Српска Радикална Странка

Fincher:
Ovo je ozbiljno pitanje.
Skoro je Žarković u politici napisao da je SRS jediuna stranka koja nema program, odnosno koja ne prica o njemu u javnosti.

Zato me interesuje da simpatizeri i članovi SRSa na ovom forumu objasne ostalima šta podrazumeva ekonomski program SRSa.
Pa, sto je sad vazan progam kad ce G17 da ukine SRS, vidim danas, ubishe se gradjani od potpisa "Peticije" prosto se tuku da na red dodju :wink:
Naravno, gospodja Dulic prednjaci, slika se za televizije, izjavljuje nesto nekim novinarima :wink:
Moj komsija kad god je vidi zapeva: Lepota tvoja dusu mi opija :razz: 8-)
Tako, da je bespredmetno pricati o programu stranke koja ce uskoro biti zabranjena :wink:
 
Aman Biljo, zar ne vidis kol'ko popularnost SRS -a raste, teme o ovoj stranci samo nicu kao pecurke posle kise. Ljudi se interesuju za ovu stranku.

P.S.

Sta god budes rekla, oni ce ponavljati k'o papagaji da je to retrogradna stranka, nazadna, vratice nas u srednji vek, izolovati od sveta.

Evo bas slusam nekog ko o njima prica da su primitivni, bahati..., potpisao je peticiju za zabranjivanje stranke. Trebalo bi da su fini i kulturni lopovi, vidis kako je dinki-vinki kulturan i fini lopov, Jelasic, Labus... To njima treba. O tome ti pricaj, takav "ekonomski program" njima treba.
 
Umešto što članovio i simpatizeri izbegavaju da odgovore na ovo pitanje bilo bi bolje da malo razmisle i daju objasne ekonomski program SRSa.

U javnosti se o njemu ništa ne zna i zaista bih voleo da čujemo šta će to radikali uraditi ako dođu na vlast.

Nije valjda da simpatizeri i članovi SRSa ne znaju ekonomski program stranke za koju glasaju?
To je do sada bilo samo kod JULa.
 
Kazanova:
Aman Biljo, zar ne vidis kol'ko popularnost SRS -a raste, teme o ovoj stranci samo nicu kao pecurke posle kise. Ljudi se interesuju za ovu stranku.

P.S.

Sta god budes rekla, oni ce ponavljati k'o papagaji da je to retrogradna stranka, nazadna, vratice nas u srednji vek, izolovati od sveta.

Evo bas slusam nekog ko o njima prica da su primitivni, bahati..., potpisao je peticiju za zabranjivanje stranke. Trebalo bi da su fini i kulturni lopovi, vidis kako je dinki-vinki kulturan i fini lopov, Jelasic, Labus... To njima treba. O tome ti pricaj, takav "ekonomski program" njima treba.

Izvini molim te, ali promašio si temu.
Tema ovog posta je EKONOMSKI PROGRAM SRS.
Ako ti je ćaskanja sa Biljom ti joj pošalji poruku.
Intimnije je :lol:
 
Fincher:
E baš super što si tu.
Pusti ti sada g17+ i objasni nama kakav je ekonomski program SRSa.

Mene iskreno interesuje kakav je plan za ekonomiju naše zemlje najpopularnije stranke i simpatizeri te stranke bi trebalo to da javno objasne.

Hvala.;)
Sad cu, samo sto nisam 8-)
Sacekaj drugu zrtvu :roll:
Ja hocu da sacekam ishod "Referenduza provervopske Srbije" protiv SRPSKE Radikalne Stranke, bogami se ne mogu smiriti dok ne cujem "rezultat", u ciju korist, s koliko glasova, tako da se konacno sazna koliko je ZA koliko PROTIV 8-)
 
Ne znam da je tema bila, ali ovako važno pitanje bi radikali trebalo da stalno potežu jer je ekonomski plan glavni deo kampanje svake stranke.

To što radikali izbegavaju da odgovore na ovo pitanje je meni čudno.

Baš bih voleo da čujem šta je to što radikali spremaju Srbiji kada bi došli na vlst, ali oni izgleda odbijaju da odgovore.
 
Kazanova:
Aman Biljo, zar ne vidis kol'ko popularnost SRS -a raste, teme o ovoj stranci samo nicu kao pecurke posle kise. Ljudi se interesuju za ovu stranku.

P.S.

Sta god budes rekla, oni ce ponavljati k'o papagaji da je to retrogradna stranka, nazadna, vratice nas u srednji vek, izolovati od sveta.

Evo bas slusam nekog ko o njima prica da su primitivni, bahati..., potpisao je peticiju za zabranjivanje stranke. Trebalo bi da su fini i kulturni lopovi, vidis kako je dinki-vinki kulturan i fini lopov, Jelasic, Labus... To njima treba. O tome ti pricaj, takav "ekonomski program" njima treba.
Vidim, a vidim i koliko se brishu :evil:
Mislish da je njih tesko "provaliti" i da ja ne znam za njihovu ujdurmu :wink:
Sad ce nasa draga Neispavana da mu pritekne u pomoc, oni se medjusobno ispomazu kad treba napadati Radikale, neka se ispomazu i da nadju program, za koji jos tvrde da i ne postoji :lol:
 
Još uvek čekam da mi neko od radikala na forumu kaže šta podrazumeva eknomski priogram SRSa.

