Zensko - muske GACE

bobba:
Pitam se koje vi tj mi zene volimo da vidimo gace na muskarcu
ja volim slip-erice
Nekako su mi bas sexy...................:oops:

A vi muski koje vi volite da vidite na zeni gacice
:D


pazi sad...mushko seme aka sperma tj spermatozoidi prilichno su osetljivi na temperaturu...dakle gube ne znam neq funkciju ako je prevelika temperatura...slip vesh npr mozhe uzrokovati neki vid steriliteta...ne mora al mozhe da se dogodi...to sam prochito u neki dnevnim novinama kao saveti i slichno...

ma mislim zabole me kakve gatje nosi...ako sam stigo da joj vidim gatje...definitivno netju sitnichariti kakve su...
 
Tangice pod jedan... a zatim one pripijene cipkane... Ma ima dobrih gacica danas... Obozavam gackice.... da ih polako skidam i igram se sa njima...mmmm... :wink: U principu nije ni toliko bitno kakave su vec kakva je gooza... ili ti kakava je osoba... A volim kad onako mirisu na cisto... :)
 
Ovakve:
g1ei.jpg
 
pa imaju one.... kao zenski model mushkih gacja.... to je za one...... drugachije opredeljene........

shta znam.... nekako..... ne biram tipa po gacjama...... misslim........ moraju biti chiste, jel'te? al' to se valjda podrazumeva.....
nisu mi gacje same po sebi bitne.... bitno je da chovek ume da ih nosi, a da pritom ne izgleda k'o kreten........ :roll:
pa da...... imala sam ja jednog...... neopredeljenog....... nosio je tesne ciklama gacjice..... ali je umeo da ih nosi....... a i stajele su mu......... :rolleyes:
 

Back
Top