B I S E X U A L

Samo ti razmisljaj kako ti drago, tvoja stvar. Reci mi samo da znam za ubuduce, da li je ova tema zabranjena za MOJE misljenje. Ne volim da idem ljudima uz dlaku i ne moram uvek sa tobom da se slozim oko necega.
Ponekad se pitam, jeste li vi bre normalni kad niste sposobni vise da uzivate na zdrav nacin u sexu, nego stalno nesto istrazujete, a VEC je predjena granica iz normalnog u nenormalno. Jbte lansiraj se u svemir pa istrazuj. Nema granica.
U sexu ih ima.
Tanka je linija izmedju coveka i sline.
Nista licno, samo iznosim MOJE misljenje.
Zavrsio sam na tu temu.
 
Granice su u glavi, najpre, a tek onda u seksu i gde sve ne...to je moje misljenje.
Istrazivanje je stvar koja moze da se primeni i u cistom, hetero -odnosu dvoje ljudi- ako se usudis da probas, mozes bas prijatno da se iznenadis :).
I, naravno, nista licno :)
 
Nemam nista protiv istrazivanja i ovde ne pricam o hetero odnosima, ali neka granica bi trebalo da postoji ili ti mislis da ne bi UOPSTE TREBALO DA POSTOJI? Ja mislim da bi trebalo. Granicu koju cemo najpre mi da postavimo i kazemo sebi:"U redu je, ovo do crte sam ja, a za dalje vise nisam siguran".
Normalno je da su granice najpre u glavi(ko ima glavu da misli).
Da li sad kapiras?
 
ljudi,opustite se
ako je nekom lepo to sto radi nek radi sve dok drugoga ne ugrozava
ovo i jeste forum gde ljudi mogu slobodno da kazu sta misle i sta vole - da se o tome raspravlja i razlaze na sitne sastojke
ako si vec izneo svoj ves,onda ce ga drugi za tebe i prati
 
Nemam nista protiv njih,svako ima pravo na svoj izbor ali NIKADA ne bih bila sa muskarcem koji je bis.jedino da ne znam.Volim samo prave heter.muskarce,devojke me uopste ne privlace na taj nacin,jedino sam se poljubila sa jednom drugaricom cisto da probam i ne mislim zbog toga da sam manje vredna.Ne znam zasto PERA misli da je to minus za devojku,drugo je poljubac, a drugo sex.Naravno svako ima pravo na svoje misljenje.....:)
 
Cekam kuma:
Samo ti razmisljaj kako ti drago, tvoja stvar. Reci mi samo da znam za ubuduce, da li je ova tema zabranjena za MOJE misljenje. Ne volim da idem ljudima uz dlaku i ne moram uvek sa tobom da se slozim oko necega.
Ponekad se pitam, jeste li vi bre normalni kad niste sposobni vise da uzivate na zdrav nacin u sexu, nego stalno nesto istrazujete, a VEC je predjena granica iz normalnog u nenormalno. Jbte lansiraj se u svemir pa istrazuj. Nema granica.
U sexu ih ima.
Tacno, u seksu ih ima, ali svako za sebe odredjuje gdje su one... Ko si ti da bilo kome odredjujes sta je zdravo, a sta ne? Ako meni tvoja reakcija nije zdrava, da li to znaci da ti nisi normalan?!
I, ne pravi se naivan, niko ti nije zabranio da ucestvujes na temi... Ali, ako si zelio da das svoje misljenje, onda je trebalo da kopiras antunovo pitanje, a ne moj odgovor... Ti sa mojim odgovorom nemas nista, niti bih ja dozvolila da imas!
 
Ja sam konsultovala jednu psihijatricu oko granica u sexu, i ona mi je rekla sledecu stvar, sve shto nije pod prisilom je prihvatljivo i ne smatra se patologijom. Znachi SVE!!! Svako ima svoje, neko ih i nema, svejedno, nije za osudu...
 
cLick - OR - Die:
Nismo i ne veruj svemu $to prochita$

e pa ja sam u Grčkoj upoznala jednog mornara iz Pireja koji je biseksualan (nisam se JA zaljubila u njega, zaljubila se moja drugarica ;) ) A mnogo je sladak bio, vaisitny, najbolji frajer od svih, najzgodniji i najnormalniji nekako :P


Mislim da su svi mornari, po sili prirode, biseksualni. MOžda isto ko i popovi? :lol:
nego....pazi Helen, njoj je istopolni opcionalni seks isto kao paprikaš s noklicama :shock:

Što se mene tiče, knedle su nasušna potreba, i Hellen, da znaš da nije u redu tako da se šališ :lol:
 
Cekam kuma:
Nemam nista protiv istrazivanja i ovde ne pricam o hetero odnosima, ali neka granica bi trebalo da postoji ili ti mislis da ne bi UOPSTE TREBALO DA POSTOJI? Ja mislim da bi trebalo. Granicu koju cemo najpre mi da postavimo i kazemo sebi:"U redu je, ovo do crte sam ja, a za dalje vise nisam siguran".
Normalno je da su granice najpre u glavi(ko ima glavu da misli).
Da li sad kapiras?

