Virtual Drive & VCD problem

Markonda

Obećava
Poruka
89
Juce sam dobio neku igricu,ali joj je svaki CD poseban VCD fajl.Posto imam Virtual Drive 7 u njemu sam probao da ubacim ove VCD da bih mogao pokrenuti instalaciju.Medjutim pojavi se greska i pise: ....imefajla.vcd IS NOT A VCD FILE!Probao sam kod druga,koji ima isto VD7 i kod njega ok radi.Proverio sam isto da nije mozda nije vcd fajl ostecen,reinstalirao sam VirtualDrive i sve je isto!!Ako ste ikad imali ovaj problem molim vas pomagajte!

Unapred zahvalan!!!
 
.vcd je extenzija VirtualCD-a. Znaci u VirtualCD moras da namontiras taj image fajl, posto ne radi sa najrasprostranjenim emulatorima (Alcohol, Daemon tools.....) Mozes i da skines npr. UltraISO, pa da pomocu njega konvertujes .vcd u .mdf, .iso, .nrg.... Ako i ovako konvertovano nece, onda nije image ispravan.

pozzzzzzzzzzzzzz
 
monte32:
.vcd je extenzija VirtualCD-a. Znaci u VirtualCD moras da namontiras taj image fajl, posto ne radi sa najrasprostranjenim emulatorima (Alcohol, Daemon tools.....) Mozes i da skines npr. UltraISO, pa da pomocu njega konvertujes .vcd u .mdf, .iso, .nrg.... Ako i ovako konvertovano nece, onda nije image ispravan.

pozzzzzzzzzzzzzz

To sto ti kazes je sasvim ok,ali napominjem: preko Virtual Drive-a je probano da se ubaci...preko komande add...kod moga druga...ali to kod mene nece.Mislio sam samo da ga ubacim u VirtualD kako bih posle isao na INSERT ... i onda pristupio fajlovima igre (instalaciji).
 
Jednostavno, otvori preko Explorera (valjda znaš šta je Windows Explorer?), i desni klik na taj .vcd fajl pa imaš insert/npr E: i ubaci! Ako ni tako neće, onda ne valja taj VCD fajl!


A možda ti treba i novija verzija Virtual Drive-a!
 
E znate i ja sam imao problem sa Virtual Drive-om nije hteo da privati bildovan bildovan cd igre AOE II The Conquers ja idem insert , igra kaze cd nije ubacen .Batalio sam ubacim VD9 ista prica . Moji drugovi je prerezali Idu insert na VD10 i igra prepoznaje cd
 
Hvala za link!
Upravo ga skidam!

Jos nesto: molio bih gospodu kao sto je dvr_liberty da ne smaraju ostatak populacije svojim filozofijama i stavovima sta moze a sta ne. Za to valjda postoje blogovi. Ili forumi tipa "Kako da bez problema osvojite devojku svojih snova". Ja smatram da forumi poput ovog sluze za brzo sirenje znanja i informacija izmedju clanova. Znaci, dragi moj Liberty, ne shvatam tvoju filozofiju, i ne zelim da trosim svoje vreme pokusavajuci da je shvatiim. I nemoj dzabe da se trudis da mi odgovaras. Ionako necu procitati tvoj odgovor.
 

Back
Top