Prikupljanje potpisa za zabranu SRS

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
bex:
opet ponavljam da gospodja dulic nije nista ucinila da zasluzi onakvo prostacko i primitivno vredjanje sa skupstinske govornice,od strane onog neotesanog prostaka. jedini kriterujm mora biti STRUCNOST,strucnost i samo strucnost. sve ostalo je potpuno nebitno. na polju strucnosti se gospodja dulic pokazala veoma uspesno. i naravno to nekome sad smeta.ne sme srbija videti ako neko dobro radi svoj posao.mora se nastaviti neometana pljacka. shvatices to mozda jednog dana

Ona je napravila gresku, sto nije pod uslovom da joj je brat bio u zengama, osudila sto je to bio, dala pohvalu srpskom narodu i osudla hrvatske zlocine. Ona je sve to precutala, namerno ili iz politicke nesposobnosti i odlucila se da napoada sa svojim u narodu prilicno omrazenim partijskim kolegama, vecinsku Srbiju. Jako lose, to joj je gresga za koju treba da snosi posledicu.
Afera se stvorila, a umesto da se ona izvini zamisli, sada njene kolege traze ukidanje najpopularnije polkiticke stranke u Srbiji.
 
bex:
opet ponavljam da gospodja dulic nije nista ucinila da zasluzi onakvo prostacko i primitivno vredjanje sa skupstinske govornice,od strane onog neotesanog prostaka. jedini kriterujm mora biti STRUCNOST,strucnost i samo strucnost. sve ostalo je potpuno nebitno. na polju strucnosti se gospodja dulic pokazala veoma uspesno. i naravno to nekome sad smeta.ne sme srbija videti ako neko dobro radi svoj posao.mora se nastaviti neometana pljacka. shvatices to mozda jednog dana

А какву то стручност има ИДМ е да би била подпредседник Владе Србије, какво то дипломатско и државничко искуство - па није посао вицепремијера да подмеће генетски модификовану соју и организује борбу против птичјег грипа.....о чему ви то овде причате БЕКС ?
 
Strela:
А шта је са увозом генетски модификоване сојине сачме? Јел' и то спада у стручност?
takodje podmetacina iz istih krugova,koji pune svoje dzepove dok se mi raspravljamo ko je bolji,jal tadic,jal radikali. draga gospodjice,pa sve je to predstava za mase. predstava za naivne dok neko radi iza ledja. pricajmo o monarhiji dok se ne odradi jedna privatizacija i dok SVI ne budu namireni. onda cemo malo da pricamo o radikalskom prostakluku. onda o pracenju gradjana i licnoj karti. o svemu ce se ovde pricati osim o onome sto nadam se,interesuje gotovo sve nas :kad ce se bolje ziveti?
zar mislite da ce bilo koji sposoban strucnjak u ovoj zemlji ikada prihvatiti da se lati nekog ozbiljnijeg posla,ako zna da ce ga razvlaciti po blatu,prasini i izmisljati svakojake gluposti tabloidskog tipa o njemu i njegovoj porodici? sumnjam
 
Alekasandar2:
Ona je napravila gresku, sto nije pod uslovom da joj je brat bio u zengama, osudila sto je to bio, dala pohvalu srpskom narodu i osudla hrvatske zlocine. Ona je sve to precutala, namerno ili iz politicke nesposobnosti i odlucila se da napoada sa svojim u narodu prilicno omrazenim partijskim kolegama, vecinsku Srbiju. Jako lose, to joj je gresga za koju treba da snosi posledicu.
Afera se stvorila, a umesto da se ona izvini zamisli, sada njene kolege traze ukidanje najpopularnije polkiticke stranke u Srbiji.
sta da uradi? da pohvali srpske a da kritikuje hrvatske zlocine? ne razumem sta zelite da kazete. gospodja dulic radi svoj posao,nije ona zaduzena da se izjasnjava o svojoj porodici nikome pa ni javnosti. to je njena privatna stvar. nama mora jedino biti bitno kako ona obavlja svoj posao. jedino to.
ne mogu da verujem da sada neko misli da gospodja dulic treba da se izvini sto je omalovazavana i vredjana na nacionalnoj osnovi? pa ljudi! kud ce vam dusa?kako mozete biti tako zlobni? zar nemate saosecanja prema necijoj patnji?
 
Strela:
А шта је са увозом генетски модификоване сојине сачме? Јел' и то спада у стручност?

Па изгледа да је "стручност" и то што је хиљаде хектара Војвођанске земље продала тј.издала у закуп на 99 година фирми Туђмановог сина и Месићеве ћерка - усташама, који су постали власници Фрикома и Дијаманта и који су чак упали бесправно у просторије за складиште речне луке на пристаништу у Београду - ма жена "доктор наука" !
 
