma vise) imam problem da ne znam vise o cemu da pricam kad sam sve reko itd... dakle o cemu pricati, ali samo da ne cutim?

i molim vas da ovo ne bude tema za napusavanje vec za pomoc i da odgovorite sto bolje ako je to moguce :D
 
Pa nemoj da razmišljaš o tome da je "muvaš". To te samo dodatno opterećuje. Najbolje je da sve bude potpuno prirodno i opušteno. Pusti da stvari teku svojim tokom. Nađi neku zajedničku temu. Ako je zainteresovana i ona će se, kao i ti, potruditi da ne dođe do "neprijatne tišine". Uvek će se naći neka tema za ćaskanje. A ako se i ne nađe....... pa šta, nije kraj sveta. :)

I još nešto. Znaš ono: "prava bliskost je kada sa nekom osobom možeš da ćutiš, a da ti ne bude neprijatno". Naravno, za to je potrebno malo više vremena. Pa polako, nigde ne žuriš. :)
 
...ochigledno nisi nashao pravu osobu...nashao si zensku, chisto radi reda...
...sa pravom osobom ces uvek imati sta da pricash (osim ako nisi tupson), a i cutanje ce ti biti prijatno...
...hmm, nisam ti bash mnogo pomogao...al' to ti ye sto ti ye...
 
ma kakvi tupson, daleko od toga... vec jednostavno nemam o cemu da pricam svise dodje tisina i tako mi dodje ili ti neprijatno se osecam sto cutim...
a ima tih prijatnih situacija kad od ribe ne mozes da dodjes do reci cutis i samo snju slusas kako brblja:)
dajte jos koji pa da zalijemo :D
 
joooj ja bas nisam kompetentna da ti pomognem. ja sam ti bas jedna od ovih koje brbljaju i kada neko nema vise sta da kaze, ona uvek ima, tako da.....nadji neku koja je blizanac u horoskopu, postavis joj jedno pitanje, ona time povuce 5 tema, ti se zavalis i cutis i pijes pice bar pola sata :)
samo da se zna da sam ozbiljna
 
ZalePniCa:
pa zavisi kako kad, nekad na izlasku, nekad preko druga/drugarice, nekad preko neta itd... uglavnom prosecno ko svaki mladic

Ma naći ćete neku zajedničku temu. O mestu gde izlazi, o drugu/drugarici, o internetu, forumu........... jedino ako je baš startuješ na sred ulice, pa ne znaš ni ko je ni šta je. Znači upoznaćete se uvek u nekom kontekstu, pa ćeš samim tim imati i neku temu.

Ako baš ne znaš o čemu da pričaš, onda probaj o ozonskoj rupi, miru u svetu i .... kad će plata! ;)
 
Slazem se sa Minon.Verovatno nisi naisao na pravu devojku,jer kao sto je gore napomenuto,nekad je i to cutanje predivno.Kad budes naisao na devojku s kojom mozes o bilo cemu da pricas a da se ne smoris pa cak i da cutis a to moze da bude slatko(znas ono,razumete se i cuteci) onda ces znati da je devojka za tebe.
 
Samo ako hocu, ja mogu da pricam nikad da ne stajem, uvek mogu da nadjem o cemu cu da pricam,ali ja na primer ponekad uopste ne osecam potrebu za pricanjem i onda cutim i uzivam, sve to spontano.To je cak meni vrlo ruzno kad decko, u nategnutoj atmosferi, zato sto je on napravi nategnutom, prica nesto samo da se ne bi cutalo, ako ti nista ne pada na pamet spontano ja mislim da treba da cutis, medjutim to je sve kod vaseg pola drugacije, vi za sve imate neke taktike, i sablone, hiljadu puta sam cula jednog decka kako izdaje instrukcije drugom decku sta da radi, sta da prica i kako da se ponasa sa devojkom.Cak i oni najbolji frajeri idu po sablonu, cak i Miso ide po sablonu, ali on je mnogo dobar u tome, taj njegov sablon on je napravio tacno za mene.(Svaki razgovor moram da zavrsim ili da pocnem sa njim ili da ga pomenem, kakva sam ja to postala? Zaljubljena,opsednuta, takva sam postala.)
 
eh.... sad.... pa ne mozhe niko tebe da "uchi" shta da kazhesh....
ne znam.... ja imam oposite problem.... ja pa ne mogu da ucjutim..... shto reche mala nish, pitash me jednom neshto levo, ja na 5 pitanja odgovorim....
shta znam.... valjda ne razmishljash o chemu prichash nego samo idesh.... pa kud' te vetar odnese....
 