E, drago mi je da nemas nista protiv istrazivanja, iako si- ako se ne varam - spominjao ranije svemir, kao preporuku za istrazivanje bez granica :), je l tako?
Granice? Mislim da sam sebi granice postavljala samo da bih, ako se ukaze potreba, branila druge od sebe i sebe od drugih, i samo tako mogu da razumem funkciju granica i kod drugih. Ti i ja ne vidimo isto pojam granice- cini mi se da su kod tebe granice prisutne da bi ogranicile tebe, u potpunosti, i, time te odrzale na distanci od svega sto si po definiciji shvatio kao lose i ugrozavajuce( nadam se da nemas neka losa iskustva sa nekim ko je BI? ). Na ovo sam mislila kad sam napisala da su granice najpre u glavi.
Vidis, ja ne mogu sebi da kazem da sam ja-ja samo do neke crte koju sam zacrtala ja ili neko drugi, nebitno, jer bi onda bila jako frustrirana moja nepresusna radoznalost kad je u pitanju moj sopstveni svet , a i, donekle, svet oko mene.
Sad, verujem da ces da mi skrenes paznju ako sam nesto pogresno protumacila u tvojim postovima na ovoj temi :)
 
Cupavka:
Granice? Mislim da sam sebi granice postavljala samo da bih, ako se ukaze potreba, branila druge od sebe i sebe od drugih, i samo tako mogu da razumem funkciju granica i kod drugih....

Vidis, ja ne mogu sebi da kazem da sam ja-ja samo do neke crte koju sam zacrtala ja ili neko drugi, nebitno, jer bi onda bila jako frustrirana moja nepresusna radoznalost kad je u pitanju moj sopstveni svet , a i, donekle, svet oko mene.

Gde su tvoje granice, ako nije tajna? Kazes da si ih sebi postavljala, ako se ukaze potreba. Svi mi postavljamo granice zbog izvesnih potreba. Ipak si ih sebi postavljala. Malo me zbunjuje drugi deo tvog teksta.
Zasto mislis da bi bilo frustrirajuce postavljati granice kojim bi, kako kazes, stitila sebe od drugih i druge od sebe, samo da bi zadovoljila svoju nepresusnu radoznalost.
Sve me ovo podseca na onu otrcanu frazu "kako znas da je lose, kad nisi probao".
Da li ti u zivotu sve probas, pa tek onda zakljucis da je nesto lose ili sta?
 
Moje granice su postavljane i jos uvek se postavljaju u skladu sa situacijom u kojoj sam, tako da bi njihovo pokazivanje potrajalo, a to bi gusilo temu.Osnovno je da sam uspela da ne povredim one koje sam volela i koje volim, a to znaci i da su i granice, izmedju ostalog, odigrale uspesno svoju ulogu.
Nisam napisala da mi je frustrirajuce postavljati granice, vec da mi je frustrirajuce da kazem sebi da sam ja- ja, samo do neke grenice, sto znaci da cu ja da nadjem nacin da ispitam sebe i izvan tih granica, ne pomerajuci ih :). Mozda nece to biti neko ispitivanje sa rezultatima sasvim tacnim, ali, imacu ipak zadovoljavajuci nivo znanja i o tim stvarima, koje su mi van dometa.
Vidis, mislim da su granice uvek proizvod nekog kompromisa, a kompromisi su proizvod nekog medjuljudskog odnosa, a ti odnosi su potekli od ljudske prirode, koja je, verovao ili ne, sklona promenama u zivotu :).
Aaaa, udavih :)
E, da, jos ovo- probala sam toliko toga, da znam u osnovi sta mi prija a sta ne, i bez probe, i u 99,99% slucajeva teorija se potvrdila u praksi :)
 
E, ali jos mnogo toga nisi probala, mnooogooo togaa. Jel vidis, da smo dosli do biljaka, a verujem da ima i dalje.:-)
Ja sam granicu povukao tamo gde bi neki muskarac da mi popusi, nisam probao, niti zelim o tome da mislim. Zato sam i rekao da je ogavno.
 
Cekam kuma:
E, ali jos mnogo toga nisi probala, mnooogooo togaa. Jel vidis, da smo dosli do biljaka, a verujem da ima i dalje.:-)
Ja sam granicu povukao tamo gde bi neki muskarac da mi popusi, nisam probao, niti zelim o tome da mislim. Zato sam i rekao da je ogavno.

reci mi da li si probao plod lichija - ukoliko nisi mozda ti je i on ogavan ili ????









-gadan deda rastem-
 
banovan korisnik:
Šta mislite o bisexualcima ???







-gadan deda rastem-

Pročitah jednom prilikom nečije mišljenje o toj pojavi:
"Ako postoji išta gore od homoseksualizma a to je biseksualizam"

Malo se zamislih nad izjavom te javne ličnosti a onda sam shvatio poentu - biseksualci su najgori jer samo gledaju da postignu orgazam bez obzira s kim su.
 
Ja obicno takve osobe zamisljam kao one najvece psihopate. Ne znam zasto. Tako sam valjda vaspitana. Ucili su me da treba da volim suprotni pol i budem voljena od strane suprotnog pola, a ne da mislim samo na sebe.
 

Back
Top