komplex i sex

miss_stinkfist

Početnik
Poruka
33
koplex-stije...
sex-treba da se desi...

Zaljubila sam se i mislim da sam spremna da izgubim nevinost i sve bi bilo divno i bajno da nemam taj strah da ce on da se prepadne, da cu da mu se zgadim...
Imam uzasne stije po guzi vec godinama. Nikada se nisam extremno ni debljala ni mrsavila, ni izrastala... Jednostavno peh...

Da li je iko imao iskustva sa tim? Mislim na to kako to muskarci dozivljavaju?
Znam sve tipa, ako je on u mene stvarno zaljubljen, bla bla, ali meni je to uzasan komplex i ja samo vidim njega/bilo koga kako to ne bi morao "trpiti", kad ih ima tona ljepsih, ultra zgodnih, bez toga...
 
jblue:
koplex-stije...
sex-treba da se desi...

Zaljubila sam se i mislim da sam spremna da izgubim nevinost i sve bi bilo divno i bajno da nemam taj strah da ce on da se prepadne, da cu da mu se zgadim...
Imam uzasne stije po guzi vec godinama. Nikada se nisam extremno ni debljala ni mrsavila, ni izrastala... Jednostavno peh...

Da li je iko imao iskustva sa tim? Mislim na to kako to muskarci dozivljavaju?
Znam sve tipa, ako je on u mene stvarno zaljubljen, bla bla, ali meni je to uzasan komplex i ja samo vidim njega/bilo koga kako to ne bi morao "trpiti", kad ih ima tona ljepsih, ultra zgodnih, bez toga...

To se sve da srediti vezbnjem idi i vezbaj bolje nego da ocajavas i kukas.
Zamisli da si na mom mestu da imas psihicke komplekse na fizicke? Fizicki se bar lece lako, a psihicki daleko teze.
 
cici, jel misliš na strije?
dakle..nije to ništa strašno,
verovatno si brzo porasla,
(ono za dva meseca,izdzigljala)
pa je došlo do toga.
ima šaljić neke meleme,pa se to sredi,a ima i avon neku kremu koja prekriva
strije:p
radi, veruj mi i ja ih imam, ali iz drugih razloga:p
a što reče carolina...neće on ni primetiti.....
imaće nešto lepše da gleda....
tvoj osmeh:p
 
sex ne postoji samo da bi muskarci bili zadovoljni pa zene moraju biti savrsene da oni jadni tu nesto ne trpe...
pogresna ti postavka, nema to veze sa strijama...
 
Ko je rekao da to nema veze sa strijama jeste bio u pravu. Ja sam dosta dugo krivio fizicki izgled. Medjutim kada iskreno pogledam istini u oci, on nema glage veze. Kada sam se bavio sportom, imao plocice i izgledao ko Apolon isto sam se osecao kao i sada kada sam zapostavio sport i zapustio se. Ali potpuno isto. Skoro sam opet krenuo da treniram da se dovedem u red. Mislio sam da ce mi bolji izgled nesto doneti ali jok. Nista se nije promenilo.

To sve ide iz glave.
 
Kazes da si spremna da izgubis nevinost...to znaci da si ga zavolela..predpostavjam...a to onda znaci da ste i malo duze u vezi.E pa ako je tako,pa zar mislis da on u tebi vidi samo savrsenu figuru i da bas zato hoce da spava sa tobom...daj molim te.ne razmisljaj tako,ako tako razmisljas to ces misliti za svakog muskarca...vidi on u tebi sigurno mnogo vise...opusti se i ne razmisljaj o tome.U ostalom ugasi svetlo i pokazi se dobro pa ga,veruj,nece zanimati ni tvoje strije ni celulit ni visak neki...Naravno vodi racuna o sebi ALI zbog sebe!
 
Meni u tim trenucima estetski momenat nije bitan, vec ono, kako da kazem, telesno i duhovno stapanje dva bica i iz tog jedinstva proizislo ostvarenje dominacije nad zenkom. Zaista, nemas razloga za brigu. Skrenucu s teme, ali neverovatno kakve sve zahteve postavljate prema sebi i sva ta disciplinovanost i standardi normalnosti, trendova kojima robujete. Meni je recimo bas zelja da uvece u gradu vidim neku finu, doteranu devojku a nedepliranih nogu i ispod misica... cisto kao otelotvorenje bunta prema svom ovom ukalupljivanju mladih, jbmt vise...
 
jblue:
Mislim na to kako to muskarci dozivljavaju?
...

Do sada nisam video takvo dupe.
Zadnjica ženska takve vrste sa pomorandžinom korom nije bila u mom prisustvu.
Žene imaju strije nakon porodjaja, ali valjda ne na dupetu..:roll:

Morao bih da budem baš slepo zaljubljen da bih to prevideo.
Ženama telo mora da bude kult, moraju da vode računa o sebi...nije to pokazatelj samo telesne brige zbog estetike, već i zdravlja.
 
auu hebe pretera ga..
ohrabro je malo, a ne pljuckenzi:roll:
te strije se događaju kada devojčice naglo izrastu.
dešava se.
ima kreme za to i da se srediti.
ne verujem da je to tako strašno kako ona kaže...
 
Istripovao si :lol:
Sve žene imaju strijice - nekome se vide više, nekom manje - ali sve ih imaju...
Družila sam se ranije sa Suzanom Milutinović - ona je bila mis sveta u turizmu, ne znam tačno koje godine, nešto relativno skoro...
Šta je fazon da se strije ne vide na manekenkama - stavlja se tečni puder
Strijice su potpisi puberteta ako su vodoravne, devojčice brže sazrevaju i brže rastu pa im to ostane tu - uspravne strije po butinama su nastale zbog gojaznosti.
 
Nemaju sve žene strije!
Nemaju sve žene ni celulit!
Valjda sam ja bio sa više žena nego vas dve...heh.. Pogotovu visokih, koje su rasle kao iz vode! M?
Odvratno je kada je mlado žensko telo mlitavo, mreška se dok hoda, kipi i preliva se salo, strije, celulit...fuj!

Zbog čega bih ja hrabrio ovu devojku?
U mom slučaju to bi bilo licUmerno..ne dolazi u obzir..
Hoće da se kresne, da skine mrak, a misli najviše o svom dupetu i reakciji jebača.
 
Ma imaju, koji ti je... Ne znam s kolko si cica bio i da'l si ih lepo zagledao al' da si se malo više skoncentrisao i obratio pažnju video bi.
Strijice ne podrazumevaju celulit i mlitavo telo.

A što se devojke tiče... kao i ostale, ko zna da'l će ikada više da proviri u ovu temu, tako da je ne bitno
 

Back
Top