Komplimenti+Devojke Komplimenti+Muskarci

Kad god mogu udelim kompliment devojci, koleginici, poznanici, drugarici, kasirki u prodavnici.
Uvek se trudim da istaknem nešto što se meni stvarno svidja i da kompliment bude realan i istinit, laž ne volim i lako se provali, a svakoj ženi prija iskrena pohvala.
Ako ne vidim ništa lepo što bih pohvalio, onda ćutim.
 
Volim da dajem komplimente. Ali ne preterano i ne neiskreno. Nekako mi je lepo ako mogu da primetim nešto lepo na nekome i da to kažem. Zašto ne bih nekome ulepšao dan. Ne košta mnogo, a toj osobi može mnogo da znači. Naravno, ne treba biti neiskren. Ukoliko mi se nešto ne svidi ili prećutim, ili ako mi je osoba bliska možda i kažem. Mada primetio sam da ljudi uglavnom teško daju komplimente. Mnogo im je lakše da kod drugih primećuju mane.
 
shaddow:
Volim da dajem komplimente. Ali ne preterano i ne neiskreno. Nekako mi je lepo ako mogu da primetim nešto lepo na nekome i da to kažem. Zašto ne bih nekome ulepšao dan. Ne košta mnogo, a toj osobi može mnogo da znači. Naravno, ne treba biti neiskren. Ukoliko mi se nešto ne svidi ili prećutim, ili ako mi je osoba bliska možda i kažem. Mada primetio sam da ljudi uglavnom teško daju komplimente. Mnogo im je lakše da kod drugih primećuju mane.
Sto su ti lepe boje na Avataru .... :-D
 
Hvala, hvala........ :)

To mi mnogo znači, pogotovo kada čujem od tebe! ;)

Mada, jel ne misliš da bi trebale možda da budu neke jače i svetlije boje? Ove su malčice mračne, ali i senka je malčice mračna. Pa na kraju krajeva ja sam duh koji hoda.
Eto, postavih pitanje i sam dadoh odgovor. Svašta!!!
 
Pa kada su komplimenti preterani onda možda to i znači. Međutim, zašto bre misliš da muškarci uvek traže nešto za uzvrat, a to je predpstavljam sex, što tebi teško pada. Možda muškarci i ne rade sve iz koristoljublja. Meni se čini da ŽENE mnogo češće pokušavaju da manipulišu muškarcima, koristeći sex kao sredstvo za manipulaciju.
 
lex_luthor:
Koliko cesto dajete devojkama komplimente, i koliko bi trebali? Da li mnogo laskate devojci koja vam se svija? Kako to ribe shvataju i kako na to gledaju? da cujemo vasa iskustva! A sada isto vitanje za devojke samo obrnuto....
Dam kompliment kad mislim da ga je zasluzila... i uvek samo iskren... Kapiram da mozda retko dajem komplimente ali uopste mi nije problem nekoj dati do znanja da mi se svidja nesto u vezi nje... I da fantasticno je kako se "ozrace" kad prime kompliment... Mada smatram da previse komplimenata nikako ne valja jer tad se ta osoba uobrazi... Takodje sa druge strane ne reci nekoj da ti se nesto svidja je opet los potez....Zato treba imati balans...
 

Back
Top