Па ја не видим шта су радикали урадили лоше у томе што су коначно рекли ко је она. Ако се сећате, тако је исто било и са Кори Удовички. Покрећем петицију за забрану Г17+. Ко је за?
 
eremita:
Па изгледа да је "стручност" и то што је хиљаде хектара Војвођанске земље продала тј.издала у закуп на 99 година фирми Туђмановог сина и Месићеве ћерка - усташама, који су постали власници Фрикома и Дијаманта и који су чак упали бесправно у просторије за складиште речне луке на пристаништу у Београду - ма жена "доктор наука" !

ne znam odakle vam uopste te dezinformacije.ako zaista verujete u ovo sto ste napisali,onda vam zelim svu srecu u zivotu. zaista ce vam,sa takvim stavom i takvim nacinom percepcije cinjenica trebati
 
bex:
sta da uradi? da pohvali srpske a da kritikuje hrvatske zlocine? ne razumem sta zelite da kazete. gospodja dulic radi svoj posao,nije ona zaduzena da se izjasnjava o svojoj porodici nikome pa ni javnosti. to je njena privatna stvar. nama mora jedino biti bitno kako ona obavlja svoj posao. jedino to.
ne mogu da verujem da sada neko misli da gospodja dulic treba da se izvini sto je omalovazavana i vredjana na nacionalnoj osnovi? pa ljudi! kud ce vam dusa?kako mozete biti tako zlobni? zar nemate saosecanja prema necijoj patnji?

ja sam napisao :Ona je napravila gresku, sto nije pod uslovom da joj je brat bio u zengama, osudila sto je to bio, dala pohvalu srpskom narodu i osudla hrvatske zlocine.

Zasto si ti napisao "pohvali Srpske zlocine" Ko je napisao "Srpske zlocine"? Tebi se nesto podsvesno prividja?
Zasto smatras kada sam napisao "Srpski narod" odmah da su tu zlocini?
 
Alekasandar2:
ja sam napisao :Ona je napravila gresku, sto nije pod uslovom da joj je brat bio u zengama, osudila sto je to bio, dala pohvalu srpskom narodu i osudla hrvatske zlocine.

Zasto si ti napisao "pohvali Srpske zlocine" Ko je napisao "Srpske zlocine"? Tebi se nesto podsvesno prividja?
Zasto smatras kada sam napisao "Srpski narod" odmah da su tu zlocini?

ne znam zasto uopste sada raspravljamo o notornoj gluposti i izmisljotini koju je izvalio jedan prostak u narodnoj skupstini. nije dao dokaze za svoje tvrdnje,sto znaci da je lagao.to je uostalom i praksa SRS-a, i to ne treba nikoga da cudi.
 
eremita:
Па изгледа да је "стручност" и то што је хиљаде хектара Војвођанске земље продала тј.издала у закуп на 99 година фирми Туђмановог сина и Месићеве ћерка - усташама, који су постали власници Фрикома и Дијаманта и који су чак упали бесправно у просторије за складиште речне луке на пристаништу у Београду - ма жена "доктор наука" !

eremita,ko je ministar za privredu i privatizaciju?iz koje je on stranke?
 
Па чекај мало сада Бех. Ти сада вређаш посланика СРС. Није ли то сада говор мржње? Да ли је то истина или не треба да се утврди. Док се то не утврди, нема приче о томе. До тада је истина.
 
no_problem:
Па чекај мало сада Бех. Ти сада вређаш посланика СРС. Није ли то сада говор мржње? Да ли је то истина или не треба да се утврди. Док се то не утврди, нема приче о томе. До тада је истина.

:lol:

je l' to neko novo pravilo ‚‚svako je kriv dok se ne dokaže suprotno"? :lol:
genije...
 
no_problem:
Па чекај мало сада Бех. Ти сада вређаш посланика СРС. Није ли то сада говор мржње? Да ли је то истина или не треба да се утврди. Док се то не утврди, нема приче о томе. До тада је истина.
mladi covece. svako je NEVIN dok se ne dokaze suprotno. teret dokazivanja je UVEK na onome ko tuzi,odn.na onome ko iznosi optuzbe. a sad,molicu vas lepo,knjigu u sake,procitajte nesto o prezumpciji nevinosti na internetu,nije lose malo vise znati.
 
bex:
takodje podmetacina iz istih krugova,koji pune svoje dzepove dok se mi raspravljamo ko je bolji,jal tadic,jal radikali. draga gospodjice,pa sve je to predstava za mase. predstava za naivne dok neko radi iza ledja. pricajmo o monarhiji dok se ne odradi jedna privatizacija i dok SVI ne budu namireni. onda cemo malo da pricamo o radikalskom prostakluku. onda o pracenju gradjana i licnoj karti. o svemu ce se ovde pricati osim o onome sto nadam se,interesuje gotovo sve nas :kad ce se bolje ziveti?
zar mislite da ce bilo koji sposoban strucnjak u ovoj zemlji ikada prihvatiti da se lati nekog ozbiljnijeg posla,ako zna da ce ga razvlaciti po blatu,prasini i izmisljati svakojake gluposti tabloidskog tipa o njemu i njegovoj porodici? sumnjam

http://arhiva.glas-javnosti.co.yu/arhiva/2004/03/08/srpski/P04030702.shtml
Изволите уверите се сами, ако вам је Гугл и Глас јавности таблоид, онда немамо о чему да причамо...
 
