Sta radis taj covek ?osim sto se slika...?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Plava Bilja:
Jeste, kad su ga SVI podrzali, pa cak mu i DSS dala podrsku.
Toma SAM protiv SVIH, pa zamalo.......ali, ima vremena 8-)
Tu smo mi, NOVI, tek cemo Tomi dati glas :lol:


Pa šta će radikalima podrška ostalih stranaka kad statistike govore da imamju preko 40% pristaša u biračkom telu srbije!? I kad je imao i on sam 70% pred sam drugi krug predsedničkih izbora?
:lol:
 
Plava Bilja:
Jeste, kad su ga SVI podrzali, pa cak mu i DSS dala podrsku.
Toma SAM protiv SVIH, pa zamalo.......ali, ima vremena 8-)
Tu smo mi, NOVI, tek cemo Tomi dati glas :lol:


А како би иначе и сви видели колико је глуп и смешан да није добио функцију председника. Па сад може од јутра до сутра да иде по кабинету онако стиснуте браде. Ово је најбоље што досовске партије имају да понуде и одлично је што је то Србија имала прилику да види. То осигурава мирну власт Радикала у наредној деценији.
 
Mae:
Pa šta će radikalima podrška ostalih stranaka kad statistike govore da imamju preko 40% pristaša u biračkom telu srbije!? I kad je imao i on sam 70% pred sam drugi krug predsedničkih izbora?
:lol:

Мае, девојчице, знаш ли ти кад је била 2004. година а која је година данас? И колико је порасла попуарност Радикала од тада до данас?
Хвала РеТардићу, за све што чини за СРС! :)
 
untouchable:
Мае, девојчице, знаш ли ти кад је била 2004. година а која је година данас? И колико је порасла попуарност Радикала од тада до данас?
Хвала РеТардићу, за све што чини за СРС! :)


Antačbl, sada 2006. a ja pominjem samo ono što radikali tvrde! Dakle, Toma je tada, pred predsedničke izbore tvrdio da ima 70% glasova na svojoj strani- izbore je izgubio! Kakve veze ima koja je godina sada- ovo je samo primer njegove procene i situaciji izbora! E, ako je tada cenio tako- za koliko da umanjim njihovi+u sadašnju prognozu da bi 2006. na vanrednim izborima imali 40%!?
 
Mae:
Antačbl, sada 2006. a ja pominjem samo ono što radikali tvrde! Dakle, Toma je tada, pred predsedničke izbore tvrdio da ima 70% glasova na svojoj strani- izbore je izgubio! Kakve veze ima koja je godina sada- ovo je samo primer njegove procene i situaciji izbora! E, ako je tada cenio tako- za koliko da umanjim njihovi+u sadašnju prognozu da bi 2006. na vanrednim izborima imali 40%!?


Тома тврдио да има 70%?
Е па мислим, стварно...

Дете, иди ради нешто друго.
 
Plava Bilja:
Mene ne 8-)
Na jednoj strani Toma,na drugoj Tadic, NVO, B92 (sa sve Soroshem) Cedica, Micicka, Dulic-Markovic (sa sve bratom "Zengom") Svilanovic.......Solana, Petersen........mrzi me vishe da nabrajam, sve osvedoceni srbomrci i duse prodane 8-)


na jednoj strani toma a na drugoj narod koji nije glasao za njega pa po tvojoj logici zato oni 'mrze sami sebe'....interesantno :lol: :lol: :lol:
 
taja:
na jednoj strani toma a na drugoj narod koji nije glasao za njega pa po tvojoj logici zato oni 'mrze sami sebe'....interesantno :lol: :lol: :lol:

Народ је гласао и за Милошевића, па шта. Битна је садашњост а у садашњости стање је такво да би Радикали, да се сутра одрже избори, лагано освојили власт.
А после тога ништа неће бити као што је било. Мислите о томе. :)
 
Nexus 6:
kako bi osvojili vlast kad nemaju preko 50%?

Ево га још један који нема благе везе с политиком...

По садашњем изборном систему, а због преливања гласова партија које не ушу у парламент, није ни потребно да имају преко 50% већ неки проценат мање. А ту је и СПС ако баш буде толико недостајло...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top