Condemned - Criminal Origins

A moze jedno pitanje... Kad krenem da instaliram igru ono stigne do 3/4 i instalacija stane uz poruku da nemam dovoljno prostora na hardu! A imam slobodno 4.50 Gb (C:) i 10Gb (D: gde i pokusavam da je instaliram)! Koliko je potrebno mesta na hardu za ovu igricu>>>>
 
Opisi igru...sta je dobro, sta ne...navedi neke zanimljive elemente...pun mi HD pa ne mogu instalirati...


Odavno sam igrao tako da se bas ne secam tacno price ! Ti si kao neki policajac i kao nesto istrazujes :):):):mrgreen::mrgreen::mrgreen: U igri je uglavnom makljaza cevima nekim letvama, sta ti dodje pod ruku :super: Ima nesto malo vatrenog oruzja ali to je cisto da malo unese zivost u igru :) Oslobadjaj hard pod hitno ,u zaostatku si :mrgreen: Ko voli horor mora ovo da igra,nije remek delo ali je solidna igra ! Ako si stvarno FPS igrac onda ces ovo igrati . Ustvari vec si trebao da igras posto vruca izdanja su tu Far Cry 2 i Dead Space :worth::worth::worth: :bye:
 
Ja volim da igram svasta...privuce me sve sto ima neki interesantan element...
Gledao sam neke trailere za dvojku...mnogo jako...nikad ranije u nekoj igri nisam bio prepusten nekoj celicnoj cevi kojom moram da premlatim par drogosa...

EDIT posle igranja demoa:
Mnogo dobro! Grafika savrseno docarava atmosferu, a tuce su jako realisticne (hvala bogu pa se neki tuku i medjusobno umesto da svi hoce igracu da pojedu mozak). Sistem animacija je odlican, feeling gledati lika onako kako pada kad ga opaucim celicnom cevi je mnogo jak. Ovo cu definitivno odigrati, ali tek kad uzmem nov komp...na low-medium FPS se vrti oko 30...bez volumetricnih svetlosnih efekata i high detalja ne igram ovo.

AI me je iznenadio...prolazim ja hodnikom i iza ugla me saceka neki drogos i izlece, oduzimajuci mi poslednji piksel health bara.

Nije preterano strasna, ali zato ima jako mracnu i sumornu atmosferu.
 
Poslednja izmena:

Back
Top