Da li mi fali diploma???(TREBA MI POMOC)

SuperWorm

Obećava
Poruka
67
Narode imam problem nevidjeni. Ako bi neko mogao da mi pomogne molim vas. Na proslom republickom takmicenju iz matematike, odrzanog ove godine u Vranjackoj Banji(za srednjoskolce), osvojio sam III nagradu u IV b kategoriji. Interesuje me sledece: Postoji li nekakva diploma koju ja treba da dobijem ? Ako postoji gde da se obratim da je dobijem? FRKA MI JE OZBIJLJNA JER SE PRIJEMNI BLIZI, a mnogi kazu da me ona oslobadja prjemnog iz matematike. Jeste da mi matematika nije neki problem ali sto bi se cimao za dz ako ne moram. Hvala vam unapred. Zvao sam 100 brojeva i nigde ne mogu da nadjem ljude na svojim radnim mestima ili mi ne odgovaraju na poziv. Vise nemam gde da se obratim. Zato ste mi vi poslednja nada. Molim vas, svaki dobar savet mnogo bi mi znacio.
 
Svakako ti treba diploma kao dokaz kad predajes dokumenta. Jedino da se potrudis sam i da odes do tih koji treba da ti izdaju diplomu, drustvo matematicara srbije ili vec ne znam ko. Ne bih da te obeshrabrim, ali ja sm isto tako osvojio trece mesto na republickom iz istorije u II srednje, a diploma mi je stigla tek oktobra. Meni nije bila frka pa mi je bilo sve jedno.

Puno srece
 
Sve je to OK, da ja idem u Drustvo matematicara Srbije, ali kad mi se niko ne javlja na telefon vec evo dve sedmice kako svaki dan zovem.... I sta da radim na to.. Intersuje me da li ima jos neko da mu diploma treba kao meni.. Jer ljudi prijemni je uskoro a to znaci da mi polako gori pod nogama.
pozdrav
 

Back
Top