I Onda nasoj sreci....

...o pesmi Zvonka Bogdana... ili o Dinastiji?
ili mozda o tome kada neko od nas potrazi srecju sa drugim... pa o5 velika je razlika koji si od to dvoje... onaj koji je potrazio ili onaj koji je napushten....
ako si onaj koji je potrazio... onda ti je valjda ok.... svestan si svoje odluke i gurash dalje... dobro ume i da bude teshko... ako si onaj koji je napushten...onda morash da se izborimish sa svojom sujetom, a to zna da bude malo teze... neko se izbori, neko je zaboravi kad sretne drugog/gu... i zivot se nastavi...
 
PA ja imam frendicu koja je 3 godine u vezi sa tipom za koga kaze da je on njen izabranik do kraja zivota... i nakon 3 god pojavi se neko novi neko zanimljiviji u smislu samo zato sto je novi pa znate ono flert nove teme ... taj novi je znao da ona ima decka 3 god i u pocetku mu nije smetalo dok je ona naravno bila rastrzana na dve strane, bilo je tu dosta komplikacija, dugogodisnji decko je nesto naslucivao pa ljubomora uzas.... sada je hvala bogu posle malo zabavljanja ostavila tog drugog... shvatila je da je to bila samo igra i da voli svog prvog decka mnogo mnogo.... eto tako..... :o)
 
DjuraMornar:
Ne njemu draga Samanta.....kako ne "dozvoliti" sebi...? Takve stvari se jednostavno dogode,nema tu sta da se "dozvoli" ili ne dozvoli....."To ne bira pamet nego srce"....

Ma vidis da lupetam ,.....:) ne znam sreco kako jer ja nisam osoba kojka ti moze dati odogovor,..jer ja uvek razmisljam emocijama i srcem...
ja sam ostavila dugu vezu i super decka zbog
yebaca sa velikom kitom sa kojim se jos uvek ***** 8)...
izgleda da je ovo bio dobar izbor ;) :D:D:D:D:D
 
DjuraMornar:
"To ne bira pamet nego srce"....

"Sve se nado, da će ljubav proći.."

Stupanjem u brak ili ozbiljnu vezu čovek ne postaje monogamno biće. Vernost je pre stvar svesne odluke da se bude sa nekim. Normalno je da nas privlače i druge osobe, međutim to ne znači da treba tek tako otići sa prvim koji nam se svidi. Pogotovo što ozbiljna veza sa sobom nosi mnogo lepih trenutaka, mnogo dubokih osećanja. Zaljubljenost je nekada slepa, i usled monotonosti svakodnevnog života i veze čoveku može da se učini da je to to. Naravno, posle nekog vremena shvatimo da i ta osoba ima vrline i mane i da ništa nije idealno. Sve ovo ne znači da treba doživotno ostati u vezi koja ne valja. Naravno da ne. Ali svakako ne treba donositi prebrze odluke.

Uh šta napisa. Ne znam šta mi je. U svakom slučaju ovo nikako ne može da škodi. A kad ne škodi, onda to znači da sigurno koristi.

Ajd živeli! :)
 
Kako milis da u sreci ne bude neko treci, to mene zanima, i cetvrti i peti? Sreca nije sreca ako u njoj ne ucestvuje neko treci, ako mene pitas, i cetvrti i peti i sesti....Ne moze dvoje da se izoluje od ostalih momaka i devojaka ali sve mora da bude uklopljeno.Jedino ako su neki zaostali gabori onda moze da budu izolovani dvoje bez nekog treceg i cetvrtog i petog, sestog, sedmog.
 
hm
pa rekla bi da je sreca kad si snjim

drugi znaci ponovo nova sreca
pa treci isto tako

i se do jednom
kad ukapiras da to vise nije sreca niti ljubav
vec je nesto sto ti sam ne zelis

onda trazis ono pravo
srecu
ljubav
povrenje i sve ostalo zajedno
 
DjuraMornar:
I onda nasoj sreci,dodje neko neko sasvim treci.....?
Sta mislite o tome...?
Ocekivao sam da ce ti neko dati cuveni komentar "Da je to sve valjalo ne bi doslo do takve situacije"... mada bas i ne kapiram o cemu se ovde u stvari radi... Takodje dokaz da nesto ne stima je i nesigurnost da neko postoji... osim u slucaju da se radi o nekoj prostoj ljubomori... Moze tu da bude milion stvari u pitanju... nedovoljno su bili vezani... nisu se zadovoljavali i ispunjavali kako treba... ili su mozda prirodno bludni...
Negativna tema...
 
:lol: :lol: :lol: .....

Сад тек видех да се Пера убацио.
Извини,Перо, не смејем се теби, него пољани белих рада док се у даљини гасе последњи љубичасти зраци сунца и свирају виолине у позадини.....
 
To sa trecim nije cesta pojava ako je u vezi sve ok...Ali ako se ipak desi, treba dobro izvagati, razmisliti da li je taj treci samo avantura, ili nesto sto bi moglo biti vrijedno...I onda se odluciti na osnovu toga.
 

Back
Top