LAKŠE ILI TEŽE...............

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
37.316
Za muškarce:
Kakva su vaša iskustva..
Da li ste u prilici da uporedite devojku iz recimo Beograda
sa iz Novog Sada ili Subotice...
Ima li razlike u pristupu?
Kakve su to naše devojke?


Za devojke:

Koji su tipovi kultivisaniji ili lepše vaspitani odnosno iz kojih krajeva dolaze
za vas odgovarajući momci...
Kakvi su to naši momci?


ZA OBA POLA

U kolikoj meri sredina iz koje potičete i u kojoj odrastate utiče na vaše
shvatanje normalne veze...



Ideja ove teme se zasniva na prostom pitanju:

KOJU DEVOJKU ILI MOMKA JE LAKŠE SMUVATI A ODAKLE DOLAZE TEŽE DEVOJKE I KONZERVATIVNI TIPOVI...
 
Sa devojkama iz svoje sredine se nekako najbolje razumes...
Tako da, za mene su Beogradjanke zakon! ;)

A mislim da nikad ne bi mogao da ozenim neku totalnu strankinju, tipa Norvezanku, Svabicu... Ne bi to bilo to kad ne mozes lepo da se isvadjas po naski ko covek :D
 
ne mozhesh tako praviti podelu......
sve to dolazi iz kucje.... sve zavisi od vaspitanja....... yebiga....... znam tipove iz bronx-a koji su sasvim ok...... opet..... ja zhivim u jednom od 5 najboljih naselja u ovoj zemlji, a komshilook necju ni da komentarishem..... svuda ima ok ljudi i svuda ima kretena.... yebiga..... to shto ti sada radish je regionalno generalizovanje i mislim da nije fer..... sve je to relativno.....
naposletq..... :arrow:
NIJE BITNO KO JE GDE RODJEN, VECJ U SHTA IZRASTE....... :roll:
 
Sve zavisi od slobode u kuci koliko se slobodno odnose od detinjstva k nasim decijim ljubavima,momcima,devojkama.A kasnije kad se odraste normalno je da se lakse smuvati riba iz veceg grada nego iz provincije posto je izbor veci a i manje sanse da se sretne nekog ko te poznaje pa da pocnu price.
 
Za devojke:[/b][/i][/color][/size]
Koji su tipovi kultivisaniji ili lepše vaspitani odnosno iz kojih krajeva dolaze
za vas odgovarajući momci...
Kakvi su to naši momci?


Jaoj, sad ako budem napisala svoje mišljenje, ima da me razapnu..........:)
Veliku ulogu ima mentalitet i sredina iz koje je momak.......a za mene odgovarajući momci su dinarskog tipa........naši su suviše uljuljkani i nemaju tu energiju.......pri tome mislim na moje sugrađane..........nisu džentlmeni, škrti su da upute lepu reč, nemaju manire....ubedljivo najbolji tipovi su.............ma ne smem reći, ionako sam preterala......:)


ZA OBA POLA

U kolikoj meri sredina iz koje potičete i u kojoj odrastate utiče na vaše
shvatanje normalne veze...


Ne utiče, promenila sam mnogo sredina, tako da nemam predstavu.........znam samo da se u ovoj u kojoj sam sad, devojke udaju ili jako mlade (sa 18 godina) ili kad pređu tridesetu..........sredine nema............:)



[
 
Selena:
Za devojke:[/b][/i][/color][/size]
Koji su tipovi kultivisaniji ili lepše vaspitani odnosno iz kojih krajeva dolaze
za vas odgovarajući momci...
Kakvi su to naši momci?


Jaoj, sad ako budem napisala svoje mišljenje, ima da me razapnu..........:)
Veliku ulogu ima mentalitet i sredina iz koje je momak.......a za mene odgovarajući momci su dinarskog tipa........naši su suviše uljuljkani i nemaju tu energiju.......pri tome mislim na moje sugrađane..........nisu džentlmeni, škrti su da upute lepu reč, nemaju manire....ubedljivo najbolji tipovi su.............ma ne smem reći, ionako sam preterala......:)


ZA OBA POLA

U kolikoj meri sredina iz koje potičete i u kojoj odrastate utiče na vaše
shvatanje normalne veze...


Ne utiče, promenila sam mnogo sredina, tako da nemam predstavu.........znam samo da se u ovoj u kojoj sam sad, devojke udaju ili jako mlade (sa 18 godina) ili kad pređu tridesetu..........sredine nema............:)



[

Selena samo ti piši,ne sme ti niko ništa...
 

Back
Top