Заштитници Зорана Ђинђића

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

untouchable

Ističe se
Banovan
Poruka
2.748
Оптужени члан "земунског клана" Душан Крсмановић јуче је први пут проговорио у Специјалном суду. Интересантно, овај догађај је прошао незапажен на Б92 и сличним медијима који иначе ажурно објављују сведочења разноразних сведока сарадника. Можда има везе са тиме о чему је Крсмановић причао?
Поред тога што је признао низ кривичних дела, изјавио је и следеће:

"Спасојевићу се ништа није могло одбити. Ко би одбио наређење, био би мртав. Причало се да ради за државу и да обезбеђује политичаре. Тако је мене и Вукојевића крајем 2000. године одвео у седиште Демократске странке да бисмо радили на обезбеђењу Зорана Ђинђића. Колико се сећам, он тада још није био премијер" - рекао је Крсмановић.
 
a ovim si tacno hteo da kazes...?
Znas ako ja sad tebi ispricam kako je meni tata Dzoni Dep, i kako sam ja prvih pet godina svog zivota zivela na Veneri, hoces ti meni da poverujes?


Alo, taj na koga se ti pozivas je kriminalac, lopov i ko zna sta jos?
Ako mu nije bio problem da ubija ljude, sto mu je problem da po sluzbenom zadatku, pa makar i pod zakletvom,blati Zorana?A mrtva usta ne govore..
Sad ce o Zoranu da prica i ispira usta jedan kriminalac, sa kojim pravom?
To je nemoralno totalno...

A i dzabe vise pricate o njemu, oni koji su ga voleli vole ga i dalje i sledice to sto je on ostavio, bez obzira sta luda usta pricala o njemu.
Oni koji ga ne vole, nikada ga nece voleti i uvek ce ga napadati...
Ispricano je vec sve o tome...
 
Занимљиво је колико су се иначе на таква сведочења позивали неки, посебно ако су се у сведочењима помињали Коштуница, Човић, Веља...
Онда се могло веровати криминалцима, рецимо Ћумету, Вуку...
 
Да није и реч криминалаца, тачније речено оптужених за нека кривична дела битна, на суђењима и у судницама оптужени никад не би добијали реч. Међутим и код нас и у свету је пракса да оптужени имају реч, а на пороти и судији је да процени веродостојност исказа.
 
untouchable:
Па добро, да ли је могуће, после свега, да неко негира постојање блиских веза врха демократске странке и земунског клана?

Демократе не само да поред евидентних и очигледних доказа негирају везе са земунским кланом, већ те везе приписују другима, по највише СРС. Међутим, правда је спора, али достижна, а ко с ђаволом тикве сади о главу му се лупају.
 
ne bi me čudilo da je krsmanović u dilu sa sadašnjom vladom.

a o čemu je jočić pričao sa legijom na veče njegove predaje?

i zanimljivo je da opet imamo kriminalne obračune na ulicama beograda...a to ne potresa mnogo sadašnju autističnu vlast,čovek može iz toga svašta da zaključi.
mnogo su mutni...
 
ЗОРАН ЂИНИЂИЋ ЈЕ БИО КРАЉ
ДАО ЈЕ ЖИВОТ ЗА ОТАЏБИНУ И ЗА СВОЈУ ПОРОДИЦУ
ТО НИ РАДИКАЛИ НИ НИКО ДРУГИ НИЈЕ

НЕК МУ ЈЕ ВЕЧНА СЛАВА И ПОШТОВАЊЕ

ЈА ЋУ ЊЕГОВУ СЛИКУ УВЕК ДА ЧУВАМ
А ШТО СЕ ТИЧЕ МАФИЈЕ, ДА ЈЕ РАДИО У ЊЕНУ КОРИСТ НЕБИ ГА УБИЛИ
А СВИ СУ СА МАФИЈОМ ИМАЛИ ВЕЗЕ У СРБИЈИ ЈЕР МАФИЈА ЊОМЕ ВЛАДА

ЗОРАНЕ НЕК ТИ ЈЕ ВЕЧНА СЛАВА
 

Prilozi

  • 416191_10-3.jpg
    416191_10-3.jpg
    28 KB · Pregleda: 5
  • vikend1_1.jpg
    vikend1_1.jpg
    13,1 KB · Pregleda: 4
ma svi ti krimosi i mafijashi,su,kao sto je dobro poznato imali db karte...napravila ih je sluzba devedesetih.ko im je omoguchio da steknu toliku moch uopste,nego tadasnja sluzba bezbednosti i garnitura...da ih nije djindjic napravio?!
da,zlikovci su ubili djindjica...pitam se zasto su ga ubili,ako vam je vec teorija da su bili pajtosi?
 
Alekasandar2:
Demokrate, paranoja je iz raja izala, zar ne?