Da pomognem.
Trenutno stanje je:

Real GDP PPP: $43.56 billion
Real GDP Per Capita - PPP: $5,000 (2005 est.)
Real GDP growth rate 2005: 6.3%
Industrial production growth rate: 7.1% (2004), 1.3% (2005)
Unemployment rate: 20.0% (2005) (31.6% with Kosovo)
Inflation: 15.5% (2005)
Foreign debt: $15.43 Billion (2005)
Direct foreign investment received for 2005: $1 481 Million

E sad da čujemo šta nam je Vjerica Radeta spremila.
 
Plava Bilja:
Vidim, a vidim i koliko se brishu :evil:
Mislish da je njih tesko "provaliti" i da ja ne znam za njihovu ujdurmu :wink:
Sad ce nasa draga Neispavana da mu pritekne u pomoc, oni se medjusobno ispomazu kad treba napadati Radikale, neka se ispomazu i da nadju program, za koji jos tvrde da i ne postoji :lol:

Kad si me prozvala neću te razočarati
Uz napomenu da sam ja solista.
Nesvrstana ........ :lol:

Sad raspali.
Po tumačenju programa, naravno.
 
Fincher:
Još uvek čekam da mi neko od radikala na forumu kaže šta podrazumeva eknomski priogram SRSa.

Da pomognem.
Trenutno stanje je:

Real GDP PPP: $43.56 billion
Real GDP Per Capita - PPP: $5,000 (2005 est.)
Real GDP growth rate 2005: 6.3%
Industrial production growth rate: 7.1% (2004), 1.3% (2005)
Unemployment rate: 20.0% (2005) (31.6% with Kosovo)
Inflation: 15.5% (2005)
Foreign debt: $15.43 Billion (2005)
Direct foreign investment received for 2005: $1 481 Million

E sad da čujemo šta nam je Vjerica Radeta spremila.

Unemployment rate: 20.0% (2005) (31.6% with Kosovo) ???????

Pa samo na "Kosovu" je 50%

Ti hoces da kazes da u celoj Srbiji sa sve Kosovom, od 100 stanovnika, 80 radi a SAMO 20 ne radi?
 
Cuba Top of Page
Economy - overview:

$39.17 billion (2005 est.)
GDP (official exchange rate):
NA
GDP - real growth rate:
8% (2005 est.)

GDP - per capita (PPP):
$3,500 (2005 est.)
GDP - composition by sector:
agriculture: 5.5%
industry: 26.1%
services: 68.4% (2005 est.)
Labor force:
4.6 million
note: state sector 78%, non-state sector 22% (2005 est.)
Labor force - by occupation:
agriculture: 21.2%
industry: 14.4%
services: 64.4% (2004)
Unemployment rate:
1.9% (2005 est.)



izvor, CIA factbook.
 
Economy Belarus Top of Page

GDP (purchasing power parity):
$70.68 billion (2005 est.)
GDP (official exchange rate):
$26.69 billion (2005 est.)
GDP - real growth rate:
8% (2005 est.)
GDP - per capita (PPP):
$6,900 (2005 est.)

GDP - composition by sector:
agriculture: 8.9%
industry: 26.8%
services: 64.3% (2005 est.)
Labor force:
4.3 million (31 December 2005)
Labor force - by occupation:
agriculture: 14%
industry: 34.7%
services: 51.3% (2003 est.)
Unemployment rate:
1.6% officially registered unemployed; large number of underemployed workers (2005)
 
Plava Bilja:
Da sam na tvom mestu, Sale, ja mu ne bih pravila capras-divan:(

Biljo, ispade da je na Kubi bolje...

Bar je dobra klima:0

Ovde se demokrate ubidhe od dokazivanaj uspeha, a Kastro i Lukasenko ih sisaju za 90%
:)

E kada se setoim demokrata pre 10 godina "Hoce da nas vode ka Rusiji, Kubi i Kini!" "Da budemo kao Belorusija!"

Kada vidim kako su oni napredovali za 10 godina, Kina se meri sa Francuskom i Nemackom, Rusija takodje, Belorusija nas prevazisla, Kuba ekonomski jaca, jos samo Severna Koreja da nas prevazidje!
 
Kod Cube i Belorusije postoji problem što se njihovi podaci ne uzimaju za ozbiljno zbog diktature i zastarelog statističkog sistema. Ako si pratio podatke komunističkih zemalja sve su imale "fenoenalne rezultate",
To se najbolje vidi upravo na primeru nezaposlenosti jer je u nekim zemljama nezaposlenost bila nezakonizta pa su zvanični podaci izbacivali stopu nezaposlenosti od 0%.

Da dodam:

Heritage fondacija:
Indeks ekonomskih sloboda
Belorusija
2006
# Rank: 151
# Score: 4.11
# Category: Repressed

Iskustvo je pokazalo veliku korelaciju između ekonomskih sloboda i blagostanja.


Ipak bih voleo da čujem i Radikale da se pohvale ekonomskim programom svoje stranke.
 

Back
Top