Knjige

C-H-O-T-Y

Zainteresovan član
Poruka
386
Pozdrav!

Da li bi mogli da mi preporucite knjige za sledece programe:

Adobe Photoshop
Adobe Illustrator
Adobe After Effects
AutoDesk 3D Studio Max
Alias Maya
AutoDesk AutoCAD

Planiram da idem uskoro u Beograd,pa da znam sta da kupim i gde da odem.

Gledao sam knjige Kompjuter Biblioteke i Mikro Knjige,ali ne znam kakva su vasa iskustva.

Hvala puno!

P.S Ako neko zna gde se na netu mogu naci .pdf verzije ovih knjiga jos bolje!

P.P.S Ako sam pogresio forum,je8iga-nisam znao gde da stavim drugde ovu temu...
 
Ono sto sam ja video.
Biblije su najvise stvari imale
Govorim o photoshopu.
AutoCad obavezno OMURA (autor knjige)

Sto se tice neta.
Uzmi
limewire i nacices gomilu knjiga.
 
Ne bi preporucio mikro knjigu bibliju fotosop, ima sve, ALI, dok dođes do pola knjige, zaboravis sta si procitao, so...najbolje ceprkaj po netu...trazi video tutoriale...takodje i za Mayu, tu mogu da ti iznarezujem silne tutorijale, mikro knjige maya sveobuhvatna or something je takođe bljak...ako si za pisi na p.p.
p.s.imas sve te tutoriale preko p2p programa da nađes..ali su ogromni...ja sam ih kupovao...
 
zoranpetrovic84:
Ne bi preporucio mikro knjigu bibliju fotosop, ima sve, ALI, dok dođes do pola knjige, zaboravis sta si procitao, .
To si u pravu. JA zato i nisam isao redom po njoj. Nego kad sam naucio da radim u photoshopu (zasta je sasvim dobar user guide ) koji se dobija na cd-u uz photoshop ja sam u bibliji citao ono sta me zanima. Znaci. Resim da uradim nesto specijalno i onda to procitam kako se radi.
Biblija se ne cita redom nego po potrebi. (naravno prelista se da bi se videlo sta sve ima) :)
 
marko66:
Javi se Imam na disku Knjige
evo javljam se i ja ako si raspolozen mozemo razmeniti knjige i neciklopedije (nisu bas najnovije).
Ako si raspolozen saljem ti katalog na private ili mejl, a tebi C-H-O-T-Y probacu da posaljem katalog mozda i pronadjes nesto interesntno za tebe
 

Back
Top