Teorija zevere, kako uzivate o tome! Ceo svet se urotio protiv Djindjica, sve partije, svi vas mrze, a vi jedini ispravni.

ne znam,stranka kojoj ti pripadaš je ekspert na tom polju,you tell us... :D


Kod:
Povodom uskracivanja viza za ulazak u SRJ jednom broju profesora iz inostranstva (medju kojima je bio i jedan dobitnik Nobelove nagrade), koji su trebali da ucestvuju u radu Alternativne beogradske
akademske mreze, Seselj je rekao da je rec o "agentima CIA koji su planirali da se bave subverzivnim delatnostima".
-- Beta, 12. januar 1999.

Aleksandar2:
Od Djindjica stvarate misticnog heroja, kao Franko od Hose-Antonija (Samo sto Hose-Antonio je bio patriota)


pa ti si fasciniran španskim fašistima...kako simptomatično.
 
eIvin:
Kod:
Povodom uskracivanja viza za ulazak u SRJ jednom broju profesora iz inostranstva (medju kojima je bio i jedan dobitnik Nobelove nagrade), koji su trebali da ucestvuju u radu Alternativne beogradske
akademske mreze, Seselj je rekao da je rec o "agentima CIA koji su planirali da se bave subverzivnim delatnostima".
-- Beta, 12. januar 1999.




.
yebote,kad se samo setim onih ludaka...pa onog nesrecnog matica....pa konferencija za stampu...pa sheshelja.... :evil:
i dalje me zanima da li su stvarno verovali u svoje priche?....ne bih iskljuchio da jesu..ipak je to poseban mentalni sklop....idiota
 
Ostavite čoveka da počiva u miru,zar nije dovoljno to što je pokušao da očisti ovu zemlju od govana koje je Milošević i njegova bagra ostavila.Možda jeste pokušao da napravi neki dil sa njima,pa ljudi, ti smradovi ološki su imali toliku moć u ovoj zemlji da nije bilo moguće da ih tek tako kratkim rezom iskoreni.Djindjić je bio hrabar,bio je inteligentan,bio je obrazovan i predivan čovek,i ja ću zauvek patiti i plakati što ga više nema,jer mi je onog dana kad je on ubijen postalo jasno da će još dugo,dugo ovom zemljom vladati bagra neotesana.
 
eIvin:
ne bi me čudilo da je krsmanović u dilu sa sadašnjom vladom.

a o čemu je jočić pričao sa legijom na veče njegove predaje?

i zanimljivo je da opet imamo kriminalne obračune na ulicama beograda...a to ne potresa mnogo sadašnju autističnu vlast,čovek može iz toga svašta da zaključi.
mnogo su mutni...

Знаш како Лорде...
Да је нека ситуација овако шта га знам, пред изборе се питам за кога ћу гласати, па ајде да се и ја питам око тога. Мислим оно да ми је чудно.
Али кад видим форумске заштитнике лика & дела...
Ја сам осмислио једно правило и то ће ми бити потпис ако одем на неки форум кои подржава потписе а да није форум ДО.

Балонџијски закон:
Количина жаљења Зорана Ђинђића обрнуто је сразмерна количини жаљења (или емпатије) за све остале Србе, осим оних за које се може доказати да су директне жртве Милошевића и режима.


Верујте ми, формула функционише.
Све што је за њих лоше, за мене је добро. И зато пошто видим да их ова влада нервира...
Мада Јочић да је способан Чедица би одавно био где треба да буде.

А сад па-па.
Иде мундијал, ман'те се сви политке!
 
Duh Sekire:
Балонџијски закон:
Количина жаљења Зорана Ђинђића обрнуто је сразмерна количини жаљења (или емпатије) за све остале Србе, осим оних за које се може доказати да су директне жртве Милошевића и режима.



10+ odlicno
 
Ако је то на мој рачун, онда треба да знаш да сам ја први говорио како сам субјективан.
Посебно немам намеру да будем објективан према Американцима и осталим непријатељима.
А балонџијски закон можеш проверити у пракси. Прво од самих балонџија који су скакали по нечијем гробу, а за друге ствари су причали како је мржња одлика слабих & слабоумних... Онда оне изјаве како Крајина није требало да постоји поводом списка злочина "Олује", па недавно један рече како би Велика Албанија била добра за развој демократских институција... Знаш, нисам ја од јуче.
Е такви пошто се ждеру због власти Коштунице...

Ћао!
 
pilgrim_kg:
a ovim si tacno hteo da kazes...?
Znas ako ja sad tebi ispricam kako je meni tata Dzoni Dep, i kako sam ja prvih pet godina svog zivota zivela na Veneri, hoces ti meni da poverujes?


:lol:

To je ona ista priča kao dok se Legija još nije bio predao! Čekalo se samo šta on da kaže!!! Sećam s ekad je jedan novinar napisao- "I šta ćemo ako se Legija preda i izjavi kako je premijera ubio Zdravko Ćolić? Hapsiti Ćolu?"
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top