Friday night...

A

anakin

Gost
e...a posle svih dijeta, struganja peta, maski, sminke i cipela...gde ste petkom uvece?

elem, price Dosadno mi na poslu i Ne znam sta da kuvam nisu za ovu temu...ovde dolaze u obzir samo zabavne price, ekstremni sportovi (povracanje u dalj recimo)..
i da...nema Kad smo se mi 91-ve zapili ispred KST-a...:)

koliko se zayebavate u zivotu?
 
jbg anakin, znam da te moj odgovor neće zadovoljiti, ali sedim ovde sa detetom kojem menjam poze kako bi ga što manje boleo stomačić, ili bi eventualno daj bože podrignuo... U međuvremenu pokušavam da nađem daljinski, na kojem najverovatnije muž spava:-?


eto, ne razlikuje mi se petak mnogo od drgugih najtova:razz:
 
ja slavila rodjendan. svi pili osim mene, koja pijem antibiotike. ali bilo je extra! vece se zavrsava forumom kao i obicno. na kraju zurke ostali best friends koji su jeli sa mnom gov.na o tome sta upisujemo, te privatni fakulteti te bolonjska ne mogu vise
ugl puno kikirikija plazma torte i alkohola/antibiotika i ludilo
 
ja juče bila prvo u šetnji i na kafi s makijem, posle otišla do dečka pa smo se malo voleli pa izašli, prošetali opet i u zlo doba izveli Arčija napolje i igrali se s njim.
Juče me je moja Ana vodila na večeru, na kafu i kolače al' prethodno smo blejale kod mene i gledale slike njenog novog tipa - u sredu će da me pokupi pa ćemo biti kod nje ko zna dokle.
Danas je mom bratu rođendan (od tetke) njegova ribica pravi neku večeru - kolko sam razumela to je rolovano testo od lazanja, punjeno spanaćem pa zapečeno s nekim sosom - mislim da mi se neće svideti, ješću kod kuće pre nego što krenem a zove i ove njegove divljake s kojima baš gotivim da se vidim s vremena na vreme.
Sutra je mom Žarku rođendan pa bi ja valjda trebala da napravim neku večeru - al' neću. Nek mu pravi keva, ja ću da dođem da jedem i da se zayebavam s onim ljudovima - pola društva nam je zajedničko :D
Anakin - ja gotivim ljude, mnogo volim da se družim s njima, nikad posle posla ne odem kući pre nego što negde s nekim ne popijem neku kafu, ne vidim se s dečkom ili s nekom drugaricom - ak' si mislila na one izlaske tipa splavovi, klubovi... To sam više prerasla, smorilo me - držalo me od VI osnovne pa do prve godine fakulteta, nije mi više interesantno.
A da i na onaj cirkus nameravam da idem - jedva čekam, možda ću u utorak a možda i u četvrtak
 
mala_nish:
ja slavila rodjendan. svi pili osim mene, koja pijem antibiotike. ali bilo je extra! vece se zavrsava forumom kao i obicno. na kraju zurke ostali best friends koji su jeli sa mnom gov.na o tome sta upisujemo, te privatni fakulteti te bolonjska ne mogu vise
ugl puno kikirikija plazma torte i alkohola/antibiotika i ludilo

Srećan rođendan mala :D
Veeeelika porasla!

TG-Fall-flowers.gif
 
Juće je bio petak, bili smo u Kocki, pa onda kod Tiće : o )

Što kaže Maja "prerasli" smo neka mesta...
Sve se ubrzalo i odvratno je vreme. Danima prva rečenica kada ustanemo je "Valjda neće kiša opet"... I jbte, planiramo izlete negde, ja bih da blejim u neku vodu, da budem u prirodi, to mi baš nedostaje ovih dana.

Spski specijalitet je zajebaviti se u životu, opušteno.com
Nije ti ovo, sestro, Amerika.. :P
 
Viš, onaj lik što tamo konobariše - onko visok, mršav i poprilično izgubljen, crna kosa zelene oke i puuuna usta - ne znam da'l si obratio pažnju a nisam sigurna ni da je radio sinoć... onako sve visi s njega...
To mi bila prva ljubav u osnovnoj :lol:
 
Ma pazi, cice ne dovodimo U NAŠ kafić u kraju, ne može, to je naše, one nek idu gde hoće.
Kako se Kocka otvorila, to nam je mesto za druženje oba pola lol:
Nisam primetio konobara... ali dobro, sada imam i taj prilog za Majinu biografiju..iskoristiću ga kad se budeš udavala. :P
 
Opičeno mesto totalno, vise glave sa svih strana i neke slike tripozne...
A ona dlakava stolica je totalna tragedija :lol:

I jeste lokal za ljude koji su iz tog kraja definitivno, ja nisam imala pojma do pre par meseci da to mesto uopšte i postoji - sama ga ne bi našla nikako
 
anakin:
koliko se zayebavate u zivotu?
Zna$ i sama kako je. Koliko para toliko dobrog provoda, mada desi se ponekad da bude zajebancija i bez kinte, ali klo$arski je da se chovek na to oslanja.

Nego.. pusti ti siroma srbe vec prichaj kakvo je zezanje tamo na Floridi. Gde izlazi$ sa svojim latincem i kako luduje belosveCka omladina. To forumska masa hoce da prochita
 
ja se napijem ko smuk i povracam u dalj posle tehno zurke a onda odem na splavove. tamo se nadrogiram i onda odem motociklom se vozim kroz grad, takmicim se sa kizom ko ce prvi a onda zezmo murkane kazem mu ko mi je tata kad neki oce ad zaustavi. usput sobalim dve ribe

ma ja nista idem na hor uglavnom. mada kad se desi a to je redje od 1 u 6 meseci da negde idem onda odem i prija mi . nisam se do sada tamo drogirala. a sad bi samo da budem kuci i da jednom legnem do 23h. mogla bih posle hora da idem s ljudima tim negdfe ali me mrzi da idem s njima. uglavnom me mrzi da idem engde mada mi fale ljudi za neke akcije ponekad ali pomirila sam se s tim. hhehe pa idem na forum.
 
neverovatni i maja su brisali poruke posto sam se ubacila....ona je negde jela ali nije napisala gde ima sveze klope....tipichno srpski postupak...ali eto vam nadam se da se lepo druze na private..molim
:)
a on je pitao gde ce na pecanje...a ja se pitam kako nema skim da ide?! u fazonu je svemocnog i imao je prijatelje
 

Back
Top