Sta mislite o ovoj vezi?

Kakav je ko?

  • ON-uobrazen

  • ONA-neodlucna

  • ON-naivan

  • ONA-zahtevna

  • OSTALO dodajte u postu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

lex_luthor

Početnik
Poruka
31
Pre tri meseca poceo sam da muvam drugaricu iz odeljenja. Smuvao li smo se ubrzo. Njoj se i tada kao i sada svidjao neki decko, koji je stariji od nas 4 godine. Uprkos tome, sve je islo glatko. Jedini problem predstavljale su njene sumnje izazvene mojim dotadasnjim ponasanjem prema drugima. Do tada, svaku devojku sem nje sam prevario, bez izuzetka. Opravdanje je bilo:,, Svako od njih je zasluzila to, pre ili kasnije. Ako ne tokom veze, onda posle svojim oholim ponasanjem".Ona je mislila da je samo jedna u nizu. Na pocetku svega toga i bila je, ali vremenom sam poceo da je gledam drugim ocima. Jos od pocetka veze morao sam da je ubedim svojim ponasanjem da nije greska jer je samnom. Lagano sam uspevao. Ipak, tu je bio moj prisan odnos sa devojkama iz skole. Naravno, totalno bezazlen. Ona nije pokazivala da joj to smeta. Posle mesec dana moja osecanja su se skrzo promenila. Bio sam zaljjublje. To je joj i rekao. Ona mi nije odgovorila, ali sam to vec i ocekivao. Posle 15 dana, pocela je da bude drugacija prema meni. NIje bila hladna i odsutna kao pre. I ona mi je kasnije rekla da me voli. Nesto joj i nisam poverovao, ali joj nisam to pokazivao. POsle toga je dosla i exkurzija. Sve je lepo teklo. U hotelu je bilo sve normalno. Kasnije disko... Posle u sobama je uzela drugaricin fon i napisala mi u porucima da raskidamo zbog onog iz pocetka price. Otisao sam. Kasnije, te veceri, dosao sam kod nje ponovo da razgovaramo. Ona mi je ponovo preko poruke rekla da nemamo o cemu. Sve je proslo. Ponovo skola. Sutradan je bilo napeto. Napominjem da je samo par njih u skoli od 1300 ucenika znalo za nas. Ja sam se jadao njima, a i ona. Bilo je pomalo strasno. Svejedno, i to smo prevazisli. Kasnije oni koji su znali pricali su mi ono sto im je ona poveravala u vezi mene. Setite se samo mog nadobudnog i uobrazenog stava. POjedinima sam bio zastrasujuc, bucan i odvratan kao osoba. Otprilike, kao Rober iz serije KORAK NAPRED. Zbog prica koje su kruzile o meni u skoli i od straha da se glas o nama ne dovuce do onog njenog. Prevazisli smo prvi deo, ali drugi nikad. Proslo je mesec dana od tada. Mi smo se ponovo smuvali. Sada je njen uslov bio da NIKO NE ZNA ZA NAS. Ja ga i sada izpunjavam. E, da. Njoj se svidaj i svidjao neki iz skole, koji je bio visok oko 190, a tezak oko 90.
Sada i pre svi su je zezali za njega i onog durgog. Ona se samo smejala.
To me je nerviralo. Sve jos uvek traje. kada smo zajedno, obicno je dobro. Poljupci kao da nisu upuceni meni ve conom njenom. Puni osecanja i toplote. Kada sve to prodje, onda je sve po starom. Kao da se ne poznajemo. Drugovi iz odeljenja je hvataju... Ona se kao brani. U stvari ubije ih od batine, ali kasnije sama pocinje da ih spopada. Ni ja nisam bolji. Mene hvataju drugarice, a ja im ponekad uzvratim istom merom.
Za sada je to to. Sta mislite o odnosu izmedju nas dvoje? KO gde gresi? Kakva je ona, a kakav ja?
Kakvo je drustvo? Sta je uticalo na nju, a cime sam ja vodjen tokom veze?
 