Kaa:
...protivnik sam zabrane bilo cega...Radikale ne volim - ali smatram da ce ovakva akcija imati samo kontra-efekat...Radije bih da ih pustim da se sami ukopaju- tocak vremena ce ih zgaziti...
Upravo tako,cak i kako se tvrdi da prema svim istrazivanjima SRS ako sutra budu izbori moze cak i da fomira vladu,neka se to i dogodi ali videcu njihove simpatizere kada budu osetili na svojoj kozi vlast SRS kako ce da placu i da se pitaju gde im je bila pamet,narocito ce mi biti simpaticni ovi sa foruma.Ali posle fu..k no remorse.
 
Strela:
http://arhiva.glas-javnosti.co.yu/arhiva/2004/03/08/srpski/P04030702.shtml
Изволите уверите се сами, ако вам је Гугл и Глас јавности таблоид, онда немамо о чему да причамо...

Ivana Dulić-Marković, ministarka poljoprivrede iz G17 plus, direktorka bivšeg Saveznog zavoda za genetičke resurse "okrivljuje" se zato što je genetski modifikovana sojina sačma u lancu ishrane u Srbiji. Kaže se, da je navodno njenom zaslugom u Srbiju u jednom mahu ušlo 20.000, a u drugom 200.000 tona genetski modifikovane sojine sačme. Njeno ime vezuje se i za američku kompaniju "Monsanto" , poznatu po tome što je vlasnik većine genetski modifikovanog semena, koje navodno pokušava da "ubaci u oranice evropskog kontinenta

uvazena gospodjice,sledeci put pazljivije procitajte ono sto iznosite kao "nesumnjiv dokaz". vas nesumnjiv dokaz,koji ste sa toliko pompe prezentovali predstavlja ustvari podmetacinu i jos jednu u nizu bezbrojnih lazi i pausalnih i nicim dokazanih optuzbi clanova SRS na racun njihovih politickih protivnika. obratite paznju na boldovano u tekstu iznad. za mene nekakvo "saopstenje" SRS-a nije nikakav aksiom u koji cu bespogovorno verovati
sve navodno,"okrivljuje",pa opet navodno.ja sam mislio da cete pokazati neku ozbilniju informaciju a vi se zavitlavate.ta man'te me
 
no_problem:
Е, а шта мислите да ми радикали почнемо а прикупљањем потписа за забрану ЛДП и Г17+? То би био добар потез. Шта мислите?

То би било неозбиљно за једну велику озбиљну странку каква је СРС, биће они кажњени на изборима, неуласком у парламент. Али, ако буду наставили са овим
свињаријама и петицијама, свашта је могуће...
 
I Ivana Dulić-Marković, ministarka poljoprivrede iz G17 plus, direktorka bivšeg Saveznog zavoda za genetičke resurse "okrivljuje" se zato što je genetski modifikovana sojina sačma u lancu ishrane u Srbiji. Kaže se, da je navodno njenom zaslugom u Srbiju u jednom mahu ušlo 20.000, a u drugom 200.000 tona genetski modifikovane sojine sačme. Njeno ime vezuje se i za američku kompaniju "Monsanto" , poznatu po tome što je vlasnik većine genetski modifikovanog semena, koje navodno pokušava da "ubaci u oranice evropskog kontinenta".

...znate li vi uopste sta ovo znaci...a hocete u EU :)
 
Andreavk:
I Ivana Dulić-Marković, ministarka poljoprivrede iz G17 plus, direktorka bivšeg Saveznog zavoda za genetičke resurse "okrivljuje" se zato što je genetski modifikovana sojina sačma u lancu ishrane u Srbiji. Kaže se, da je navodno njenom zaslugom u Srbiju u jednom mahu ušlo 20.000, a u drugom 200.000 tona genetski modifikovane sojine sačme. Njeno ime vezuje se i za američku kompaniju "Monsanto" , poznatu po tome što je vlasnik većine genetski modifikovanog semena, koje navodno pokušava da "ubaci u oranice evropskog kontinenta".

...znate li vi uopste sta ovo znaci...a hocete u EU :)

ovaj tekst i tzv."dokaz"je obicna izmisljotina i budalastina.
 
eIvin:
eremita,ko je ministar za privredu i privatizaciju?iz koje je on stranke?

Елвине, лично је ИДМ на тв-у причала о "оправданости" продаје Дијаманта и Фрикома и давања ЗЕМЉЕ У ЗАКУП на 99 година, као што је лично ИДМ причала, ја слуш'о и глед'о О ОПРАВДАНОСТИ УПОТРЕБЕ ГЕНЕТСКИ МОДИФИКОВАНЕ ХРАНЕ оправдавајући то речима да НИЈЕ ДОКАЗАНО ДА ТАКВА ХРАНА ШКОДИ... да би сад пре извесног времена опет лично она организовала уништавање засада са генетски модификованим семеном.... мислим... жена је стручњак, само да се договоримо ЧЕГА ЈЕ СТРУЧЊАК !
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top