Prikupljanje potpisa za zabranu SRS

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nevernik u to:
G17 plus počeće sutra u minut do 12 sati prikupljanje potpisa građana Srbije za inicijativu za zabranu SRS. U duhu Svetskog prvenstva G17 plus svoju akciju nazvala je "Crveni karton za crnu stranku"

OVOM CU SE RADO ODAZVATI!


Доживеће дебакл као и свака друга акција за прикупљање потписа коју су организовали. :)
Смешни су. :)
 
Трт ! Трт ! Трт !

Прц ! Прц ! Прц !

Да, да, да... сад' ће да забране странку са највећим бројем присталица... једино можете да изазовете неке ексцесе и гнев њихових присталица... а можда је то и циљ - јер Г17* под нормалним околностима нових избора неће ни присмрдети Парламенту Србије.
 
Шифрована "странка" односно мала интересна скупина звана Г 17+, губи живце, избори се примичу, а они су свесни да немају никакве шансе да уђу у парламент, једино да се накалеме ДС-у или ДСС-у па се тако некако и провуку, међутим изгледа да их нико неће.
Има ту још један веома озбиљан проблем по ову дружину, са губитком позиција почеће да
пљуште и озбиљне кривичне пријаве. Јуче је СРС поднела кривичну пријаву против министра финансија Млађана Динкића због сумње да је 2001. године, док је био гувернер НБЈ, склопио штетан уговор са Бе 92 и тако оштетио државу за 6,6 милиона евра...
 
Prosto je neverovatno kako se mirno gleda na ovo sto radi (sto rece Strela:) ova sifrovana druzina!
Kao da ce Radikali u gradovim gde se navodono sakupljaju potpisi, sedeti skrstenih ruku, odnosno njihovi clanovi i simpatizeri!
Druzina koja drzi sve finansije ove zemlje u svojim sapama, ionako iritira gradjane, pa joj i to malo.
Pa, sto Dinkic i druzina ne sakupljaju potpise, nego angazuju tudju decu (za novac) da to cine, i da na sebe privuku bes ne samo Radikala, nego svih onih kojima nije pravo sto se trazi zabrana SRPSKE stranke usred Srbije, zbog ministarke ciji je brat bio ustasha, sto ona nikad nije ni demantovala?
Puna je Srbija izbeglica iz Hrvatske, koji su zaslugom "Zengi" proterane, dok su mnogi svoje kosti ostavili sto znano sto neznano gde u lijepoj njihovoj!
Sta je Srbija docekala, to na svetu nema
Ali, to je sve farsa ove nesrecne druzine, jer, znaju da mogu da pljnu Radikalima pod prozor, i to samo ako ih ovi ne vide. Inace se provesti kao sto se proveo juce onaj multimilioner D.Djilas kad ga poterala Natasa Jovanovic ispred Skupshtine:)
 
je l' izneo krasić neke dokaze da je brat ivane dulić marković bio u zengama?
nije.a i da jeste,to nema nikakve veze sa njom.
prestanite da lažete...mnogo ste jadni.
elem,naravno da imaju pravo da skupljaju potpise za zabranu srs-a,a ako radikali budu pravili incidente samo će potvrditi opravdanost inicijative za zabranu...a pošto je poznato kakvi su im simpatizeri i rukovodstvo ne bih se iznenadio da naprave neku glupost.

zabrana SRPSKE stranke usred Srbije

srs je stranka koja je nanela mnogo zla srbiji,kao deo crveno-crne koalicije.
to što ima ‚‚srpska" u imenu,nipošto je ne čini srpskom,štaviše rekao bih da je to najustaškija stranka u srbiji. u ideološkom smislu,naravno...
 
Мораћу и на овој теми мало да "певам",
делић из ГОВЕДИНЕ - БГД СИНДИКАТА:
.............................................................

Veselim bankarima s elektricnim gitarama,
Sto valjaju sve: PTT, cementare...
A bog te pita gde su sve te pare nestale!!!

