Vase misljenje o ww2 pilotskim jaknama i da li znate?

Pa jakne su super........Neznam bilo je u par radnji u Beogradu....."Bombardier" u Piramidi i "Avirex" na Obilicevom vencu.Sad vishe neznam da li josh te radnje postoje.Inache ja imam jaknu "Eagle squadron" naravno replika iz 1940-41.Inache tad sam video i jaknu "Guadalcanal" koju su nosili piloti USAF.Inache ove jakne koje si ti postavio na slikama su od posada bombardera.Piloti i kopiloti su imali krace jakne.Inache na netu mozesh da nadjesh koliko ti dusha zeli tih jakni.Ja sam npr. nashao jaknu Luftwaffea i to iz JG52 sa oznakama Luwtwaffea naravno replika.

Pozz
 
Pregledao sam net, za B-3 i nije problem, jednu sam kupio licno u Avirex-u na Obilicevom vencu, mislim da se radnja zvala System. a jednu sam uzeo preko neta,. R.A.F.-ov model tzv. IRVIN jakna muci me godinu dana, ovu koju imam porucio sam preko neta ali je nastao problem u velicini kada je stigla. Tesko da cu je naci negde :cry: . Hvala na odgovoru, sada si me zainteresovao za Luftwafe modele, iskreno nisam ih nikada video ali sada cu malo da surfujem. pozz
 

Back
Top