trenutna dešavanja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
kekica:
au bre što si nervozan?

nova vest
finale u tenisu za sada
Federer Nadal 1:1 u setovima
a mi i dalje gubimo od holandjana


Ma ne... nisam nerevozan... to mozda tako izgleda... samo to...
Desilo se da smo se "racijepili" u "sred-srede"... tako da je pitanje izuzetno skakljivo.

A ti si ovo zamislila kao oglasnu tablu... gde ces "prilepiti" sveze vesti... simpaticno... Uskoro ces na forumu moci da saznas sve, bez movina, TV-a i kojecega... Dakle, Krsta za sve i sve za Krstu... covece, pa posle svog navlacenja... ko ce izlaziti iz kuce i odvajati se od racunara.
 
nikodim:
Ma ne... nisam nerevozan... to mozda tako izgleda... samo to...
Desilo se da smo se "racijepili" u "sred-srede"... tako da je pitanje izuzetno skakljivo.

A ti si ovo zamislila kao oglasnu tablu... gde ces "prilepiti" sveze vesti... simpaticno... Uskoro ces na forumu moci da saznas sve, bez movina, TV-a i kojecega... Dakle, Krsta za sve i sve za Krstu... covece, pa posle svog navlacenja... ko ce izlaziti iz kuce i odvajati se od racunara.

koliko mogu da primetim tebe je taj "rascjep " baš pogodio moj ti je savet
dont worry be happy

a ovo sam zamislila baš ovako
ako neko nešto bitno
čuje i želi sa nekim da to podeli ili prokomentariše,zašto da to ne učini ovde

a što se poslednjeg tiče od računara će se odvojiti onaj ko ima neke obaveze u životu
ili dece ili kućnog ljubimca ili prijatelje ili............. :) :) :) :)

pa ako uspe tema uspe ako ne ništa
 
smeshno smo izgubili, smeshno i sluchajno, olandiji je odbrana nula samo su nashi mnogo bre smotani, vishe su padali nego shto su trchali
no, dosta o fudbalu, sada je u golubu svira dechja radost hi hi bash za nedeljno raspolozhenje
a i opet mexiko :iran=0:0
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top