Ref.
Ajmo svi zajedno kao psi da lajemo
AV AV AV AV AV AV AV AV AV AV AV
Ajmo svi zajedno funjare da karamo
UNGH UNGH UNGH UNGH UNGH UNGH UNGH UNGH UNGH UNGH
Ajmo svi zajedno pijani da slavimo
HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA
.....................................................................................................
 
stranka srpskih radikala ima podrsku oko milion gradjana sa pravom glasa,od registrovanih 6 miliona glasaca.sto,ukoliko poznajete elementarnu matematiku iznosi nesto manje od 15% ukupnog broja stanovnika sa pravom glasa.niposto to nije ogromna vecina ili "ceo narod"kao sto to neki ostrasceni clanovi te partije pokusavaju da prikazu. Za ostalih 5 miliona gradjana su srpski radikali opasnost koja ih neminovno vodi u propast.
 
eIvin:
je l' izneo krasić neke dokaze da je brat ivane dulić marković bio u zengama?
nije.a i da jeste,to nema nikakve veze sa njom.
prestanite da lažete...mnogo ste jadni.
elem,naravno da imaju pravo da skupljaju potpise za zabranu srs-a,a ako radikali budu pravili incidente samo će potvrditi opravdanost inicijative za zabranu...a pošto je poznato kakvi su im simpatizeri i rukovodstvo ne bih se iznenadio da naprave neku glupost.



srs je stranka koja je nanela mnogo zla srbiji,kao deo crveno-crne koalicije.
to što ima ‚‚srpska" u imenu,nipošto je ne čini srpskom,štaviše rekao bih da je to najustaškija stranka u srbiji. u ideološkom smislu,naravno...
Pa, da li je ministarka demantovala?
Nikada i nigde!
Svakako da Krasic ima dokaze, i pokazace ih tamo gde treba, nece tebi a ni meni (meni i ne treba, ja mu verujem)!
Jos nesto, narod je vise gladan nego sit, Dinkic (kompozitor i svirac turbo-folk muzike) je sinonim svega otetog na njihov racun, bojim se da ce oni pre krenuti u "akciju"!
Izbeglice, otpusteni s posla, bivsi radnici pozatvaranih banaka........ma ima toga taman koliko treba, da se Radikali uopste ne mesaju.
 
Plava Bilja:
Pa, da li je ministarka demantovala?
Nikada i nigde!
Svakako da Krasic ima dokaze, i pokazace ih tamo gde treba, nece tebi a ni meni (meni i ne treba, ja mu verujem)!
Jos nesto, narod je vise gladan nego sit, Dinkic (kompozitor i svirac turbo-folk muzike) je sinonim svega otetog na njihov racun, bojim se da ce oni pre krenuti u "akciju"!
Izbeglice, otpusteni s posla, bivsi radnici pozatvaranih banaka........ma ima toga taman koliko treba, da se Radikali uopste ne mesaju.
i sta kao radikali ce da vrate izbeglice kucama,otpustenima ce naci posao....??..da nije prethodnog sistema anarhije i pljacke u kojem su i oni uchestvovali,nichega od toga ne bi ni bilo..to su samo posledice..uzroci se znaju..svaki probelm koji srbija sada ima-od teritorijalnih,preko ekonomskih,socijlnih..ima svoj uzrok u bivsem rezimu,chija su radikali bili rezervna poluga..i takvi ljudi ce da mi sad kao poprave stvari?!..ne znam samo kojim planom,programom?
 
Izbeglice misle da su ih "Zenge" proterale sa svojih ognjista, pa im teshko da gledaju ministarku, buduceg vice-premijera, valjda na to imaju pravo, ili im i to uskracujesh?
Nego da predjemo na neke prakticne stvari, recimo, koliko potpisa ocekujete da cete dobiti?
Dobro, znam za NVO, cediste, DS, uposlene na B92 (sa sve daljom i blizom rodbinom) ministarku Dulic-Markovic sa bratom........mislim na gradjane?
Koja su tvoja saznaja, odnosno, koliko potipisa treba, pa da bi "peticija" bila validna?
 
ne znam zasto bi gospodja dulic uopste demantovala nesto tako prostacki,prozaicno i uvredljivo,kao sto je primitivni napad prostacine iz radikalne stranke.
gospodin prostacina nije,iako su radikali prethodnih dana to obecavali,izneo dokaze o svojim tvrdnjama,sto jos jednom dokazuje sovinizam poslanika krasica i njegovih stranackih drugova.vec par dana radikali izmisljaju nove afere,nastojeci da fasizam sa govornice narodne skupstine prekrije prasina.
 