Koliko vidim ti stalno kod sebe imas u dzepu ceduljice sta da pricam.to jest ti razgovaras sablonski.A kako treba? kad nadjes pravu samo ce ti se kaze, neces ni da primetis.
 
Pazi Matori,prvo moras da vidis,ustvari bolje receno da provalis da li riba imalo trza na tebe,ako je doslo do tisine to uopste ne valja,a ne valja ni to ako ti stalno zapocinjes spiku a ona samo odgovara.To znaci da si puko a ona je fina pa nece da te napusi.Ali ako provalis da imalo trza na tebe,onda baci joj po koji osmeh ne moras joj nista pricati,zevaj malo po klubu gledaj igracice,nemoj samo da piljis u nju.Kad je sretnes pogledom samo joj se osmehni,ako ti uzvrati tvoja je.Onda cekaj sledeci ples i tvoja je ...
P.S. ali pazi,nista ti ovo ne vredi,tu saveti ne pomazu ili znas ili ne ili si telentovan ili ne,ako se svidjas ribi ne moras nista ni da radis veruj mi
 
grex:
Pazi Matori,prvo moras da vidis,ustvari bolje receno da provalis da li riba imalo trza na tebe,ako je doslo do tisine to uopste ne valja,a ne valja ni to ako ti stalno zapocinjes spiku a ona samo odgovara.To znaci da si puko a ona je fina pa nece da te napusi.Ali ako provalis da imalo trza na tebe,onda baci joj po koji osmeh ne moras joj nista pricati,zevaj malo po klubu gledaj igracice,nemoj samo da piljis u nju.Kad je sretnes pogledom samo joj se osmehni,ako ti uzvrati tvoja je.Onda cekaj sledeci ples i tvoja je ...
P.S. ali pazi,nista ti ovo ne vredi,tu saveti ne pomazu ili znas ili ne ili si telentovan ili ne,ako se svidjas ribi ne moras nista ni da radis veruj mi

Ti se meni sad svidjas, i ne moras nista da radis. :-D
 
ZalePniCa:
Ne znam jel ova tema za ovaj pod forum "ljubav i seks"... ako nije prebacite je.

E problem mi je sledeci:
Kada sam s nekom ribom, znaci fora upoznavanje itd...(startujes je) i sve lepo tece razgovor malo muvanje, pitanje po pitanje i te fore... i kad se sve sazna ili ti sve znamo jedno o drugom sta onda? o cemu oda da predjem na temu? sta da je pita... ne prijatno je kada pricate i od jednom nemas sta da joj kazes i onda tako da ne kazem cutis i lupis nesto deseti:) Kako vi izlazite na kraj s tim problemom? neko bolje neko teze... ja licno nisam imo ranije problema ali u novije doba (mozda mesec dana ma vise) imam problem da ne znam vise o cemu da pricam kad sam sve reko itd... dakle o cemu pricati, ali samo da ne cutim?

i molim vas da ovo ne bude tema za napusavanje vec za pomoc i da odgovorite sto bolje ako je to moguce :D

ne kapiram
jel to na chatu ili za ozbilje
 
Јбг друже...ниси спонтан...ваљда би требало да буде лакше...

...како са најбољим ортаком можеш да причаш?
 
ja cak ne mogu da pricam ni o tome ko je sta je sta radi. mrzi me... pogotovo kad popijem smara me da diktiram i pitam za te generalije sto je normalna stvar prilikom svakog upoznavanja...
al' eto ja imam teoriju da ljudi ne osecaju jedno drugo na nacin na koji bi trebalo cim to ne ide spontano i opusteno nego nategnuto...
kad god mi se neko puno svideo imali smo sta da pricamo sta da radimo, a da nam ne bude dosadno ni trena...
 
Glupo je reci "kad sve znamo jedno o drugom..."
Nikada ne mozes da znas sve o jednoj osobi,narocito kada je tek upoznas!!!Milion je tema na raspolaganju...ne verujem da su sve te devojke toliko glupe da jednostavno nemaju sta da kazu,dodaju,nastave...
Zapitaj se malo i ti gde je moguca greska,jer ako to traje vec neko vreme i ponavlja se iz situacije u situaciju,budi siguran da je greska u tebi!
 
Kad sve znamo jedno o drugom onda je to prvi korak od koga postajemo jaci, u fazonu "zajedno smo jaci", onda neke druge zivotne ciljeve koji mogu da budu vezani za razne oblasti zivota stavimo na veci nivo nego sto smo do sad imali i onda nam je sledeci cilj da ostvarimo te nove ciljeve.Sledece o cemu pricamo, to vise nije da pricamo jedno o drugom nego o novim stvarima koje nam se desavaju.
 

Back
Top