Eh,a posle prijemnog....

samuilov

Zainteresovan član
Poruka
209
Mozda je i suvise rano da postavljam ovu temu jer nisu jos ni dosli prijemni za fakultete a ne prosli,ali ja takvu zelju imam da su oni vec iza nas tako da sam morala da vas priupitam sta planirate i da li nesto u opste planirate posle prijemnog?
Ja cu dici sve cetiri u vis i coolirati,ako Bog da otici i na letovanje,najradije u Grcku,...
a mislila sam da mozda i poradim malo na sebi npr.procitam knjige koje sam odanvno htela ali jos uvek nisam,crtam,napravim mozda tapiseriju,volela bih da poradim malo na mom znanju engleskog ali otom potom za to su potrebni casovi i lova,...idem na plivanje(ako leto u opste dodje u nase krajeve:( ),...i tako,bas bih svasta radila i radicu i verovatno me nece ni biti kod kuce! :)
A vi?Sta vi planirate?Na potezu ste!;)
 
Moj savet generaciji koja ove godine upisuje faks... iskoristite predstojeca tri meseca maksimalno sto mozete!!! Takodje moj savet je da ne ocekujete mnogo od tog raspusta jer cete biti razocarani usled prevelikih ocekivanja... budite skromni i maksimalno iskoristite predstojeci raspust ;)
 
Ma Vlado ne ocekujem ja nista spektakularno od tog raspusta,ali bice mi onako kako ja odlucim da mi bude,odnosno necu sebi dozvoliti da se smorim ili razocaram a mislim da sam navela sasvim uobicajne normalne stvari sem eto odlaska na more:)
Pozzzz;)
 
ja sam se posle prijemnog izgubila i beograd me maltene nije video do 26. septembra kad sam poshla na fax... ceo jul sam se vucarala po silnim rodbinama u srbiji, ceo avgust i malo septembra sam bila na floridi kod kumova [to sam se chastila bash], a onda na more i dva dana pred fax sam doshla kutji... ne biste verovali koliko sam bila opushtena sve to vreme i ni o chemu nisam razmishljala... a ne, nisam bila toliko premorena oko spremanja prijemnog, to je bio machiji kashalj za mene, smeshno je, ali sam se bila smorila od svega, i od silnih zapomaganja drushtva kako je sve to teshko sama sam pochela to da shvatam kao neshto veoma komplikovano... na kraju sam prsla i pobegla...

sve shto zelim da kazem je da morate to leto da iskoristite kako znate i umete, jer toliko bezbrizni netjete biti nikad vishe... a nehsto veoma slichno preporuchujem i ljudima koji ne upishu fax u junu... ma koliko vama izgledalo da ne treba da idete negde, vama sedenje kutji ceo jul netje znachiti apsolutno nishta... treba da odete negde da se odmorite od svega, najboje je ako imate neko selo ili tako neshto... bar na nedelju-dve... jedino shto treba da razlikuje one koji ne poloze u junu od onih koji poloze jeste shto imaju manje vremene [pod predpostavkom da spremate za septembar prijemni] i shto se ne mogu bash skroz opustiti... ali mali odmor je po meni obavezan...
 
EH...kako lepo beše prošlo leto...Istanbul,Bugarska,Egipat... baš sam džabalebarila...ali zaslužila sam maximalno!
uživjte u tom raspustu,družite se,izlazite,putujte koliko možete!
ko zna da li ćete ikad više imati toliki raspust...jedino ako očistite godinu u junu-julu,a skidam kapu onom ko to odradi! a danas sam shvatila da se ne mora po svaku cenu završiti godina u letnjem roku;zamisli da se posle zaposliš kao asistent ili profesor,pa moraš svaki rok da budeš tu...
 
Pa,da mozda ce neko i da radi preko leta.Ja cu se skroz ubedaciti ako ne upadnem na budzet pa mozda i ja najdem nadam se neki poslic.Od viska glava ne boli.:)
joj,sto sam u zadnje vreme puna tih narodnih umotvorina!
Nesto nije posecena tema,verovatno,Sigurno svi buduci studenti uce i ni ne pojavljuju se na netu:)
Srecno svima!!!!:)
 
eevo jednog pametnog predloga
ucite celo leto,mislim pomalo, cisto da ne zaboravite kako to izgleda...
najozbiljnije,ovo gore je sala,to kako je leto pred fakultet stvoreno za odmaranje je cista glupost
dobro se upoznajte sa predmetima koji vas cekaju,pogotovo u prvoj godini,pa ako ih niste najbolje savladali ,iskoristite ovo leto da ih naucite
mozda zvuci glupo ,ali oni koji su se opekli ,kao ja,misleci da ce sve to nauciti kad krenu na fakultet ce znati o cemu pricam
 
Odmarajte bre!!! Ja sad ne znam kad da uklopim more jer mi jos traje junski rok, pa posle dal da idem u septembru i propustim rok ili da idem u avgustu pa da rizikujem da uhvatim uslov i svake godine tako. A ako ce nekom trebati godinu dana( od juna do junskog roka sledece godine) da se upoznaje sa ispitima, onda bolje da odmah odustane od fakulteta. Pa sta ce onda da radi kad bude morao da cisti predhodnu godinu, da uci za kolokvijume sa tekuce, ide na predavanja...
 
Pa,ljudi zar se na fax ne ide da bi se naucilo nesto novo od onoga sto te interesuje.
A kako ja molim te i da naucim nesto od novih predmeta,npr.kao sto ne mozes neki zad iz matematike da resis ako ga prvi put u zivotu vidis? :schock:
Malo sam zbunjen :confused:
 
Hmmm, sve zavisi... Zavisi kakvo ce biti materijalno stanje, s obzirom na to da me je ova godina uzasno iscrpela. Zavisi kako ce isto biti i kod mojih ortaka. Zavisi da li ce iko biti raspolozen i imati vremena da ode krajem jula... Zavisi kako ortacima prodje prijemni.


E, ako svi ovi (a i josh neki) uslovi budu povoljni, onda mogu da razmishljam o letovanju u Crnoj Gori. Nisam bio tamo 3 godine...


Ljudi, od sveg srca svima zelim da upishete fakultete koje ste zacrtali. Ali, josh vaznije, da sebe pronadjete u svemu tome!
Uzivajte i odmorite par dana pred prijemni!!!!! Gledajte Svetsko ili, ako ne volite fudbal, ne znam, usisavajte kucu ili perite kupatilo, ali ne ometajte ukucane dok gledaju fudbal :D :D Ili, idite na Adu :D :D ;)

DragonFly
 

Back
Top