Da li je neko od Vas napravio sam pare?

Ja sam sebi mnogo promenio zivot ali ne mogu da kazem da sam "napravio pare".Pretpostavljam da mislis na mnogo para ,kamione ,avio... Poceo sam sa mnogo volje i 15 dinara u dzepu. Rano sam ukapirao da svako ko je otvorio nesto ,a ja radio kod njega , je otvorio da njemu bude dobro a ne meni. E to kad prelomis onda si spreman da radis i danju i nocu i naucis sto vise stvari da radis pa bilio zanatstvo, trgovina ili sta ti vec lezi...Kad krenes da radis nesto za sebe pocinju i oci da ti se otvaraju gde ,sta i kako moze . Recept da se naprave pare ne postoji .Savet je - radi na sebi!
 
Nisam bitan ja vec pristup. Znaci bavim se zanatstvom ali nije u tome zbun. U svakoj delatnosti ima uspesnih .Neko je uspesan frizer ,maser, mehanicar ,farbar,mesar...Nikako nesmes da gleds drugog i kazes njemu je lako ...Gledas sebe i gradis sebe. Alat i oporema nikad nisu skupi ako znas zasto si ih kupio. To mogu da budu makaze i skalpel, a moze da bude i automatski extruder za plastiku. krenii u nesto i neokreci se !
 
Ja sam zaradjivao i to da vam kazem dobru djuntu.Sa 9 godina cale mi kupio neki stampac u boji inace sad imam 13.I ja stampao neke slike iz kantera,warcrafta nalazio po internetu skidao ih.KAnter je bio 50 din jer je to tada bila popularna igirca(i sada je),WC je bio ja mislim 40 ili 30 ne mogu da se setim i ova ostala sranja sa interneta oko 20-30 din.I ja dosao u skolu prvi dan zezao se nisam ni znao kazem aj ko ovo hoce da kupi za 50 dinara?I javi se Anta(moj dobar drug) oce da kupi kanter i ja aj krenuo da stampam i zaradjivao sam po 200-300 neki put i po 400 din na dan :P
 

Back
Top