Moracu da priznam

Bg8333

Ističe se
Poruka
2.383
Da je sto se devojaka tice problem u meni ali ovo sam ozbiljan, samo sam uvek trazio razloge u vidu sponzorusa , opravdanja kako samo vole pare, da prikrijem svoje komplekse. One zapravo ne vole kompleksase.
 
Da, ali Aco,sponzoruše postoje. Postoji i ćuretinina, udavače, baba-devojke, starmale, infantilne bolid ćurke..:lol: Nisu one proizvod tvoje mašte, realne su do bola ..
I kad naletiš na takve, onda greška nije u tebi samo, već u okruženju. A lepo kaže naš narod "S kim si -takav si"..onda jeste tvoja greška, menjaj to što možeš...
 
AcaBg82:
Da je sto se devojaka tice problem u meni ali ovo sam ozbiljan, samo sam uvek trazio razloge u vidu sponzorusa , opravdanja kako samo vole pare, da prikrijem svoje komplekse. One zapravo ne vole kompleksase.


:shock: :shock: :shock:
Добро јутро, ово изнад нас је небо.......
 
AcaBg82:
Da je sto se devojaka tice problem u meni ali ovo sam ozbiljan, samo sam uvek trazio razloge u vidu sponzorusa , opravdanja kako samo vole pare, da prikrijem svoje komplekse. One zapravo ne vole kompleksase.

moras da shvatis jednostavno da vole pare...ja zapravo mislim da i one imaju komplekse...
npr. sinoc sam bila sa drustvom u irish pubu, i jednoj mojoj drugarici (debela, plava, uglavnom ruzna) je prisao jedan matori bogati englez. nudio joj je pice, igrali su, posle se ona napila, i da mi nismo bile tu s njoj, ko zna sta bi se joj desilo, jer su i jos nekoliko tipova pokusali isto to kao ovaj matori...
danas jutros mi je rekla kako je samo htela paznju i da ga malo iskoristi...

ali ne samo ona je htela da iskoristi sanse...
a ima i devojke koje jednostavno kazu ne. i to treba akceptirati...

zato prekini da se kenjas i prihvati ovaj svet kakav je....
 
Ma, sponzorusa je uvek bilo i bice, bolje ti je da se pomiris sa tim i da se potrudis da nadjes neku normalniju devojku kojoj kolicina novca koji imas nije merilo za ljubav. A takvih devojaka sigurno ima, zato prekini da se toliko opterecujes sponzorusama i osvrni se malo oko sebe i potrudi se, naci ces neku vrednu paznje
 
POP Mare:
A tvoj kompleks je ili kompleksi??

Nesigurnost u sebe, povucenost, fizicki izgled, to sto stalno nalazim opravdanje da ne pridjem, a sebe opravdavam tako sto samog sebe srozavam. I ako znam da je sve to sranje i da je sve to u mojoj glavi, toga ne mogu da se oslobodim. Kao da sam razapaet izmedju dva sveta, pokusavam da sebi stvorim lepsu sliku o meni a sa druge strane ova losa slika me vuce ka sebi i nekako uvek pobedi. Losu sliku mi je utuvio u glavu otac. I jednostavno kad god vidim neku curu ja pocinjem da pronalazim razloge, zasto da joj ne prijdjem. Obezvredjujem sebe, nalazim sebi mane, govorim sebi "vidi svi ovi momci oko tebe koliko su bolji frajeri nemas ti ni najmanje sanse", i tako nadjem 1000 razloga i naravno ne uradim nista. I posle odem isfrustriran kuci. I svaki sledeci put je sve gore i gore. Nadjem ja i dobre stvari ali to malo vredi uvek preovladaju lose.

Jednostavno sva ona obezvredjivanja, vredjanja, spustanja koja je cinio moj otac ja to sada nastavljam da radim samom sebi. To nije nista tesko da se shvati.