Plava Bilja:
Pa, da li je ministarka demantovala?
Nikada i nigde!
Svakako da Krasic ima dokaze, i pokazace ih tamo gde treba, nece tebi a ni meni (meni i ne treba, ja mu verujem)!
.

nema nikakve potrebe da demantuje gluposti krasiča.a da on ima dokaze za tako nešto davno bi ih izneo.
sve da joj je brat bio u zengama(a ubeđen sam da nije),ne vidim kakve to veze ima sa njom i zašto je to relevantno za skupštinsku raspravu.
 
bex:
Plava Bilja:
Izbeglice misle da su ih "Zenge" proterale sa svojih ognjista, pa im teshko da gledaju ministarku, buduceg vice-premijera, valjda na to imaju pravo, ili im i to uskracujesh?
poslanik karasic NIJE izneo dokaze za te tvrdnje,te prema tome dobronameran covek moze veoma lako shvatiti sta je ustvari bila namera tog prostaka.

А какав бисте доказ желели? Можда његову слику са србосјеком?
ИДМ није ни демнатовала тај навод, зато што је он опште познат свима који иоле ближе познају њену усташку фамилију.
 
eIvin:
nema nikakve potrebe da demantuje gluposti krasiča.a da on ima dokaze za tako nešto davno bi ih izneo.
sve da joj je brat bio u zengama(a ubeđen sam da nije),ne vidim kakve to veze ima sa njom i zašto je to relevantno za skupštinsku raspravu.


Ма јасно, доведите Невенку Туђман за премијера. Мислим, какве везе има, а?
 
bex:
ne znam zasto bi gospodja dulic uopste demantovala nesto tako prostacki,prozaicno i uvredljivo,kao sto je primitivni napad prostacine iz radikalne stranke.
gospodin prostacina nije,iako su radikali prethodnih dana to obecavali,izneo dokaze o svojim tvrdnjama,sto jos jednom dokazuje sovinizam poslanika krasica i njegovih stranackih drugova.vec par dana radikali izmisljaju nove afere,nastojeci da fasizam sa govornice narodne skupstine prekrije prasina.
Da, sestra jednog "Zenge" je gospodja, a Srbin koji samo ukaze na tu cinjenicu je protacina.
Pa, eto, potpisujte, pa mozda vam sve "Zenge" na dostojan nacin zahvale, i njihove gospodje sestre, majke, kceri.
Vidis, ja ne bih potpisala nista slicno ( ni za jednu stranku u Srbiji) , ali, ja nisam gospodja, ja sam prostakusha 8-)
 
"Krugovalna postaja Beograd,
dajemo vjesti. Ministar vanjskih dela dr. Ante Pavelic odlucno trazi izvinjenje od pripadnika Srpske radikalne Stranke koji su jucer u Srpskom Saboru uvrjedili duznosnicu Srspke vlade nazvavsi je ustasom. Dr. Pavelic odlucno demantira da postoje ustase u Srpskoj vladi.
Vesti iz inozemstva..."

:)
 
untouchable:
Ма јасно, доведите Невенку Туђман за премијера. Мислим, какве везе има, а?
ivana dulić je rođena u srbiji,ceo život je živela u srbiji,i jedan je od najboljih ministara u vladi.po ocenama eu.
meni je to sasvim dovoljno.prošla su vremena kada je srs mogao da prebrojava krvna zrnca i da diskvalifikuje ljude na osnovu nacionalne pripadnosti...i nikada više se neće vratiti.deal with it.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top