ILI - ILI ....

imam 3 racunara ..od toga 1 toshiba cosmio g20(high end) i hp(laptopi) i jedan veoma solidan desktop..skoro high end...a na poslu oko 150 servera ukljucujuci IBM S390...tako da bih radije more... :p
 
Ja bih izabrala komp. Zašto? Pa kompom bih se služila svaki dan, i stalno nešto radila
po njemu, skidala muzikicu, pozadine., išla na net i tako...te sitnice mi mnogo znače
A more, šta znam, kod mene bi moglo da sačeka iduće leto.. Nekako me komp.
ispunjava svakodnevno, dok letovanje tih par dana i to je to..
 
Komp.
Letovanje je 10 dana lepog, 2 dana smaranja dok ne odeš i kad se vraćaš, i 3 meseca terapije odljubljivanja od nekog lepotana
Mada u mom slučaju, pošto imam komp a na moru sam bio pre 14 godina, mislim da je izbor previše lak...
 
Pa zavisi sta ti je potrebnije...komp je bolji u smislu da ces ga duze koristiti..ali ja npr. da prosle godine nisam otisla na letovanje bih najiskrenije prolupala...i stvarno mi je pomoglo.....
 
Imam rešenje
!!!
Kupi komp, a onda pozajmi od nekog šator, i zajebi neku drugaricu da zapalite zajedno na, recimo, Srebrno Jezero, sjajan kamp!
I još je jevtino. Samo ti klopa treba
Odeš par dana, napuniš baterije...
Ili sa dečkom/mužem, sve jedno je.
 
a025.gif
 
Zana:
Komp nemam kod kuce, a treba mi.
A na letovanju nisam bila 6 godina :(


Ma bolje komp veruj mi na rec , jbo more .... sta potrosices pare za 10 dana , a zamisli jos da te zadesi lose vreme, ovako imas komp gledas DiVX filmove u slobodno vreme , ides na net kad hoces, ne moras da ides kod drugarice , odstampas sta hoces kod svoje kuce , ubacis jedno 50 GB ekstra muzike pustis je i uzivas ceo dan , nabavis zvucnike 5x1 i budes glavna u kraju !!!
 
:lol: :lol: ne moram da pozajmljujem sator - vec ga imam.
Ali nisam u fazonu satora.
Kad kazem letovanje - mislim odlazak na more, u Grcku tacnije (volim Grcku)
Drugarice mi sve udate :(
Muza nemam.
Decko hmmmm ne znam koliko mogu na njega da se oslonim
 
NatasaNatasa:
A izvinjavam se čemu će komp da joj služi kući sem za četovanje????
Pa ne radi ona ništa privatno pa da joj treba komp kući ko nasušni hleb ... ccccccccccccc ...


Stvar je u tome sto ja mogu da radim privatno kod kuce. Ja sam sam po zanimanju graficki dizajner i radim pripremu za stamu.
A sta je sa muzikom, filmovima? Nista od toga nemam. Ni stub, ni DVD...
Chat imam na poslu. A kod kuce trenutno nemam Internet. Stara centrala, dvojnik, kablovska nema internet...
 

Back
Top