lex_luthor:
Pre tri meseca poceo sam da muvam drugaricu iz odeljenja. Smuvao li smo se ubrzo. Njoj se i tada kao i sada svidjao neki decko, koji je stariji od nas 4 godine. Uprkos tome, sve je islo glatko. Jedini problem predstavljale su njene sumnje izazvene mojim dotadasnjim ponasanjem prema drugima. Do tada, svaku devojku sem nje sam prevario, bez izuzetka. Opravdanje je bilo:,, Svako od njih je zasluzila to, pre ili kasnije. Ako ne tokom veze, onda posle svojim oholim ponasanjem".Ona je mislila da je samo jedna u nizu. Na pocetku svega toga i bila je, ali vremenom sam poceo da je gledam drugim ocima. Jos od pocetka veze morao sam da je ubedim svojim ponasanjem da nije greska jer je samnom. Lagano sam uspevao. Ipak, tu je bio moj prisan odnos sa devojkama iz skole. Naravno, totalno bezazlen. Ona nije pokazivala da joj to smeta. Posle mesec dana moja osecanja su se skrzo promenila. Bio sam zaljjublje. To je joj i rekao. Ona mi nije odgovorila, ali sam to vec i ocekivao. Posle 15 dana, pocela je da bude drugacija prema meni. NIje bila hladna i odsutna kao pre. I ona mi je kasnije rekla da me voli. Nesto joj i nisam poverovao, ali joj nisam to pokazivao. POsle toga je dosla i exkurzija. Sve je lepo teklo. U hotelu je bilo sve normalno. Kasnije disko... Posle u sobama je uzela drugaricin fon i napisala mi u porucima da raskidamo zbog onog iz pocetka price. Otisao sam. Kasnije, te veceri, dosao sam kod nje ponovo da razgovaramo. Ona mi je ponovo preko poruke rekla da nemamo o cemu. Sve je proslo. Ponovo skola. Sutradan je bilo napeto. Napominjem da je samo par njih u skoli od 1300 ucenika znalo za nas. Ja sam se jadao njima, a i ona. Bilo je pomalo strasno. Svejedno, i to smo prevazisli. Kasnije oni koji su znali pricali su mi ono sto im je ona poveravala u vezi mene. Setite se samo mog nadobudnog i uobrazenog stava. POjedinima sam bio zastrasujuc, bucan i odvratan kao osoba. Otprilike, kao Rober iz serije KORAK NAPRED. Zbog prica koje su kruzile o meni u skoli i od straha da se glas o nama ne dovuce do onog njenog. Prevazisli smo prvi deo, ali drugi nikad. Proslo je mesec dana od tada. Mi smo se ponovo smuvali. Sada je njen uslov bio da NIKO NE ZNA ZA NAS. Ja ga i sada izpunjavam. E, da. Njoj se svidaj i svidjao neki iz skole, koji je bio visok oko 190, a tezak oko 90.
Sada i pre svi su je zezali za njega i onog durgog. Ona se samo smejala.
To me je nerviralo. Sve jos uvek traje. kada smo zajedno, obicno je dobro. Poljupci kao da nisu upuceni meni ve conom njenom. Puni osecanja i toplote. Kada sve to prodje, onda je sve po starom. Kao da se ne poznajemo. Drugovi iz odeljenja je hvataju... Ona se kao brani. U stvari ubije ih od batine, ali kasnije sama pocinje da ih spopada. Ni ja nisam bolji. Mene hvataju drugarice, a ja im ponekad uzvratim istom merom.
Za sada je to to. Sta mislite o odnosu izmedju nas dvoje? KO gde gresi? Kakva je ona, a kakav ja?
Kakvo je drustvo? Sta je uticalo na nju, a cime sam ja vodjen tokom veze?
:?:..................
 
@alexey, nemoy da se nervirash, bwe..... :-D
bash je sve ovo......... hehehe....... vatayu se........ :-D e kad je rekao da je na exqrziji sve bilo ono.... normalno........ :roll: ja sam imala sasvim drugachiju ideyu........ normalnog......... :-D
he.... poruke??? :roll: day, molim te....... :-D
koje ste vi godishte??? chisto informativno.... ne mogu ovako da oformim stav.......
sad ako mi kazhe 17 ubicju se....... :shock:
 
hm
pa ovako
mislim da ti gresis
ona tebe koristi i ti to pustas
da li je moguce da si toliko glup ako si zaljubljen
zar nema neka cura u tvojoj sredini s'kojom mozes da se zabavljas
zar tako mlad i slobodan da se krijes
e svasta

pobogu dete nadji ljubav s'kojom mozes da setas, da se ljubis u parku pred svima, da se drzite za ruke, mazite.....sta ovo sve znaci ...to tvoje "tajno" zabavljanje.............pitaj se sam
"ona zeli da se krijemo".od cega???....od muza....mame.....tate........ili od njene tajne ljubavi................pitaj se sam????


kad ovo resis i budes covek javi se ponovo
 
Ima smisla to sto kazete, ali njoj sam pokazao da je moje ponasanje fasada, i posle ulozenog ogromnog truda zadobio kao neko poverenje. Ja toliko verujem preprodavcu mobilnih telefona koliko je ona verovala meni!!!
Jeste vreme da nastavim dalje, samo... Ne zelim...
Ponekad se pitam gde gresim.... a odgovor ne mogu da dobijem sam....
 
OSTALO sto dodajem u postu:


Ona se zagrijala za tebe.
Ali se prepala.
I, bi ona sa tim drugim...da misli da moze.


A ti si se direktno isfrustrirao zbog tog drugog.
I zbog svih ostalih takodje.

Sto ti je glupo.
Sa kim je? Sa tobom! Pa u cemu je onda problem?
A ako se bas odluci da te prevari.....ti tu nemozes nista.
Tako da ti je najbolje da qliras.
 
Zavidim vam klinci moji, samo uzivajte i hvatajte se cim stignete. :) Sve su vam to pripreme za ono sto vas ceka kada malo porastete.A ti mladi prijatelju pocni da stedis jer za koju godinu neces moci da hvatas nista bez 4x4 i master,visa kartica. ;-) ;-) Prvi dodiri zaborava nemaju :lol: :lol: :lol: :lol: Zar ne?
 
Najnovije vesti. Ona ide u Nemacku u utorak, i necemo se videti do 1.9. Ja jos uvek trcim za njom, ali ne pokazujem toliko... stvari su se promenile na bolje, sada je popustljivija. Bolje se slazemo.
Imala je priliku da me prevari sa onim njenim, ali nije. cak mi je sama ispricala ceo dogadjaj. On me je muvao, ali ja sam odolela jer imam decka, tebe. Sta mislite? Bolestan sam ili sta kada dopustam ovo sebi? A, nekada sam ja ovo radio drugima, sa malo vise stila i takta naravno...
 

Back
Top