I
 
Izadji sa nekim drustvom, sa drugaricama kombinovano... Pricaj sa njima, druzi se sa devojkama, drugaricama vise... ne mora tu da bude neko muvanje cisto da naviknes da pricas i da se ponasas normalno u prisustvu neke devojke... Posle kad ti malo skoci samopouzdanje bice ti lakse da napravis neki korak ka potencijalnoj devojci ;)
 
Ne ne varim.

Jos jedna stvar na sve ovo je i ponasanje vecine dovojaka kojoj sam prisao u zivotu. Opet kazem problem jeste u meni naravno u osnovi. Ali devojke cim namirisu da je momak nesiguran, da ima komplekse odma ce da iskoriste priliku da se zabave i to koliko maksimalno mogu. Onda krece zajebancija, podjebavanje i slicno. Naravno nisam ja glup, onda ja odgovorim. Vrlo cesto ih ponizim. Ali u gobalu to ne leci moje komplekse, opet odlazim kratkih rukava i ovako i onako, i opet mi je krivo i sve ostalo. Ma koliko ja bio uljudan, fin i vaspitan uvek ce da iskoriste priliku za zajebanciju.
 
Zapravo stvar i jeste u mojim kompleksima, ali ni nase devojke ne pokazuju mnogo razumevanja i milosti prema momcima ko sto sam ja. Kao sto rekoh svako moje prilazenje se pretvori u podjebavanje cim provale da sam nesiguran i ostalo. I tako se i zavrsi.
 
Get started...
 

Prilozi

  • 0015_2.jpg
    0015_2.jpg
    11,9 KB · Pregleda: 114
Onda pocni da radis na svojoj sigurnosti. Devojke ali i drugi ljudi primete kad je neko nesiguran. Sad, ima onih koji to koriste, a ima i onih koji pokausavaju da pomognu. Meni nikako ne ulazi u glavu kako do sada nisi naleteo na neku devojku koja ne iskoristava tvoju nesigurnost i koja zeli da upozna osobu ispod te ljusture. Promeni mesta za izlalzak definitivno
 
carolina 212:
Onda pocni da radis na svojoj sigurnosti. Devojke ali i drugi ljudi primete kad je neko nesiguran. Sad, ima onih koji to koriste, a ima i onih koji pokausavaju da pomognu. Meni nikako ne ulazi u glavu kako do sada nisi naleteo na neku devojku koja ne iskoristava tvoju nesigurnost i koja zeli da upozna osobu ispod te ljusture. Promeni mesta za izlalzak definitivno

Mozes li da mi preporucis neko mesto
 
Desavalo mi se cak i da upoznam neku curu, i da dodje kod mene kuci i to veoma brzo posle upoznavanja. I tako sedimo onda i smaramo se 3 sata i ja naravno ne pokusam nista. I ona me onda kulturno odjebe. U fazonu upoznala je nekog novog decka, citaj u prevodu "Konju jedan cemu ti sluzi *****"
 
carolina 212:
Ja nisam iz BG, a ako si svestan svog problema, treba da radis na sebi i potrudis se da promenis ono sto ti se ne svidja. Naravno, svaka promena je bolna i dugo traje, ali bitan je krajnji rezultat

Sva jedno reci mi mesto u Novom Sadu
Cujem da je mnogo dobar grad za izlaske

A problema sto se tice, fazon je u tome sto ce uvek biti nesto na sta cu moci da se pozovem da sebe spustim na zemlju i obezvredim, radim ja na sebi, ali kako ispravim jedno tako nadjem drugo. Meni je tesko da shvatim da niko nije savrsen, u stvari imam potrebu da se svidim svima i svima budem po meri kako bi se to definisalo strucno.
 
E yebote aco kolko kukash , dodje mi da te ja uvatim za ruchicu i vodim u grad, evo dodji u NS ja cu da te vodim da te upoznash neke normalne ljude : )
(dodushe neshto ne verujem da imamo istu predstavu o tom "normalnom", al nema veze )
 

Back
Top